•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 358
  • 359
  • 360(current)
  • 361
  • 362
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/07/15, 06:34 PM)مریم۷۲ نوشته است: حدود سه ساعت پیش خانمی با مادرم حرف زد تا اجازه بگیره برای خواستگاری و از اون جایی که من به مادرم گفته بودم خودتون هر کی میاد رد کنید بدون این که بهم بگین ،مادرم به اون خانم گفت که دخترم میگه نه و الآن نمیخواد ازدواج کنه و اون راضی نیستوکلی بهانه دیگه ولی اون خانم هم دست از اصرار کردن بر نمیداشت که مادرم بهش گفت اجازه بدین با دخترم حرف بزنم امشب بهتون خبر میدیم..
به خدا الآن دارم دیوونه میشم .. ..
اصلا نمیدونم چه کاری درسته،نمیدونم چی بگم،چیکار کنم؟!!اول به مامانم گفتم که امشب زنگ زدن بگین نه..
اما الآن نمیدونم که این کار درسته یا نه! آخه تا کی ندیده و بدون این که در مورد ام اس بگم .....
مادرم میگه بیشتر فکر کن و لااقل بزار بیان و تو پسر رو بسنجیش ببینی چه جور آدمیه اما انگار ته دلم پر از ترس و دلهرستsad2sad2
از اینکه بگم بیان و دوباره قضیه گفتن ام اس و جازدن پسره پیش بیاد میترسم به خدا دیگه تحمل این قضیه رو ندارم تحمل این که بخوان من رو پس بزنن رو ندارم و خوشم نمیاد که این اتفاق دوباره بیفته.....

از طرفی هم اگه با شنیدن ام اس بره مادرم دوباره باید غصه خوردن هاش شروع بشه..
انگار به این احتیاج دارم که یکی بهم بگه چیکار کنم..
نمیدونم واقعا چرا باید اینطوری بشهangry3sad2
چرا کارم باید این همه گره بخورهangry3sad2sad2
نمیدونم چه کنمsad2sad2
خدا خودش به دادم برسهsad2

توکل کن به خدا مریم خانمlove28
این شبا خیلی قشگه که از خدا بخایم هر چی خیرِ پیش بیاد(از این سفره ها معجزه دور نیست...)
منم برات دعا میکنم
آدم از موقعیت هاش استفاده میکنه نتیجه رو هم به خدا واگذار کنه بهترهlove28
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , kohedard , mahdie , مریم 1361 , ehsan 10054 , cloner , موناامیدوار
خیلی ازتون ممنونم حکمت خدای عزیزicon_question
این که دیگه گذشت و حتما قسمتم نبوده...
اما واقعا این که دوستای خوبی دارم این جا ، که به فکرم هستین و برام نگرانید و با ناراحتیم ناراحت وبا خوشحالیم خوشحال میشیدو تو مشکلات و دو راهی ها برام دعا میکنید خیلی حالم رو خوب میکنه و بهم امیدواری میدهicon_question
ازتون ممنونم..
من متاسفم که از این ماه اونطوری که باید امسال استفاده نکردم،من رو تو دعاهاتون فراموش نکنید..
زیباترین احساسی که تو این چند وقته بهم دست داده امشب بوده، احساس داشتن دوستانی خوب مثل شما..

التماس دعا
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
...
 تشکر شده توسط : حکمت خدا , kohedard , mahdie , ms13 , mehdisalimi , ehsan 10054 , Exhautless , موناامیدوار
سلام درست همون مشکلی که من دارم ،منم دقیقا مثل مریم 72 به خاطر ام اس به ازدواج نه گفتم
یک عمر گذشت و عاقبت فهمیدیم
از دل نرود هر آنکه از دیده رود!
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , مریم 1361 , coffeedot , ehsan 10054 , cloner
ای بابا! من خودمم به زور می کشم جطور میتونم مسوولیت یه زندگی رو قبول کنم؟laughing3همیشه اینطوری نبودما تازگیا حس می کنم نمی کشم دیگهconfused2
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , سیامک 8
ازدواج
باید قبول کنم نمیشهicon_cry
...
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , coffeedot , helli
آقا احسان اینطوری نگووووsad2sad2sad2sad2sad2
...
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , kohedard
(2014/07/19, 09:38 AM)davood نوشته است: سلام درست همون مشکلی که من دارم ،منم دقیقا مثل مریم 72 به خاطر ام اس به ازدواج نه گفتم

داود جان تمام بیمارا این مشکلو دارن فقط شما نیستید
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , محسن گرامي
من اگه ميدونستم كه قراره اين بيماري منو بگيره
هيچ وقت ازدواج نميكردم angry
گر ببري به سروري بر سر زلف جان من
زنده شوم به يك نفس از دم جان فضاي تو
 تشکر شده توسط : simin , kohedard
عجبااااااااااااااااااااااااا
چقد شماها ناامیدین....angry2angry2angry2angry2angry2
من که مطمئنم ازدواج میکنم و بالاخره کسی پیدا میشه که واسش مهم نباشه که من چمه...
توروخدا اینجوری نگین.....به دخترا توصیه میکنم که صبوروامیدوارباشن..به اقایونم توصیه میکنم که نترسن
خداوندا مگذار روزی رسد که ناامیدانه درکوچه حسرت به شیون بنشینم وبی توجه به لطف تو باشم...الهی امین
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : Exhautless , tinookhe , مریم 63
بچه ها میدونید ماها به ازدواج احتیاج نداریم چون مسعولیته ماهایه نفرومیخایم همپامون باشه درکمون کنه لطیف باشه درکنارش باشیم تاآرامش بگیریم
لفظ ازدواج فلسفیهConfused
 تشکر شده توسط : مریم 63 , برگ 7 , اميدوار

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 358
  • 359
  • 360(current)
  • 361
  • 362
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,310 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,914 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,590 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,451 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,131 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
5 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست