نظرسنجی: امپول ایرانی را ترجیح میدهید یا نزدن آن
با وجودیکه که میدانم آمپول ایرانی خوب نیست ولی آن را انتخاب میکنم چون چاره ایی ندارم و زدنش بهتر از نزدنش است
33.33%
3 33.33%
آمپولهای ایرانی را انتخاب میکنم چون محصول کشور خودم ایران است
33.33%
3 33.33%
ترجیح میدهم چیزی نزنم تا اینکه دارویی بزنم که تاییدی بر آن نیست اصلا داروهای ایرانی را قبول ندارم
33.33%
3 33.33%
در کل 9 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروهای ایرانی‌ِ ام اس؛ دارو یا دارونما؟
هم خوشحالم هم ناراحتsmilingsad2
یک موقعی وقتی چنین چیزهایی می خواندم فقط خودم و دوستان سیناژن باید دفاع می کردیم اما امروز یک دنیا به سینووکس و رسیژن افتخار کردم که بیماران مصرف کننده از آنها دفاع می کنند.
دوستان عزیز اول یک سوال دارم. چرا تا زمانی که قیمت داروهای خارجی به دلیل گرانی خارج از حد توان پرداخت عمده ی مصرف کنندگان نشده و بازار داریی آنها تهدید نشده معمولا کیفیت داروهای تولید داخل مورد حمله قرار نمی گیرد؟ جرا در آن زمان ها کسی دلسوخته و نگران این دارو نماها و بیماران مصرف کننده ی آنها نیست؟Dodgy
کسی که به سینووکس و رسیژن اصطلاح دارو نما را بدهد یکی از بزرگنرین گناهان را بر گردن گرفته است چون فقط خداوند شاهد است و بچه های سیناژن که ما برای تولید یک داروی با کیفیت و کاملا مشابه آونکس و ربیف چه زحماتی می کشیم. بازهم با قاطعیت تمام تاکید می کنم نشابه آونکس و ربیفangry2
دوستان جندین بار گفته ام و بار دیگر هم می گویم. این جمع بندی داروهای ایرانی و داروهای خارجی بسیار کوته نظرانه و عامیانه است. هر شرکتی فارغ از ملیت برای خودش اهداف کیفی دارد و برنامه های کیفی می گذارد. به سینووکس و رسیژن چه ارتباطی دارد که شما مثلا بروفن ایرانی خورده اید و سردردتان خوب نشده اما ادویل خارجی خورده اید خوب شده؟ خب نگاه کنید ببینید ساخت کدام شرکت بوده دیگر نخرید. مگر تمام شرکت های داروسازی اروپایی و آمریکایی بهترین کیفیت را دارند؟ خیر اصلا چنین نیست تنها تفاوت این است که فقط شرکت های خوب و دارای بهترین کیفیت توان صادراتی دارند و شما عمدتا محصولات آنها را می بینید اما در مقابل تمام داروهای تولید ایران را در دسترس دارید. از بهترین کیفیت تا بدترین آن
متاسفم که نگارنده ی مقاله با اهداف کاملا شخصی آرامش شما و انگیزه و تلاش ما را هدف می گیرد و بدون هیچ ادله و مدرک علمی و صحیح بر اساس اینکه دوست نرولوژیستش در خارج چه گفته به خودش جرات نوشتن این خزعبلات را می دهد
مطالعات مختلف دانشگاهی در داخل و خارج از کشور توسط مراکز دانشگاهی برای اثبات کیفیت دارو ها با مشابه برند اصلی انجام شده است و ۴۰۰ نرولوژیست در ایران سینووکس و رسیژن را برای حدود ۱۸۰۰۰ بیمار در مدت ۷ سال گذشته تجویز می کنند و بدون استثنا هیچکدام مشکل کیفی با آن مشاهده نکرده اند بعد حرف آن آقا یا خانم نرولوژیست سند است آنهم به این جرم که از این دارو ها هیچ نشنیده است!!!!!!! خب برای این نرولوژیست خارجی یا خارج نشین متاسفم چون به نظر می رسد نه در کنگره های علمی که بارها مقالات مربوط به سینووکس در آن ارایه شده شرکت می کند و نه حتی سری به کتاب نروفارماکولوژی کمبریج زده که هندبوک تمام متخصصین مغز و اعصاب دنیا برای تجویز داروست!!!!
ببخشید که سرتان را در آوردم اما دلم خیلی پر بود
در آخر ما فقط و فقط مدعی کیفیت محصولات خود هستیم و کیفیت هیچ یک از محصولات ایرانی دیگر خوب یا بد به ما ربطی ندارد angry2

با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : paeazan , neda.n , naarin.p , sooorooosh , nahid , saffari_mo , نازی ی , ماه , پویش

پیام های داخل این موضوع
RE: داروهای ایرانی‌ِ ام اس؛ دارو یا دارونما؟ - توسط حامدی فر - 2013/07/27, 12:02 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس بدون استفاده از دارو mehdernet2 27 17,226 2019/09/24, 09:55 AM
آخرین ارسال: helli
  داروهای سینووکس و رسیژن باید در تهران هم رایگان شود hamid 33 17,567 2018/07/31, 09:54 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,845 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  داروهای ایرانی ام اس hamid 18 10,149 2017/09/29, 03:40 PM
آخرین ارسال: yas8866
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,120 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  داروی جدید با عنوان اکریلی زوماب و داروهای دیگر مینا میلانی 4 4,802 2016/01/24, 10:19 AM
آخرین ارسال: niloofary
  در کنار تزریق‌ها... داروهای مکمل یا... شادی را فراموش نکنیم! matinfard 10 7,529 2014/02/25, 10:15 PM
آخرین ارسال: OMG!
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,402 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  دستور ویژه روحانی برای ترخیص کالاهای اساسی و دارو با ارز 1226 تومانی matinfard 0 2,277 2013/08/12, 11:59 PM
آخرین ارسال: matinfard
  داروی جایگزین شما در صورت کمبود دارو چیست؟ shahrzad.s 15 10,062 2012/10/19, 06:42 PM
آخرین ارسال: reza_akrami_a

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست