امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیمه تامین اجتماعی و تست سلامت
من موقعی که برای کارآموزی دانشگاه رفته بودم شرکت چون قصد استخدام داشتن بهم نامه دادن برای طب کار 
به طب کار نگفته بودم ام اس دارم چون ظاهرا خیلی زیاد تست های بیخودی میگیرن و شرکت هم در جریان نبود داروم رو هم با همون دفترچه میگرفتم و قاعدتا بیمه فهمیده بود من ام اس دارم اما شرکت نفهمیده بودن 
البته آخرش بهشون گفتم ام اس دارم و چیزی نگفتن که خودمون اطلاع داشتیم بعد از اون هم که هرجا رفتم و میرم مصاحبه خودم میگم ام اس دارم smiling
و اینکه تامین اجتماعی ام اس رو بیماری خاص نمیدونه و تعویض دفترچه به دفترچه بیماری خاص نداره. همون پرونده تشکیل میدن و با دفترچه عادی دارو میگیریم
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : آرزو , kamran.m , hessam , mj.ny-luise , Ali7mahboobi7
من سال نودو هفت که برای استخدام دانشگاه افسری رفتم تیت پزشکی دادم خیلی تست سختی بود اگه وضع الانمو داشتم که صد درصد ردم می کردن smiling
اخه یازده تا دکتر معاینه میکننت حتی بیضه هاتم معایتنه می کنن کوچیک ترین مشکل داشته باشی ردد می کنن خلاصه قبول شدم اخر نیروی دریایی اوردم به خاطر وکالت زدم بیرون سال دیگش ام اس گرفتم icon_biggrin  عجب شانسی . می خوام وکیل شم وبه مردم خدمت کنم برام دعا کنید من آرزو دارم به همه کمک کنم مخصوصا ام اسی های عزیزم الان خدا روشکر می کنم که ام اس گرفتم خدا  روشکر راضی هستم به اونچیز که خدا برام مقدر کرده خدایا شکرت.
بعد ازیک زمستان سخت و سوزان یک تابستان گرم وپربار حق من است
به نام خدا
همون ظور که مریم خانم در با تصریح کردن شرایط بیمه اجتماعی واقعا خیل بده اصلا ما رو جزو مارو جزو بیمار خاص قبول نمی کنه من سینومر مصرف می کنم نزدیک یه ساله دارو های مکمل هم همین طور ویتامین ب300 و جین سین که اینا هم حتی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار ندارند وبسیار گرون قیمت هستند خدایی تواین شرایظ اقتصادی واقعا خیلی بده وهزینه هابرای یک بیمار ام اس خیلی گرون در می اد کلی هم هزینه ازمایش باید بدیم تازه من کارت ندارم تازه کارت منو اصلا صادر نکردن هروقت می ری حوالت می دن یه روز دیگه Blush واقعا اوضاع دیوانه واری هستشا!!!

بعضی وقتا به خودم می گم ای کاش مریض نمی شدم  همه چیم تکمیل بود فقط ام اسم مونده بود؟ اما بازم راضی هستم به  جیزی که خدا برام تعیین کرده

من  درکنار درس خوندن وکار کردن به بیمار های  ام اس دیگه کمک های مالی ومادی کردم و می کنم و همچنان ادامه می دم اگه کمک خواستید با تمام  توان تا چایی که بتونم کمکتون می کنم ولی یادتون باشه کسی که دست نیاز به روی کسی دراز نکنه خدا بی نیازش می کنه (حضرت محمد).
خدا بهمراهتون و زنده باشید عزیزانم
بعد ازیک زمستان سخت و سوزان یک تابستان گرم وپربار حق من است

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی mehrakmahmoodi 2 1,499 2021/04/16, 02:28 AM
آخرین ارسال: Faraj.moradi
  بیمه تامین اجتماعی یا بیمه سلامت hamid 8 2,471 2019/12/11, 04:05 PM
آخرین ارسال: ارزو ش
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,463 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  نحوه گرفتن دارو از طریق بیمه تکمیلی طلایی آموزش وپرورش البرز 2 5,408 2016/10/24, 10:37 PM
آخرین ارسال: glassheart
  چرا وزارت بهداشت هزینه 50داروی خاص رو تا 90 درصد بیمه کرد بجز ام اس nasiri 8 5,148 2012/05/12, 02:43 PM
آخرین ارسال: شهرزاد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست