•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 357
  • 358
  • 359(current)
  • 360
  • 361
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2014/07/14, 05:00 AM)علی ۶۵ نوشته است: اقادیوید مبارکه برات ارزوی موفقیت وسلامتی میکنم

سلام علی آقا ممنون از لطفت ان شاالله همیشه شاد و سلامت باشی love51

(2014/07/14, 04:23 PM)paeazan نوشته است:
(2014/07/09, 11:29 PM)paeazan نوشته است:
به به آقا دیوید تبریک میگم
براتون آرزوی خوشبختی میکنم
شما اولین آقایی هستین از سایت که ام اس دارین و من میشنوم دارین قاطی مرغا میشین Smile (16)
منتظر خبرهای شادتون هستیم Rolleyes
من به یه چیزی اعتراف کنم confusedconfusedconfused
من حواسم نبوده واشتباه کردم.آقا دیوید شما اولین نفر نبودین از بیمارای ام اس سایت که من شنیدم قاطی مرغا شدین.قبل از شما خبر عقد آقای مهدی سلیمی رو شنیدم
ایشالله به زودی برای شما تبریک بنویسیم آقای دیوید

سلام
اشکالی نداره. ان شاالله به زودی همه مجردای سایت متاهل بشن و هیچکس تنها نباشه happy0065.gif
جنسم از خاك و دلم خاكي تر...
 تشکر شده توسط : paeazan
تبریک میگم بهتونicon_question
ایشا... روزی همه ی بچه های سایت بشهagreement2
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : DavidBili
حدود سه ساعت پیش خانمی با مادرم حرف زد تا اجازه بگیره برای خواستگاری و از اون جایی که من به مادرم گفته بودم خودتون هر کی میاد رد کنید بدون این که بهم بگین ،مادرم به اون خانم گفت که دخترم میگه نه و الآن نمیخواد ازدواج کنه و اون راضی نیستوکلی بهانه دیگه ولی اون خانم هم دست از اصرار کردن بر نمیداشت که مادرم بهش گفت اجازه بدین با دخترم حرف بزنم امشب بهتون خبر میدیم..
به خدا الآن دارم دیوونه میشم .. ..
اصلا نمیدونم چه کاری درسته،نمیدونم چی بگم،چیکار کنم؟!!اول به مامانم گفتم که امشب زنگ زدن بگین نه..
اما الآن نمیدونم که این کار درسته یا نه! آخه تا کی ندیده و بدون این که در مورد ام اس بگم .....
مادرم میگه بیشتر فکر کن و لااقل بزار بیان و تو پسر رو بسنجیش ببینی چه جور آدمیه اما انگار ته دلم پر از ترس و دلهرستsad2sad2
از اینکه بگم بیان و دوباره قضیه گفتن ام اس و جازدن پسره پیش بیاد میترسم به خدا دیگه تحمل این قضیه رو ندارم تحمل این که بخوان من رو پس بزنن رو ندارم و خوشم نمیاد که این اتفاق دوباره بیفته.....

از طرفی هم اگه با شنیدن ام اس بره مادرم دوباره باید غصه خوردن هاش شروع بشه..
انگار به این احتیاج دارم که یکی بهم بگه چیکار کنم..
نمیدونم واقعا چرا باید اینطوری بشهangry3sad2
چرا کارم باید این همه گره بخورهangry3sad2sad2
نمیدونم چه کنمsad2sad2
خدا خودش به دادم برسهsad2
...
 تشکر شده توسط : spring , kohedard , DavidBili , موناامیدوار , همسر یک قهرمان , paeeze , HannahZ
یکی از دخترای اراک قرار بوده براش خواستگار بیاد متوجه شده که پسر هم ام اس داره
زندگیم روی مدار بی قراری سپری شد ............
 تشکر شده توسط : kohedard , DavidBili , coffeedot , مریم۷۲
بااینکه خودم از گفتن این موضوع دل خوشی ندارم ولی بزاربیان مریم جان
ازپیش خداکه نیومدی..شاید پسره فهمیده وعاقل باشه بنده خدا
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : kohedard , DavidBili , coffeedot , مریم۷۲ , HannahZ
(2014/07/15, 06:34 PM)مریم۷۲ نوشته است: حدود سه ساعت پیش خانمی با مادرم حرف زد تا اجازه بگیره برای خواستگاری و از اون جایی که من به مادرم گفته بودم خودتون هر کی میاد رد کنید بدون این که بهم بگین ،مادرم به اون خانم گفت که دخترم میگه نه و الآن نمیخواد ازدواج کنه و اون راضی نیستوکلی بهانه دیگه ولی اون خانم هم دست از اصرار کردن بر نمیداشت که مادرم بهش گفت اجازه بدین با دخترم حرف بزنم امشب بهتون خبر میدیم..
به خدا الآن دارم دیوونه میشم .. ..
اصلا نمیدونم چه کاری درسته،نمیدونم چی بگم،چیکار کنم؟!!اول به مامانم گفتم که امشب زنگ زدن بگین نه..
اما الآن نمیدونم که این کار درسته یا نه! آخه تا کی ندیده و بدون این که در مورد ام اس بگم .....
مادرم میگه بیشتر فکر کن و لااقل بزار بیان و تو پسر رو بسنجیش ببینی چه جور آدمیه اما انگار ته دلم پر از ترس و دلهرستsad2sad2
از اینکه بگم بیان و دوباره قضیه گفتن ام اس و جازدن پسره پیش بیاد میترسم به خدا دیگه تحمل این قضیه رو ندارم تحمل این که بخوان من رو پس بزنن رو ندارم و خوشم نمیاد که این اتفاق دوباره بیفته.....

از طرفی هم اگه با شنیدن ام اس بره مادرم دوباره باید غصه خوردن هاش شروع بشه..
انگار به این احتیاج دارم که یکی بهم بگه چیکار کنم..
نمیدونم واقعا چرا باید اینطوری بشهangry3sad2
چرا کارم باید این همه گره بخورهangry3sad2sad2
نمیدونم چه کنمsad2sad2
خدا خودش به دادم برسهsad2

مریم خانم تا خدا هست چرا باید بترسی اگه طرف واقعا بخواد شریک زندگی هم بشید قبول میکنه فقط مانده به خودت که از ام اس چی بگی بهش ببین خواهر من به خودش بگو 1رازی داری که به خاطر اون حاضر به ازدواج نبودی بهش بگو این رازو میگم اگه قبولم نکردی بین خودمون و خدامون بمون بعد بهش جریان ام اس را طوری بگو که نترسه بهش بگو اگر میخوای بیا بریم پیش دکترم تا وضعیت منو دقیق بپرس و مطله شو ماهم تمام بچهای سایت دعا میکنیم برات که هرچه صلاح خدا هست انشالله برات تقدیر بخورهicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : DavidBili , موناامیدوار , همسر یک قهرمان , elhamtanha , ehsan 10054 , مریم۷۲ , HannahZ , zenith
میخوام برم خواستگاریicon_question اونجا بگند ک مریضی تو نمیشه
بد میشهsad2
فک میکنم صو رت پاک کنم بیخیا ل شمAngel
...
 تشکر شده توسط : coffeedot , DavidBili , مریم۷۲ , مریم 1361 , mohammadreza1369 , موناامیدوار
ممنون کوه درد عزیز برای راهنماییتون وبرای امید دادنتون..
ممنون مونای عزیزم ازت ممنونم هم از حرفای قشنگت که بهم اس ام اس دادی هم از راهنماییت تو سایتicon_questionlove51
قسمت که نباشه دیگه....
...
 تشکر شده توسط : ms13 , kohedard , مریم 1361 , mohammadreza1369 , موناامیدوار
مریم جون کوه درد راس میگه من خودم همون کاری رو که کوه درد گفتو سه سال پیش انجام دادم طرف هم خیلی منطقی برخورد کرد بعد شنیدن حرفام.عزیزم اصلا ترس نداره اتفاقا با این کار میفهمی طرفت چند مرده حلاجه.نگران نباش خب آفرین گلمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
غمگین مباشید چرا که خوشبختی میتواند از درون تلخترین روزهای زندگی شما زاده شود
 تشکر شده توسط : ms13 , kohedard , مریم 1361 , ehsan 10054 , موناامیدوار
عزیزم درسته میفهمم که طرفم چه جور آدمیه یا به قول شما تنهای عزیز چند مرده حلاجه،من با خودش حرف زدم به مزاجش خوش نیومد،به هر حال هر کسی نظری داره و هر کسی میتونه اون طوری که دوست داره برای آیندش تصمیم بگیره..
بازم ممنون عزیزم..
یا علی و التماس دعاicon_question
...
 تشکر شده توسط : ms13 , kohedard , مریم 1361 , ehsan 10054 , موناامیدوار

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 357
  • 358
  • 359(current)
  • 360
  • 361
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,261 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,894 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,554 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,410 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,126 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان