•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 336
  • 337
  • 338(current)
  • 339
  • 340
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
یکی از بچه ها گفت خب ادمای سالم که نمیان با ما ازدواج کننconfused2 چطوره دنبال یکی مثل خودمون باشیم:60:
گفتم اتفاقا من 2تا مثل خودمم به تورم خورده از شانس گندمconfused
اولی که تا فهمید گفت نه...دومی 2هفته بازیم دادو بعد گفت نهicon_biggrin
خب واسه هر کسی پیش میاد...ازدواج همه زندگی نیس...اخر همه موفقیت ها نیس...نگاه ادمای اون بیرونم واسم مهم نیس...
باید هممون تلاش کنیم(مخصوصا دخترا) که موقعیتی رو برای خودمون درست کنیم که ادمایی که قبولمون نکردن افسوس بخورن

مریییم جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟به زن برادرت بگو ادمای مثل برادر منم هستن هنوز...وگرنه توام میترشیدی تو خونهlaughing3laughing3
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : مریییم , ساسان , elham 66 , سمیرا , OMG! , ehsan 10054 , behzad mkh
خدایاااااااااااااااااااااااااا؛ من از اون روز میترسم که خواستگارم به خاطر بیماریم منو ترک کنهsad2
به خاطر همین تا حالا اجازه ندادم برام خواستگار بیاد؛ به جز یک مورد که قبل از اومدنش همه چیز رو خانواده ام بهش گفته بودند و پذیرفته بود!
ولی خودم فکر میکنم الآن آمادگی ازدواج ندارمconfused
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , ساسان , سمیرا , ehsan 10054 , behzad mkh , سمیرا67
(2014/03/14, 11:34 AM)موناامیدوار نوشته است: مریییم جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟به زن برادرت بگو ادمای مثل برادر منم هستن هنوز...وگرنه توام میترشیدی تو خونهlaughing3laughing3

laughing3laughing3laughing3
دمت گرم! laughing3
من بودم می گفتم آخه هنوز بهش نگفتیم با تو فامیلیم:60:

حرفای مردم واقعا دیوانه کننده ست نه فقط در مورد ازدواج در مورد همه چیز! نمیدونم واقعا قصدشون دلسوزیه یا آزار ولی واقعا حرفاشون دیوانه کننده ست منم هرکسی حرف زیادی زد سعی می کنم رفت و آمدم رو باهاش قطع یا کم کنم یا حداقل بهشون رو ندم که دیگه بخواهد افاضات کنن. بهرحال نمیشه در دهن مردم رو بست حتی اگه آدم به عرش هم باشه باز یه عده پیدا میشن که یه مزخرفی گیر بیارند و بگند باید تحملمون رو بالا ببریمAngel

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , ساسان , ehsan 10054 , سمیرا67
نیلو جانم مشکلی نیس...هرکی مارونخواست خب نخواست... سر خودش کلاه رفتهagreement2
حداقل تا10 سال دیگه هنوز فرصت هست که ازدواج کنیم..یه سیب وقتی از درخت میوفته100تاچرخ میخوره...هیچکس از ایندش خبر نداره...agreement2
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : OMG! , مریم۷۲ , سمیرا , ehsan 10054 , طلایی , سمیرا67
آره مونا جونicon_question بعدا می فهمن که چه اشتباه بزرگی کردن که بی خیال ما شدندAngel

"حبابها همیشه قربانی هوای درون خودشان هستند!"
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , سمیرا67
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3 به یکیشون گفتم ببین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دنیارو بگرد ولی بهتر از من گیرت نمیاد...برو که از چشمم افتادیagreement2
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : سمیرا , ساسان , ehsan 10054 , مریم۷۲ , طلایی , behzad mkh , سمیرا67
شرم باد بر مدعیان دروغین عشق، اونایی که هییییچ ارزشی برا احساس یه آدم قائل نیستن، اونا که فقط تو ظواهر و بین حرف مردم گیر کردن، اونا که نمیدونن بازی با احساسات یه آدم و شکستن غرورش چه گناه بزرگیه، اونا که جز خودشون هیچیو نمیبینن، اونا که خیال میکنن زندگی همین لحظه است و یادشون میره که ممکنه به حال و روز خیلی بدتری دچار شن، اونا که...
خدایا بدجور کم آورم اما باز صبر میکنم.sad2sad2sad2
به خاطر تمام رنج هایی که میکشم، صبر میکنم؛ صبر اوج احترام به حکمت توست.
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : ساسان , ehsan 10054 , mahdie , موناامیدوار , برگ 7 , behzad mkh , سمیرا67
خانه پدرم چه بدی داره که بخوام زیر بار مسوالبت برمHuh
...
 تشکر شده توسط : behzad mkh , سمیرا67
چرا انتظار داشته باشم یکی دیگه خودشو درگیر مشکل من بکنه؟چرا یکی که میتونه یه عمر راحت زندگی بکنه خودشو آواره بیمارستانا و دکترا و حلال احمر و داروخانه دنبال دارو گشتن و ... بکنه بخاطر اینکه منو دوست داره! چرا آویزون یه نفر دیگه بشم! هنوز سرپام ، هشت ساله تشخیص داده شده ولی هنوز هیچ دارویی مصرف نکردم و خداروشکر سر پام، شاید از خیلیا کمتر درگیر مشکلات بیماری شده باشم، هشت سال از تشخیص بیماریم گذشت و پیگیرش نشدم و دکتر نرفتم ولی بازم چون نمیدونم ممکنه چی پیش بیاد حاضر نیستم کسی رو درگیر خودم بکنم،انتظار ندارم وقتی کسی متوجه بیماریم میشه پا پس نکشه، سرماخوردگی که نیست ام اسه! اگه تحمل اینکه کسی منو بخاطر بیماری پس بزنه ندارم پس بهتره از کسی خاستگاری نکنم، منم اگه یه آدم بیمار که بیماریش درمان قطعی نداره بیاد خواستگاری خواهرم قبول نمیکنم،
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , سمیرا , مریم۷۲ , mehdi.j
یه چیزی بگم بخندینSmile (16)Smile (16)Smile (16)تو مراسم مامان بزرگم شایعه شده بود سمیرا عاشق یه پسرخرم آبادی شده(من خرم آباد درس میخونم) باباش راضی نیست سمیرام لج کرده به خواستگاراش جواب رد میدهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
هیچ کس از msمن خبر نداره ولی خدایی آی خندیدمconfusedconfusedconfusedconfusedخالم میگه سمیرا تورو خدا به من بگو سعی میکنم بابات رو راضی کنمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
من خوبم احتیاج به کمک کسی ندارم خونه بابامم خیلی خوش میگذرهagreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : behzad mkh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 336
  • 337
  • 338(current)
  • 339
  • 340
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,206 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,759 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,444 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,955 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
11 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست