امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فلج عضلات یك‌ طرف‌ صورت یا فلج‌ بِلز
(2015/01/29, 10:35 PM)zreali نوشته است: سلام!

مهر امسال دقیقا با گوش درد و پرش پلک شروع شد، بعدش نصف صورتم فلج شد! 3 هفته همین طور بود! دکترم فلج بل و تشخیص داد. اما ام آر آی مشکوک به ام اس بود. دکترم گف چیز مهمی نیس! و بیخیالش باشم.
1 ماه بعد یه ام ار آی با تزریق و یک ام آر آی گردن هم دادم ! چون یک سری از اعلائم ام اس و داشتم.

دکترم گف ام اس نیست ولی دیسک گردن خفیف دارم برام دارو نوشت: گاباپنتین 100 روزی 2 تا - پروپرانولول روزی یکی - فلوکستین روزی یکی و قرص کلسیم روزی یکی!

الان ماهه که دارم مصرف می کنم. تو این دوماه 3-4 بار گزگز انگشتان و داشتم نزدیک 20 روزه که لرزش دست دارم روزی 5-6 ساعت! خووابم خیلی زیاده! پاهام همیشه میلرزه و پای راستم گاهی نمیتونه وزن بدنمو تحمل کنه که باعث میشه تو بلند شدن از زمین و راه رفتن و ورزش کردن خیلی مشکل داشته باشم.

البته لرزش دست و پا رواز دو هفته قبل ام ار آی جدید هم داشتم. بعد چیز دیگه ای که آزارم میده اینکه فک می کنم دکترم واسه اینکه نترسم راستشو بهم نمی گه!

روحیه ام خیلی داغونه، تو رو خدا کمکم کنید واقعا نیاز دارم بدونم چمه sad
سلام دوست من بهترین کار برا اینکه مطمعن بشه دکترت راست گفته بهت رفتن پیش1دکتر دیگست چون بعضی دکترا برا روحیه بیمارشون اول اسم بیماریرو نمیگن حتما با یه دکتر دیگه هم حرف بزن و ازمایشات و ام ار ایتو بهش نشون بده تا مطمعن بشی
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : رامنا , zreali

پیام های داخل این موضوع
RE: فلج عضلات یك‌ طرف‌ صورت یا فلج‌ بِل‌ - توسط kohedard - 2015/01/30, 01:08 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  كرفتگي عضلات يك سمت بدن !!!!! omidvari 8 14,132 2022/02/17, 01:20 AM
آخرین ارسال: hrshz
  با اسپاسم (گرفتگی) عضلات چه کنم ؟ baran1390 46 31,572 2020/06/25, 05:20 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  تحلیل عضلات sami 5 8,595 2011/06/09, 02:40 PM
آخرین ارسال: fireboud