امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد
سلام
من كاربر جديد سايت هستم و خيلي خوشحالم كه ميتونم در بحثها و اطلاعاتي كه در اين سايت مطرح ميشه با شما همراه بشم.Shy
در رابطه با اولين روزي كه فهميدم به اين بيماري مبتلا شدم بايد بگم كه اصلا نميدونم اين روز كي اتفاق افتاد icon_cry دليلشم اينه كه خانوادم و پزشكي كه بيماري من رو تشخيص داده بود بخاطر شناختي كه از شخصيت من داشتند ، دست به يكي كردن و من رو گول زدن. البته شايدم چون نمي خواستم كه اين بيماري رو قبول كنم angry2 حرفهاي اونها رو مبني بر منفي بودن جواب آزمايشات و ام. آر . آي سريع قبول مي كردم و دنباله حرف رو نمي آوردم.
تا زماني كه دكتر برام داروي ربيف رو تجويز كرد و آب پاكي رو ريخت روي دستم. بهم گفت كه فقط به خودت بستگي داره كه بيماريت چقدر اذيتت كنه و داشتن روحيه نقش مهمي داره و سعي كن به اين موضوع فكر نكني، خلاصه كه خيلي با من صحبت كرد و براي همين راحت اين موضوع رو قبول كردم ، دليل رفتنمم به دكتر اين بود كه نيمه راست بدنم بي حس شده بود.
آرزو ميكنم يه روز همگي در مورد روزي صحبت كنيم كه بهمون خبر بدن بيماري شما كاملا از بين رفته smiling2 wink2

پیام های داخل این موضوع
RE: تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد - توسط elham59 - 2010/04/15, 12:55 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهارت های زندگي با ام.اس - مراقبت از خود Majid 41 29,806 2014/01/22, 03:32 PM
آخرین ارسال: یوسفی نازنین
  تاثير زغال اخته و ميوه هاي بنفش در ام اس nazaninn 15 9,204 2010/12/14, 11:00 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  تشخيص مراحل اوليه ام.اس با معاينه چشم fereshteh 0 2,214 2009/09/17, 02:35 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست