•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 80
  • 81
  • 82(current)
  • 83
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
(2014/11/28, 09:43 AM)nilou نوشته است: سلام به دوستان.من تازه ام آر آی از ستون فقرات پشت گرفتم تو طناب نخاعی قفسه سینه پلاک نشون داده ولی چند تا هستن و چه جورین رو نمیدونم هنوز نشون دکتر ندادم میخواستم ببینم نظر شما دوستان چیه یعنی ام اس دارم؟باید چیکار کنم؟آیا باید ام ار ای مغزی هم بگیرم؟
بلهSad
من خیلی میترسم از اینکه فلج بشم یعنی واقعا ام اس دارم؟!کسی میتونه یه دکتر خوب اصفهان معرفی کنه؟

یه سوال دیگه هم دارم ولی نمیدونستم کجا باید بپرسم من نمیدونم چه جوری به خانوادم بگم که ناراحت نشن خواهش میکنم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
(2014/11/28, 09:43 AM)nilou نوشته است: سلام به دوستان.من تازه ام آر آی از ستون فقرات پشت گرفتم تو طناب نخاعی قفسه سینه پلاک نشون داده ولی چند تا هستن و چه جورین رو نمیدونم هنوز نشون دکتر ندادم میخواستم ببینم نظر شما دوستان چیه یعنی ام اس دارم؟باید چیکار کنم؟آیا باید ام ار ای مغزی هم بگیرم؟
سلام
کی برای شما ام آر آی نوشت؟ خب اگه لازم میدونست براتون مغزی هم مینوشت

بعضی از اونایی که به دکتر هم نشون دادن هنوز براشون تشخیصی داده نشده شما نشون نداده میخوای بفهمین مشکل چیه؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : helli
جراح مغز واعصاب نوشت اخه خیلی میترسم از دیشب تاحالا دارم گریه میکنم نمیدونم چیکار کنم چطوری به خانوادم بگم و هزاران سوال بی جواب دیگهangry3
(2014/11/28, 11:55 AM)nilou نوشته است: من خیلی میترسم از اینکه فلج بشم یعنی واقعا ام اس دارم؟!کسی میتونه یه دکتر خوب اصفهان معرفی کنه؟
شاید ام اس باشه شاید بیماری های مشابه اون
شما هم که عضو این سایتی با این همه اطلاعاتی که در سایت هست فکر میکنین ام اس یعنی فلج شدن؟!
نمیدونم چرا شماها ام اسی هایی که کوهنوردن رو نمیبینین؟!
قبول دارم درصد کمی از ام اسی ها حالشون بده اما به ام اسی های کوهنورد هم نگاه کنید
دکتر اعتمادی فر رئیس انجمن ام اس اصفهان دکتر خوبیه

تشکر شده توسط : اميدوار , helli , ساناز66 , arezooo82
دوستاي عزيز من از همتون معذرت ميخام اخلاقم اينجوري نيست كه بيام از پيام هاي بقيه إيراد بگيرم ، ولي هر موقع ميبينم يكي كه مشكوك به ام اس مياد حرف از فلجي ميزنه واقعا ناراحت ميشم. دوستاي گلم بارها بچه ها گفتن ام اس فلجي نيست ، شايد يكم محدوديت إيجاد كنه اونم در حدي كه فقط خودت متوجه شي نه اطرافيانت !!!! بخدا فلجي نيست ، همه ادما يكي نيستن. اگر زود تشخيص داده بشه و كنترل بشه هيچ اتفاقي نميوفته ، من حدودا ده سال مبتلام هيچكسي نمي دونه
ببخشيد اگر طولاني حرف زدم ، اميدوارم باعث ناراحتي كسي نشده بود ، اگرم كسيو ناراحت كردم معذرت ميخوام
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
 تشکر شده توسط : helli , ساناز66 , عروس
(2014/11/28, 01:07 PM)nilou نوشته است: جراح مغز واعصاب نوشت اخه خیلی میترسم از دیشب تاحالا دارم گریه میکنم نمیدونم چیکار کنم چطوری به خانوادم بگم و هزاران سوال بی جواب دیگهangry3
خب متناسب با علائمی که داشتین مغزی رو ننوشته
جراح مغز و اعصاب برای من مغزی و ستون فقرات و قفسه سینه اگه درست یادم مونده باشه با و بدون تزریق نوشت

(2014/11/28, 01:12 PM)اميدوار نوشته است: دوستاي عزيز من از همتون معذرت ميخام اخلاقم اينجوري نيست كه بيام از پيام هاي بقيه إيراد بگيرم ، ولي هر موقع ميبينم يكي كه مشكوك به ام اس مياد حرف از فلجي ميزنه واقعا ناراحت ميشم. دوستاي گلم بارها بچه ها گفتن ام اس فلجي نيست ، شايد يكم محدوديت إيجاد كنه اونم در حدي كه فقط خودت متوجه شي نه اطرافيانت !!!! بخدا فلجي نيست ، همه ادما يكي نيستن. اگر زود تشخيص داده بشه و كنترل بشه هيچ اتفاقي نميوفته ، من حدودا ده سال مبتلام هيچكسي نمي دونه
ببخشيد اگر طولاني حرف زدم ، اميدوارم باعث ناراحتي كسي نشده بود ، اگرم كسيو ناراحت كردم معذرت ميخوام
ام اس نوع های مختلف داره
من از اول که تشخیص دادن وضعیتم اکی نبود.الان هم بعد از حدود ده سال اکی نیستم

دوستم 12 ساله ام اس داره ببینیش متوجه نمیشی که مریضه

تشکر شده توسط : helli
دروغ چرا منم اعتراف می کنم از پیامای اونایی که مشکوک به ام اسند گاها ناراحت میشم آخه یه جوری حرف می زنند که انگار مثلا ام اس داشتن آخر دنیاست و ما خیلی بدبختیم و هیچ امیدی به زندگی هم نداریم البته حالشون رو درک می کنم شاید ما هم وقتی این موضوع رو فهمیدیم همین حس رو داشتیم .

(2014/11/28, 01:03 PM)paeazan نوشته است: [quote='nilou' pid='480854' dateline='1417155226']

سلام
کی برای شما ام آر آی نوشت؟ خب اگه لازم میدونست براتون مغزی هم مینوشت

بعضی از اونایی که به دکتر هم نشون دادن هنوز براشون تشخیصی داده نشده شما نشون نداده میخوای بفهمین مشکل چیه؟

دقیقا!icon_question
 تشکر شده توسط : paeazan , ساناز66
ممنون بچه ها اخه دوس ندارم خانوادم بفهمن و ناراحت بشن واسه همین گفتم از فلجی میترسم امیدوارم ازدستم ناراحت نشده باشید
 تشکر شده توسط : paeazan
نیلو جان اصلا نگران نباش agreement2agreement2agreement2
ما همه روزای اول حال تو را داشتیم ولی حالا می فهمیم که چقدز اشتباه می کردیم
فقط ازامش خودتو حفظ کن می دونم سخته ولی شدنیه
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : paeazan

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 80
  • 81