•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84(current)
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
خیلی ممنون امیدوارم چیزی نباشه حالا شنبه نوبت ام آر آی مغزی دارم Undecided
 تشکر شده توسط : helli
اینجا چرا کسی جواب من را نداد ! تالار گفتگو برای تبادل نظره دیگه
(2014/11/28, 03:21 PM)شادي نوشته است: سلام
ايا درد ساق پا كه يك ساله ادامه داره و خواب رفتگي پاها شبا تو خواب به مدت چند ثانيه كه يك ساله هر از چند گاهي پيش مياد ميتونه از علايم ام اس باشه؟

من خيلي نگرانم.خيلي.ديشب پاهام تو خواب چند ثانيه پاهامو اصلا نميتونستم تكون بدم گز گز ميكرد به پهلو خوابيدم خوب شدم از صبح كسلم همش تو فكرم

خواهش ميكنم هر كدومتون كه خون ين جوابمو بدين

من خودم که ام اس ندارم اینجوری میشم بطوری که بعضی وقت ها تو خواب داد میزنم.هیچ دکتری هم علت شو نفهمید .
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
دوستان گرامی

این تاپیک به علل زیر بسته می شود :

- لزوم مراجعه به پزشک متخصص مغز و اعصاب برای همه کسانی که خود را مشکوک به ام اس می دانند.

- هیچ کس غیر از پزشک متخصص مغز و اعصاب نمی تواند در مورد حتی احتمال ام اس داشتن یا نداشتن کسی نظر بدهد.

- بازدید کنندگان از سایت، اطلاعات مورد نیاز خود را از قسمت دانستنی های ام اس به دست بیاورند نه از نظر مبتنی بر حدس و گمان اعضای سایت.

- آزردگی اعضای سایت از سؤالات بی ملاحظه برخی کاربران جدیدِ خود بیمار پندار که ترس از ابتلا به ام اس خود را بدون در نظر گرفتن جمع تشکیل دهنده سایت مطرح می کنند.

توجه داشته باشید که :
اطلاعات مورد نیاز همه کسانی که می خواهند با ام اس و انواع آن ، شیوه تشخیص و داروهای کنترل آن آشنا شوند ، در سایت موجود است .لطفا به محض عضویت در سایت ، بدون جست و جو و مطالعه مطالب سایت شروع به پرسیدن نکنید.
با تشکر
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , آنا , یه غریبه , arman alagha , sina gt , paeazan , Exhautless , sweetbasil , hoori , l36320

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84(current)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان