•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج
همسر یک قهرمان اوایل فکر میکردم سال 91 بهترین سال زندگیم باشه چون اولش با شادی شروع شد ولی sad
کاش شوهر منم بهم اعتماد میکرد، از خانواده اش انتظار درک نداشتم چون خانواده شوهر اصولاً عروس رو آزار میدن ولی خب از خودش که تحصیلکرده بود و 3سال دوست بودیم انتظار داشتم درکم کنه. البته تلاش کرد درک کنه ولی انقدر همه مخش رو زدند کم آورد فکر کرد باید لگن زیرم بذاره angry3
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , mari , persiankitty80 , رامنا , mehdisalimi , عمومهربان , rey123 , eglantine
از همه بیشتر پدر شوهرم ناراحت شده بود بقیه یا بروم نمی اوردن یا به خاطر اینکه رعایتم رو کنن صحبتی نمی کردند یا میگفتن چیزی نیست دیگه الان ایمان داره مامانت داره مهم نیست مگه چه مشکلی دارند البته برادر شوهرم آماده اشون کرده بود Sad
 تشکر شده توسط : kiana , رامنا , عمومهربان , eglantine
angry3 angry3
 تشکر شده توسط : لیلی666 , رامنا , همسر یک قهرمان , eglantine
من قبل از این به طور جدی بیان برای خواستگاری اونها رو در جریان گذاشتم و خواستم که با یه دکتر مشورت کنند اما مثل این که جدی نگرفته بودند قبل از عقد با همسرم ازمایش زنتیک دادیم وهمسرم از دکتر پرسید اطلاعاتی کسب کرد واز من خواست که خانواده اش نفهمند اما بعداز 4سال خواهرش به همسرم می گفت زنت ام اس داره طلاقش بده
 تشکر شده توسط : سورنا , sooorooosh , رامنا , دربند , همسر یک قهرمان , عمومهربان , rey123 , eglantine
آقا من این دو صفحه آخر رو که خوندم. نابود شدمsad2
مخصوصا مال خانم در بند.
برای دخترا خیلی سخته این بیماری انصافا angry3
آقا ازدواج نکنیم خوووووو چه کاریهsad
البته دختر خانما مهربون تر هستن. یعنی مدل دختر سالم و پسر ام اس دار و چند تا ازدواج دیدم.
اما پسر ام اس نداشته باشه و دختر داشته باشه فرق فوکوله.
مادر شوهر اگر بفهمه کودتا میکنهconfused2
جدیدا باید گفت مردم عقلشون به گوششونه نه چشمشون. حالا هر چی ما بگیم ام اس چیزی نیست.انگار داری سوره مبارکه یاسین رو تلاوت میکنی
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : Maz , arezooo82 , رامنا , mehdisalimi , hadisss , persiankitty80 , دربند , همسر یک قهرمان , آنا , pinkrose , عمومهربان , rey123 , laleh , eglantine , زیبا*
(2013/10/11, 10:12 AM)sooorooosh نوشته است: آقا من این دو صفحه آخر رو که خوندم. نابود شدمsad2
مخصوصا مال خانم در بند.
البته دختر خانما مهربون تر هستن. یعنی مدل دختر سالم و پسر ام اس دار و چند تا ازدواج دیدم.
جدیدا باید گفت مردم عقلشون به گوششونه نه چشمشون. حالا هر چی ما بگیم ام اس چیزی نیست.انگار داری سوره مبارکه یاسین رو تلاوت میکنی
آقا سروش از احساس همدردیتون خیلی ممنون icon_question
من نمی دانستم وگرنه عقد نمیکردم
من آخه هیچ علائمی نداشتم همه اش زیر سینه ام یک حس سفتی داشتم به هرکی میگفتم میگفت معده اتِ از ذوق عروسی اینجوری شدی، یعد دست و پام سوزن سوزن شد به هرکی گفتم گفتن هیچی نیست از بس جلو تلویزیون دراز میکشی دست و پات خواب رفته
خلاصه یک روز رفتم دکتر سور شدم که ام آر آی برام بنویسه خودم ام آر آی دادم جواب بردم دکتر، نمی دانم تشخیص نداد یا دید تنهام چیزی نگفت. یکسری دارو داد بهم بهتر شدم تا بعد از عقدم که با نامزدم تو سفر بودیم دچار تهوع و کرختی بدن شدم تمام بدنم درد میکرد، جمله اش یادمِ، گفتم دارم میمیرم گفت من بمیرم این چه حرفیه، گفتم به اندازه باقی زندگیم احساس میکنم باهات زندگی کردم خیلی ازت ممنونم از این همه حس خوشبختی که بهم دادی ، گفت وقتی پیشت نیستم که مرده باشم ولی baybay
خدا از مادرشوهرم و هر کس که با نفهمیش باعث شد همسرم ازم جداشه نگذره، امیدوارم سایه بیماری تو زندگیشون باشه
آقا سروش انقدر دکتر صحرائیان به مادرشوهر و شوهرم گفت چیزی نیست که من شرمنده اخلاقش شدم، زنیکه هی میگفت بچه دار میشه، مشکل زناشویی پیدا نمیکنن، اون بنده خدا هم میگفت نه هیچ مشکلی نیست فقط آرامش خودتون و این بنده خدا رو حفظ کنید. بعد از مطب اومدیم بیرون گفت دکتره هیچی بارش نیست فکر کرده ما از پشت کوه اومدیم نمی دانیم ام اس چیه، فیلم طلا و مس مگه نبود! فکر کرده آنفلونزاست میگه هیچ مشکلی نیست sad خداااااااااااااااااااااااااااااااا نمی خوام ادامه بدم حالم داره میریزه بهم confused
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , همسر یک قهرمان , sina gt , sooorooosh , آنا , عمومهربان , rey123 , hadisss , eglantine
(2013/10/12, 08:22 AM)دربند نوشته است:
(2013/10/11, 10:12 AM)sooorooosh نوشته است: آقا من این دو صفحه آخر رو که خوندم. نابود شدمsad2
مخصوصا مال خانم در بند.
من آخه هیچ علائمی نداشتم همه اش زیر سینه ام یک حس سفتی داشتم به هرکی میگفتم میگفت معده اتِ از ذوق عروسی اینجوری شدی، یعد دست و پام سوزن سوزن شد به هرکی گفتم گفتن هیچی نیست از بس جلو تلویزیون دراز میکشی دست و پات خواب رفته
خلاصه یک روز رفتم دکتر سور شدم که ام آر آی برام بنویسه خودم ام آر آی دادم جواب بردم دکتر، نمی دانم تشخیص نداد یا دید تنهام چیزی نگفت. یکسری دارو داد بهم بهتر شدم تا بعد از عقدم که با نامزدم تو سفر بودیم دچار تهوع و کرختی بدن شدم تمام بدنم درد میکرد، جمله اش یادمِ، گفتم دارم میمیرم گفت من بمیرم این چه حرفیه، گفتم به اندازه باقی زندگیم احساس میکنم باهات زندگی کردم خیلی ازت ممنونم از این همه حس خوشبختی که بهم دادی ، گفت وقتی پیشت نیستم که مرده باشم ولی baybay
خدا از مادرشوهرم و هر کس که با نفهمیش باعث شد همسرم ازم جداشه نگذره، امیدوارم سایه بیماری تو زندگیشون باشه
آقا سروش انقدر دکتر صحرائیان به مادرشوهر و شوهرم گفت چیزی نیست که من شرمنده اخلاقش شدم، زنیکه هی میگفت بچه دار میشه، مشکل زناشویی پیدا نمیکنن، اون بنده خدا هم میگفت نه هیچ مشکلی نیست فقط آرامش خودتون و این بنده خدا رو حفظ کنید. بعد از مطب اومدیم بیرون گفت دکتره هیچی بارش نیست فکر کرده ما از پشت کوه اومدیم نمی دانیم ام اس چیه، فیلم طلا و مس مگه نبود! فکر کرده آنفلونزاست میگه هیچ مشکلی نیست sad خداااااااااااااااااااااااااااااااا نمی خوام ادامه بدم حالم داره میریزه بهم confused

بعضي ها فكر ميكنن جاودان هستند و فكر مي كنن جمله "مريضي براي همه هست" فقط يك جمله است و دركش نكردند.انشالله شرايطي براشون پيش مياد كه نه تنها خودشون بلكه تمام عزيزانشون با تك تك سلول هاشون اين جمله را درك مي كنند.غصه نخور عزيزم خدا بزرگه...
 تشکر شده توسط : دربند , یه غریبه , همسر یک قهرمان , sooorooosh , آنا , coffeedot , عمومهربان , rey123 , hadisss , eglantine
چه آدمهايي پيدا ميشن واقعا كه نفهمن پس ما كه داريم زندگي مي كنيم آدم نيستيم؟ تازه اگر همسرم ناراحت باشه از اين وضعيت من همش دلداريش ميدم مامانم همش ميگه بهش برس نكنه براش كم بزاري تازه به من قر هم ميزنن. اينا كين ما كي هستيمangry3angry3
 تشکر شده توسط : دربند , همسر یک قهرمان , afsaneh , عمومهربان , rey123 , eglantine
سارا جان همانطور که آقا سروش گفتند دختر خانمها مهربانن، خب جامعه جامعه مردسالارِ حتی تو بیماری
من اصلاً از نوشته های دربند تعجب نمیکنم چون مشابه این سطح شعور رو خودم تجربه کردم confused
تازه ما که با مشکلات همسرمون کنار میاییم جزو وظایفمون محسوب میشه و در اینجور مواقع بیماری اصلاً حساب نمیاد evilgrin0039.gif
من اگر آپاندیس هم عمل میکردم عیب حساب میامد، اونی که خودش رو به خواب زده نمی شه بیدار کرد
امیدوارم دیگه هیچ کس این تجربه ها رو نداشته باشه icon_question
هرکه را دیدم از مجنون و عشقش قصه گفت
کاش میگفتند در این ره، چه بر لیلا گذشت sad2
 تشکر شده توسط : دربند , sara2 , آنا , عمومهربان , rey123 , hadisss , eglantine
(2013/10/12, 08:22 AM)دربند نوشته است:
مخصوصا مال خانم در بند.

دربند جان مادر شوهرت حق داشته.آخه قراره عمر نوح بکنه و تا هفت نسل بعدشون هیچ کسی از خانوادش یه خارم توی پاش نره !!!
همه آدمها به اندازه هم شعور و انسانیت ندارند. اونم مطمئن باش یه جایی جواب ظلمی که در حق تو و پسرش کرده را میگیره و خدا بدجوری میزنه توی کاسه کوزش.حالا ببینhappy0065.gif
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : دربند , عمومهربان , rey123 , eglantine

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ازدواج و ام اس sima 4,289 2,470,199 2024/04/12, 05:58 PM
آخرین ارسال: hessam
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,132 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,689 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟ Prime 430 274,685 2019/11/19, 01:25 PM
آخرین ارسال: ارزو ش
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,692 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,012 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,101 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان