امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز پرداخت افزایش قیمت داروی بیماران خاص از امروز
خدا لعنتشون کنه ........من که بتا میزدم الان اجبارا اکتوفرون میزنم اصلا نمیتونم از تهوع و ضعف راه برم.............
 تشکر شده توسط : یه غریبه , paeazan
(2013/07/08, 10:51 AM)g.someira نوشته است: خدا لعنتشون کنه ........من که بتا میزدم الان اجبارا اکتوفرون میزنم اصلا نمیتونم از تهوع و ضعف راه برم.............
سلام دوست عزیز خوبی شما
1سوال دکتره منم از وقتی بتا گیر نم یاد بهم اکتو داده اما هنوز داروخونه نداره بگیرم شما از اکتو فرون راضی نیستی می شه بک توضیح کامل راجبش بدین
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند
(شکرsmiling)
 تشکر شده توسط : nahal
دوست عزيز اگه توي تاپيك مربوط سوالتون رو بپرسيد، دوستان راحت تر جوابتون رو ميدن. icon_question
دوستان ١٤٩٠ به كسي جواب درست و حسابي داده؟!confused2
 تشکر شده توسط : sooorooosh
سلام
من با 1490 تماس گرفتم اول گفتم موضوع د. مورد خبری بود که دیشب وزیر گفتند درباره مابلا تفاوت قیمت دارو بین ارز مرجع و ارز مبادله را که بیمه پوشش نمی ده بیماران تماس بگیرند
وصلم کرد به یک بخش دیگه 30 نفر جلوم بودند بعد از حدود 10 دقیقه به اوپوراتور وصل شدم
نام داروم را از من پرسیدند
بعد اسم خودم را از من پرسیدند Smile (16)
بعدش اسم داروخانه را از من پرسیدند
شماره تلفن را از من نپرسیدند (ولی گفتند شماره تون همینیه که تماس گرفتید منم گفتم آره دیگهwink2)
سپس یک شماره پیگیری به من دادند BlushBlush

بعد به من گفتند دو هفته icon_cryicon_cryدیگه از سازمان غذا و داروSmile (52)با شما تماس می گیرند wink2
دیگه دو هفته هم سرکاریم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : فرناز , هلما , omid , nahal , رنگین کمان
بچه ها چه جالب تو خبرا گفتن بعد از اردیبهشت هر کی داروخریده با توجه به نسخه و مدارک پولو برمیگردونیم!!! حالا به این فکر کنید که من ماه پیش که رفتم بتا بگیرم داروخونه گفت برو نسخه داروتو عوض کن و بگو برات زیفرون بنویسه بعد بیا ما بهت بتافرون میدیم!!!! منم عین ... این کارو کردم!!angry حالا هیچ مدرکی ندارم که بتا خریدم!!!confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2confusedconfusedconfusedconfusedconfusedsadsad
 تشکر شده توسط : هلما
تکلیف ادمو مشخص نمیکن
من میخوام برم دکتر
دکترم بهم گفته بود بعد از کنکور داروتو عوض میکنمagreement2
حالا چی کار کنم؟Huh
نه معلومه میخواد ارزون بشه نه معلومه میخواد گرون بشه
خودشونم با خودشون درگیرنicon_cry
فکر نمیکنن کلی ادم منتظرهangry
داستان ما یکم شبیه ادمایی شده که تو بورسند یا خریدو فروش ماشین میکنن
اخه چرا ؟
چارلی چابلین میگه :

اخر هر چیز خوبه اگر خوب نبود هنوز اخرش نشده. صبر کن...
 تشکر شده توسط : hessam , omid , سها
دوست خوبم! گفتن که از سوابق و مدارک توی داروخونه ها پیگیری میکنن. منم که زنگ زدم حتی اسم داروخونه و تاریخی که دارو گرفته بودم رو هم نپرسیدن. اصلا نمیتونم بفهمم فضیه از چه قرارهconfused2
 تشکر شده توسط : mary909 , sooorooosh
(2013/07/07, 03:24 PM)sargol نوشته است: کد خبر: 2091958
تاریخ مخابره : ۱۳۹۲/۴/۱۶ - ۱۴:۵۷
وزیر بهداشت اعلام کرد؛
فراخوان بیماران خاص و صعب العلاج برای پرداخت یارانه دارو
وزیر بهداشت گفت: کسانی که پس از 25 اردیبهشت داروی گرانقیمت خریداری کرده اند از طریق سامانه ۱۴۹۰ اطلاع دهند تا مابه‌التفاوت قیمت آن را به آنها برگردانیم.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمدحسن طریقت منفرد گفت: از طریق تماس بیماران خاص و صعب‌العلاج با سامانه 1490 و همچنین بررسی پرونده‌های آنان در بیمه و وزارت بهداشت افرادی که این داروها را تهیه کرده‌اند شناسایی شده و این مابه‌التفاوت به آنها برگردانده می‌شود.

وی افزود: اگر بیمه‌ها حدود 10 تا 30 درصد قیمت دارو را پرداخت می‌کردند و پس از گران شدن این تفاوت را قائل نشدند وزارت بهداشت مابه ‌التفات گرانی دارو را به بیماران می دهد.

وزیر بهداشت در مورد کمبودهای دارویی نیز گفت: کمبود دارویی در مورد داروهایی است که مشابه ایرانی دارند و اینها در قالب داروهای وارداتی محاسبه می‌شوند و به مردم اطلاع می‌دهیم که می‌توانند با سامانه تماس بگیرند و کمبودها را گزارش دهند.

طریقت منفرد گفت: برخی داروها نیز که با کمبود مواجه شد جزو فهرست دارویی کشور نیست و حتی این داروها در کشورهای دیگر نیز در مراحل آزمایشی قرار دارد، بنابراین ورود آنها به کشور اشتباه است و کاری برای آنها نمی‌شود کرد و در گمرک می‌ماند.

وزیر بهداشت گفت: کم و زیاد شدن دارو امری طبیعی است، در مجموع 30 قلم دارو ممکن است با کمبود مواجه شود که امیدواریم این مشکل نیز برطرف شود.
http://khabarfarsi.com/ext/5816452
بالا آمدن تاپیک

Smile (16)Smile (16)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : هلما , سها , nemo , nahal
منم تماس گرفتم ؛ از من شماره تلفن و نام و نام خانوادگی گرفتند

بمنم گفت 15روزه دیگه پیگیری کن با کد پیگیریت confused

و تازه جالب اینکه ام اس جز بیماران صعب العلاج نیست به گفته وزیر بهداشت و مثل اینکه ما نباید زنگ بزنیم ....

دوستان اگر باز کسی سر درآورد بمنم خبر بده angry3angry3angry3
خنده های تـــو
آرزوهـــای مـن انـد
بخــند
تا برآورده شوندwomanHeart . . .
salam be hame man ke cinovex mizanam rayegan migiram daromo albate khode helal ahmar nemige vase manam az dahaneshon dar omad manam :be hame migam ke rayegane
 تشکر شده توسط : FBF

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ماجرای اختلاف قیمت داروهای ام اس در بازار nahid 2 1,837 2019/09/10, 07:49 PM
آخرین ارسال: nahid
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 32,994 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,121 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,374 2018/11/12, 06:15 PM
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,323 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آمارام اس درایران و افزایش شیوع آن در سالهای اخیر nazaninn 106 58,032 2018/09/17, 08:07 PM
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,798 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,927 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,963 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,998 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست