•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 261
  • 262
  • 263(current)
  • 264
  • 265
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
چگونه ازدواجی موفق داشته باشیم؟

دختر و پسر در سن خاصی اقدام به ازدواج می کنند. همه می توانند ایجاد زندگی مشترک دهند اما نکته ای که مهم است داشتن یک ازدواج موفق و موفق بودن در زندگی است. اگر ازدواجی که انجام داده اید با موفقیت روبه رو نشود زندگی خوبی نخواهید داشت و همیشه از کرده ی خود پشیمان خواهید بود. موفقیت در ازدواج را مدیون چندین مورد دانست که متاسافانه افراد زیادی از این موارد خبر ندارند و آنها را در زندگی شان به کار نمی گیرند. یکی از مهم ترین عواملی که می تواند باعث موفقیت یک زندگی مشترک شود توجه کردن و اهمیت بیشتر به خواسته های همسرتان نسبت به خواسته های خودتان است. رعایت همین یک مورد می تواند تاثیر بسیار زیادی در یک زندگی مشترک داشته باشد.

در تحقیقاتی که توسط پژوهشگران انجام داده شده، نتیجه آن نشان داده است که زن و شوهرهایی که بدون توقع به یک دیگر کمک می کنند زندگی شادتر و بهتری دارند. حتی کمک کردن به دیگران بدون توقع برای افرادی که مجرد هستند نیز می تواند تاثیرات عمومی داشته باشد. پس توجه داشته باشید که این موضوع می تواند بسیار مهم جلوه کند. پس اگر می خواهید زندگی خوبی داشته باشید حتما در زندگی از خودگذشتی نشان دهید و به همسرتان عشق بورزید.
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : paeeze , شیرین , mehdisalimi , پروانه , ابراهیم , Ghost
بچه ها بخدا ازدواج خییییییییییییییلییییییییییییییییی چیز خوبیه
ازدواج کنین نترسین
خیلی بهتر از مجردیه
یه جور رفاقت خاصه
عالیه عالی
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
 تشکر شده توسط : شیرین , پروانه , Ghost , salar
منم يكي از طرفداران هستم عزيزم ميخواهيم بكنيم اما مشترك مرد نظر در دسترس نميباشد.....يا هم دور دستهاست انتن نميدهدlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

دنیا را بد ساخته اند

کسی را که دوست داری تو را دوست نمی دارد

کسی که تو را دوست دارد تو دوستش نمی داری

اما کسی که تو دوستش داری و او هم تو را دوست دارد

به رسم و آیین هرگز به هم نمی رسند

و این رنج است.

خلاصه خدايا فرجي 1+1=love28
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : Ghost , paeazan , paeeze
سلام دوستاي گلم يه سوال دارم:ميخواستم بدونم كه اگه آقاژسري باخانمي كه مبتلابه ام اس هست ازدواج كنه از سربازي رفتن معاف ميشه؟
 تشکر شده توسط : paeeze
(2012/10/14, 05:23 PM)Aynaz نوشته است: سلام دوستاي گلم يه سوال دارم:ميخواستم بدونم كه اگه آقاژسري باخانمي كه مبتلابه ام اس هست ازدواج كنه از سربازي رفتن معاف ميشه؟
سلام ایناز خانوم...والا اره معافیت داره...ولی دور از جونت زبونم لال ...فکر کنم در صورت وجود معلولیت طرف معافیت داشته باشه...بازم اینو میتونن از مراکز مشاوره حدمت نظام وظیفه سوال کنن

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Aynaz
اگر ام اس واگیر دار باشه آقا پسره کلا از زندگی خودش رو معاف میکنه، تو زمانه ما اگر آقا پسر از اعضای خانوادش یکی مثلا برادرش معلول بود و پدرش توانه اداره اونو نداشت معاف میکردن ولی همسره آدم محاله
 تشکر شده توسط : paeazan , Aynaz
معاف میشه من می دونم!

بچه ها گول نخورین یه وقت بزارین طرف بره سربازی یکم زجر بکشهconfused والا الان که همش عشق و حاله!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh , paeazan , Aynaz
(2012/10/14, 07:05 PM)paeeze نوشته است: معاف میشه من می دونم!

بچه ها گول نخورین یه وقت بزارین طرف بره سربازی یکم زجر بکشهconfused والا الان که همش عشق و حاله!
من تا حالا خیلیا تو شهر بهم پیشنهاد ازدواج داده بودنsad2پس بگو بخاطر این بوده که میخواستن معاف بشنsad2sad2angry3angry3angry3sadsadsad
بازم شکست عشقی خوردم....ای ی ی ی خداااااااااا

تشکر شده توسط : paeazan , paeeze , Aynaz
(2012/10/14, 07:15 PM)sooorooosh نوشته است: من تا حالا خیلیا تو شهر بهم پیشنهاد ازدواج داده بودنsad2پس بگو بخاطر این بوده که میخواستن معاف بشنsad2sad2angry3angry3angry3sadsadsad
بازم شکست عشقی خوردم....ای ی ی ی خداااااااااا

سروش مگه تو هم دختری؟laughing3Tongue

لا اسپم!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh
(2012/10/14, 07:19 PM)paeeze نوشته است: سروش مگه تو هم دختری؟laughing3Tongue

لا اسپم!
نه سارا جان...ماجرا بر میگرده به دورانی که تو اسرائیل جاسوسی میکردم....اونا که نمیدونستن من نفوذیم...فکر میکردن مثل خودشون کلیمی هستم...Smile (52)
بعد این دختر یهودیا زارت همش بهم پیشنهاد ازدواج میدادن....آخه اسرائیل دخترا رو میبرن خدمت سربازی ....بعد نکه من ام اس داشتم میخواستن با ازدواج با من معاف بشن...البته کپلو گرد و گلوله و قشنگم بودمBlush
تو رو خدا نگاه سر مچ گیریت چه خزغبلاتی باید بسازم سارا خانمsad2sad2sad2sadsadsad
مگه کنکور نداری برو بشین درستو بخون دخترِ گلم

تشکر شده توسط : paeeze , Aynaz , reihane , شیرین

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 261
  • 262
  • 263(current)
  • 264
  • 265
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,224 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,805 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,506 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,198 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,118 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان