امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه تامین اجتماعی یا بیمه سلامت
چند تا مورد :

راجع به استعلاجی خویش فرما : حرف حسام کاملا منطقی هست . سرچ هم کردم و حرفش تاییده

در رابطه با خدمات تامین اجتماعی که الی گفت . تامین اجتماعی دقیقا چه خدماتی داره ؟ واقعا ماهی ۵۰۰ تومن خدماتش ارزش داره ؟

آرزو :
بازنشستگی !! بعید میدونم .
از کار افتادگی هم ۱۰۰٪ بعیده
تکمیلی هم که در حال حاضر اصلا به دردم نمیخوره و صرفا هزینه هست ولی اگه آینده نگر باشم و بگم به درد میخوره ، فقط کسانی میتونن بیمه تکمیلی باشن که از طرف یه شرکت، سازمان، اورگان اقدام کنن که علنن من به هیچ کدوم از اینا دسترسی ندارم. پس تکمیلی نخواهم داشت.

و در نهایت داستان ارزش هست واسم.

باتوجه به شرایط الانم که یکی دو تا استارت آپ دارم و هنوز به درآمد نرسیدم ، پرداخت ماهی ۵۰۰ تومن یکم واسم جای فکر داره.
نمیگم سخته که اگه سخت بود جای این همه بحث و فکر نبود. بحثم ارزشمند بودن این پرداختی ها هست

۲۰ سال و در بهترین حالت ۱۵ سال دیگه باید بیمه پرداخت کنم که به بازنشستگی برسم.
اگه حساب کنیم تورم و افزایش حقوق و ... تغییری نکنه ، من باید 120 میلیون پرداخت کنم که بعدش ماهی 1 میلیون و 800 تومن بهم بدن
اون موقع سن م شده 52
بماند که تو شرایط فعلی ایران چند درصد ممکنه ۵۲ ساله بشم ، که انشالا نشم smiling ، وقتی ۵۲ سالم شد ۱.۸۰۰ ماهیانه به چه دردم میخوره ؟؟

پس اینم استدلالم واسه به اصطلاح خدمات بازنشستگی
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

پیام های داخل این موضوع
RE: بیمه تامین اجتماعی یا بیمه سلامت - توسط hamid - 2019/12/10, 11:27 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه تامین اجتماعی و تست سلامت Man_mijangam 12 3,375 2021/06/21, 11:34 AM
آخرین ارسال: Ali7mahboobi7
  حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی mehrakmahmoodi 2 1,566 2021/04/16, 02:28 AM
آخرین ارسال: Faraj.moradi
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,644 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,506 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
  چرا وزارت بهداشت هزینه 50داروی خاص رو تا 90 درصد بیمه کرد بجز ام اس nasiri 8 5,249 2012/05/12, 02:43 PM
آخرین ارسال: شهرزاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست