امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بلوک عصب مغز چيست؟
سلام مهدیه جان من هم مثل شما سردرد که نه همه جا درد دارم angry3angry3

سرم که شکر خدا 24 ساعت درد دارد ولی امان از چشم درد که مثل صاعقه گاهی میگیره چشم پزشک رفتم چیزی نفهمید confused2confused2confused2confused2confused2confused2

البته کل سرم درد مزمن داره وهم نقاط مختلفش گاهی مثل پتک محکم کوبیده میشه ولی من تحملم زیاده فقط بعضی وقت استامینوفن یا ناپروکسن میخورم .
اما محاله بلوکه بشم icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

خستگی را تو به خاطر مسپار که افق نزدیک است...
و خدایی بیدار که تو را می بیند...
و به عشق تو، همه حادثه ها می چیند...
که تو یادش افتی... Huh

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , mirzaee
سلام حبیبه جانicon_question
عزیزم بلوک عصب مغز کار درستی نبود که من انجام دادم ، چون اثر دارو که از بین بره اون سردردهای وحشتناکم برمیگرده ، من پارسال بلوک انجام دادم ، دقیقا 2 ماه من هیچ سردردی نداشتم ولی بعد از 2 ماه اون سردردای لعنتی برگشت ، دکتر نبوی گفتن دوباره بلوک انجام بده angry ولی من قبول نکردم وهمین شد که کلا دکترمو عوض کردم...
دکتر خوشنام گفتن بلوک برای شما اشتباه بوده sadsadsadsadsadsadsad
گفتن شبی یه دونه دونئورین 25 بخور ، که شکر خدا جوابم داد و من دیگه به اون شدت سردرد نشدم agreement2
ولی متاسفانه هست دیگه کاریش نمیشه کرد angry2
درد عصب 3قلو خیلی تیز وحشتناکهsadangry3sad2rolleyesconfused2
امیدوارم شماام زودتر خوب بشید icon_question
ولی اصلا طرف بلوک نرید sad2sad2sad2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : mirzaee , helli , habibe , zohrevand
خداخیرش بده این دکتر نبوی رو
سر منم خیلی بلا ها اورد
تو رو خدا هر چی دکترا گفتن گوش نکنید
اونا فقط دنبال آزمایشات خودشونن
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , helli , paeazan , habibe , zohrevand
(2014/11/24, 03:50 PM)mirzaee نوشته است: خداخیرش بده این دکتر نبوی رو
سر منم خیلی بلا ها اورد
تو رو خدا هر چی دکترا گفتن گوش نکنید
اونا فقط دنبال آزمایشات خودشونن

متاسفانه همینطوره angry2angry2angry2
مثلا ایشون به من میگفتن روزی 4 تا icon_cry ال کارنی تین بخور ، که بعد دکتر خوشنام گفتن اصلا نیازی به مصرف این دارو نداری confused
یکی از دوستام بخاطر همین ال کارنی تین که دکتر نبوی بهش میداد ، کلیش سنگ ساز شده بود و پدرشو درآورد ، که آخرم مجبور شد عمل کنه angry3angry3angry3
متاسفانه ماها موش آزمایشگاهی های خوبی هستیم براشون angry2angry2angry2angry2
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : helli , paeazan , habibe
دوستان عزیز درسته که ما بیماریم و به گفته مهدیه خانم شدیم موش آزمایشگاهی ولی باز هم شکر خدا که فقط ام اس داریم .womanwoman

فکز کنید بیماران محتاج پیوند , سرطانیها ,دیالیز چه میکشند وخدا را شکر کنید . Huh Huh Huh Huh

من میگم ام اس یک نعمت است تا بدانیم بدتر از ما نیز هستند . پس بیاید اول برای آنان دعا کنیم بعد خودمان .

دیگه اینکه نگید ما مریضیم ونمیتونیم کاری انجام بدیم من هرکس بهم بگه تو بیماری ناراحت میشم ومیگم خودتون مزیضین badtastebadtaste

من با تلقین بسیار تونستم کمی با بیماریم مبارزه کنم وقتی جایم درد مبکنه میگم عادیه سعی کنید به دنیا بخندید .laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

smiling مثل معروفی که میگه این هم بگذرد smiling

خستگی را تو به خاطر مسپار که افق نزدیک است...
و خدایی بیدار که تو را می بیند...
و به عشق تو، همه حادثه ها می چیند...
که تو یادش افتی... Huh

تشکر شده توسط : fariba 68

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست