امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز پرداخت افزایش قیمت داروی بیماران خاص از امروز
(2013/08/02, 07:40 PM)رنگین کمان نوشته است:
(2013/07/08, 03:54 PM)hessam نوشته است: سلام
من با 1490 تماس گرفتم اول گفتم موضوع د. مورد خبری بود که دیشب وزیر گفتند درباره مابلا تفاوت قیمت دارو بین ارز مرجع و ارز مبادله را که بیمه پوشش نمی ده بیماران تماس بگیرند
وصلم کرد به یک بخش دیگه 30 نفر جلوم بودند بعد از حدود 10 دقیقه به اوپوراتور وصل شدم
نام داروم را از من پرسیدند
بعد اسم خودم را از من پرسیدند Smile (16)
بعدش اسم داروخانه را از من پرسیدند
شماره تلفن را از من نپرسیدند (ولی گفتند شماره تون همینیه که تماس گرفتید منم گفتم آره دیگهwink2)
سپس یک شماره پیگیری به من دادند BlushBlush

بعد به من گفتند دو هفته icon_cryicon_cryدیگه از سازمان غذا و داروSmile (52)با شما تماس می گیرند wink2
دیگه دو هفته هم سرکاریم

من نیم ساعت پشت خط بودم نام پدر و کد ملی و شماره تلفن همراهم رو گرفتن بعد شماره پیگیری دادن ولی الان خیلی از دو هفته گذشته و خبری نشده و نخواهد شد چون اعلام کردن فقط شامل بیماران هموفیلی و سرطانی و چندتای دیگه که ام اس جزوش نیست میشه Dodgy
بگو شماهایی که نمی خواهید کاری انجام بدید چرا بقیه رو سرکار می ذارید، چرا باعث تلف شدن وقت ما میشد؟angry
بگم خدا.......angry2
من خودم بعد از دو هفته زنگ زدم مثلا پیگیری کردم
از من شماره حساب گرفت خیلای محترمانه اطلاعاتم را کامل کرد گفت تا آخر هفته واریز می شه AngelAngel
حالا فقط دارند امروز و فردا می کنندicon_cry
فقط یاد گرفتند که مفت خوری کنند و مردم را سر کار بگذارند rolleyes

ولی من که از رو نمی رم که ...........N_aggressive (35)N_aggressive (35)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : nahal , paeeze , رنگین کمان
بچه ها! اولین نفری که تونست این یارانه دارو رو بگیره فوری یک تاپیک جدید بزنه که:

من یارانه دارو گرفتم!

و بچه های دیگه هم که گرفتن زیرش اطلاعات رو کامل کنن.
یعنی میشه؟!! icon_cry
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : sooorooosh
میگم این که نوشته از امروز ، خوب ؟ .... منظورش امروزه ینی ؟icon_cryconfused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
امروز انجمن بودم و یه آغایی اومده بود و از یارانه دارو و اینکه رفته بود دنبالش و بهش ندادن اومده بود و پرسیده بود
منم اونجا اونور نشسته بودم تا کارم انجام شه ولی گوشام تیز بود بینم چی از یارانه دارو میگن smiling
مسئول انجمن گفتش که یارانه برا بیمارای خاص به جز بیمارای ام اس هست یعنی باقی خاصا
همین
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : paeazan
تاريخ ارسال : 12مرداد1392 - 12:3
مابه التفاوت افزایش قیمت دارو به حساب ۱۱۰ هزار بیمار صعب العلاج تحت پوشش تأمین اجتماعی واریز شد

سلامت نیوز : مابه التفاوت ۲ میلیارد و 300میلیون تومانی افزایش قیمت دارو به حساب ۱۱۰ هزار بیمار خاص،سرطانی و صعب العلاج تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی، واریز شد. دکترشمس علی رضا زاده معاون داروی سازمان غذا ودارو از پرداخت مابه التفاوت افزایش قیمت داروهای بیماران خاص،سرطانی و صعب العلاج تحت پوشش تأمین اجتماعی خبر داد و به خراسان گفت:مابه التفاوت پرداخت شده ناشی از افزایش قیمت ارز دارو به دلیل حذف ارز مرجع دارو است و شامل افزایش پرداختی های بیماران از تاریخ 25اردیبهشت تا ۱۸ تیرماه می شود.

وی میزان یارانه پرداخت شده را ۲ میلیارد و 300میلیون تومان اعلام کرد و گفت:این یارانه به حساب 110هزار بیمار خاص،سرطانی و صعب العلاج تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی واریز شد. به گفته معاون داروی سازمان غذا و دارو یارانه دارویی بیماران تحت پوشش بیمه خدمات درمانی نیز پس از نهایی شدن اطلاعات نسخ و اطلاعات شخصی بیماران طی هفته جاری به حساب شان واریز خواهد شد.

http://khabarfarsi.com/ext/6089276
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
(2013/08/03, 12:50 PM)hadisss نوشته است: امروز انجمن بودم و یه آغایی اومده بود و از یارانه دارو و اینکه رفته بود دنبالش و بهش ندادن اومده بود و پرسیده بود
منم اونجا اونور نشسته بودم تا کارم انجام شه ولی گوشام تیز بود بینم چی از یارانه دارو میگن smiling
مسئول انجمن گفتش که یارانه برا بیمارای خاص به جز بیمارای ام اس هست یعنی باقی خاصا
همین
در مورد یارانه دارو (تفاوت. پول دارو از ارز مرجع به مبادله ای )
فقط با ۱۴۹۰ تماس تلفنی بگیرید
و اطلاعات مربوط به خودتان را بدهید
لاذم نیست به انجمن یا سازمان بیمه گر مراجعه حضوری
داشته باشید
ولی در مورد شهرستان ها که ۱۴۹۰ درست و حسابی ندارند فکر کنم باید به معاونت درمان استان مراجعه کنید
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hadisss , نازلی
من امروز با 1490 تماس گرفتم و سپس عدد 1 رو شماره گیری کردم و بعدش 20 نفر جلوم بودن تا نوبتم شد بعدش وصل کردن یه جایی و اونجا هم 37 نفرو جلوم بودن تا نوبتم شد و سپس اطلاعاتمو که شامل اسم و فامیل و اسم بیماری و کدملی و شماره حساب و موبایل و تلفن منزل و محل سکونت و نام داروخانه ای که دارومو میگیرم و ازم گرفتن icon_cry و یه کد رهگیری دادن ashamed0006.gif و گفتن دو هفته دیگه بهت اطلاع میدیم angel
همه ی اینا 20 دیقه طول کشید و منم از رو نرفتم که laughing3
گفتم بینم آخرش چی میگه و چی میشه confused2
فعلا نشستم تا زیره پام علف سبز شه TongueSmile (52):60:
گفتم یه امتحانی کنم اینو ضرر نداره confused2
اما نمیدونم واقعا یارانه یا به قول خودشون مابه التفاوت دارو رو میدن یا نه confused2
آخه چن روز پیش انجمن ام اس بودم برا آموزش تزریق با دستگاه، بعدش گفته بودن برا بیمارای خاصی به جز ام اس هست این موضوع
اما 1490 که زنگ زدم اسم بیماریمو ازم پرسید اما چیزی در این خصوص نگفت
ما که زنگمونو زدیم
خبری شد خبرتون میدم love51 woman
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , omidaneh , SSA , نازلی , naarin.p
سلام به همگی. هفته پیش یه sms از انجمن برام اومد که برای دریافت یارانه دارو با 1490 تماس بگیرید و ثبت نام کنید، منم امروز ثبت نام کردم و شماره حساب دادم، امیدوارم قضیه جدی باشه .
نمی دونید جدیه یا نه؟ یعنی 2باره سرکاریم؟
یارانه دارو قاعدتا به ما تعلق نمی گیره ولی خب خر تو خره دیگه یهو دیدی شانس آوردیم تقی به توقی خورد به ما هم دادن
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : امین , hessam , naarin.p
ما خوش بختانه تو این زمینه مسوبه مجلس پنچم یا شیشم را داریم که جزء بیماریهای خاص هستیم و حتی یک زمانی داروهای ما تمام رایگان بود
ولی با این تنوع دارویی که وجود داره
و مافیای تولید داخلی هم که مطرح است
پوشش دهی کامل با توجه بودجه و سایر مسائله دیگه وجود نداره
اتفاقا دادن یارانه به من و شما (به عنوان بیمار ) بهتره تا به تولید کنند یا وارد کننده بدهند
تازه تولید کنند یا وارد کننده می فهمند که طرف مقابل آنها فرد استفاده کننده از دارو است که به کیفیت توجه کنند

ولی چرا این کار را نمی کنند دیگه...........
 تشکر شده توسط : ابراهیم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ماجرای اختلاف قیمت داروهای ام اس در بازار nahid 2 1,819 2019/09/10, 07:49 PM
آخرین ارسال: nahid
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,894 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,101 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,361 2018/11/12, 06:15 PM
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,282 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 57,953 2018/09/17, 08:07 PM
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,784 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,911 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,955 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,944 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان