•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکفیدرا،جدیدترین درمان خوراکی ام اس
(2015/08/13, 10:36 AM)الی کوچولو نوشته است: سلام
ممنون مهشید جان
شما با چه قیمتی تهیه اش میکنید؟قبلاً چه دارویی مصرف میکردید؟
خدا کنه هرچه زودتر وارد بازار بشه!
دیگه طاقت آمپول زدن ندارم؛ دلم میخواد همه آمپولامو بریزم روی زمین و با پاهام لهشون کنم!!!
سلام.
منم تا چند هفته پیش همین حسو داشتم ولی از وقتی با دستگاه تزریق میکنم خیلی راحت و خوبه.
البته منم منتظر نمونه ایرانی تکفیدرا یعنی اسویدرا هستم و اگه دکترم تشخیص بده ترجیح میدم قرص بخورم.
 تشکر شده توسط : nahid , *Faeze*
(2015/08/13, 10:36 AM)الی کوچولو نوشته است: سلام
ممنون مهشید جان
شما با چه قیمتی تهیه اش میکنید؟قبلاً چه دارویی مصرف میکردید؟
خدا کنه هرچه زودتر وارد بازار بشه!
دیگه طاقت آمپول زدن ندارم؛ دلم میخواد همه آمپولامو بریزم روی زمین و با پاهام لهشون کنم!!!

قيمتش بدون بيمه حدودا ماهي ٥٠٠٠ دلار ولي با بيمه خيلي كمتر. من با بيمه فعلي ماهي ٥٠ دلار ميدم. قبلا آوونكس مصرف ميكردم، و دكترم تكفيدرا رو پيشنهاد دادن.
 تشکر شده توسط : nahid
یکی از عوارض داروی تکفیدرا افزایش احتمال عفونت است و در این دوسال عده ای مجبور به قطع دارو به علت عفونتهای شدید و مکرر شده اندو البته 4 مورد عفونت pml که قبلا بیشتر در مورد داروی تایسایبری مشاهده شده بود در حال حاضر توجه بر روی بیماران مصرف کننده افزایش یافته تا در صورت مشاهده عوارض بیشتر موارد بر روی برگه توضیح دارو افزایش یابد و به بیماران قبل از شروع درمان اگاهیهای لازم داده شود.البته داروی تکفیدرا هنوز به ایران نیامده است و مسلما هموطنانم هنوز از این دارو استفاده نکرده اند...هر چه مدت زمان مصرف یک دارو بیشتر باشد عوارض ان شناخته شده تر و قابل کنترل کردن تر خواهد بود. در حال حاضر داروهای اینترفرون و کوپاکسون یک دوره طولانی با موفقیت را پشت سر گذاشته اند. به علت کم عارضه تر بودن در طولانی مدت و با اطمینان خاطر بیشتری میتوان از انها استفاده کرد. لذا چنانچه داروهای جدید با سرعت جهانی به دستتان نمیرسد ناراحت نباشید . به هر حال از بعضی نظرها هم خیلی بد نیست، شما خوش شانس ترید چون مردم کشورهای دیگه باید ازمایشهای اولیه رو پشت سر بگذارند تا دارو به دست شما هموطنان عزیزم برسد. البته این مزاح بود چون اولا همه انسان هستند و جان هر انسانی در هر جای کره خاکی عزیز است و البته اینکه دارو دیر به دست هموطنان هم برسد خطر دیگریست که همیشه باعث افزایش استرس میشود لذا امیدواریم داروها در همه جا در دسترس باشند با سرعت جهانی برای همگان.
 تشکر شده توسط : niloofary , helli , غزل , *Faeze* , leili-asmaneh
منبع صحبت هاتون رو بنويسيد لطفاً.
 تشکر شده توسط : hadisss , niloofary
(2015/11/24, 11:56 AM)یه غریبه نوشته است: منبع صحبت هاتون رو بنويسيد لطفاً.
منبع خبر با سرچ ساده از عوارض داروی تکفیدرا و هشدار سازمان جهانی غذا و دارو برای امکان عفونت پی ام ال اشکار میشود.،قسمتی از متن هم نوشته خودم بود که از مطالبی که بیماران ام اس در مورد قطع داروی تکفیدرا در فیس بوک نوسته بودند نتیجه گیری کرذم. نام گروه موجود در فیس بوک چنین است:tecfidera for Ms support group.
 تشکر شده توسط : غزل , hessam , niloofary
منم تا چند هفته پیش همین حسو داشتم ولی از وقتی با دستگاه تزریق میکنم خیلی راحت و خوبه.
البته منم منتظر نمونه ایرانی تکفیدرا یعنی اسویدرا هستم و اگه دکترم تشخیص بده ترجیح میدم قرص بخورم.
[/quote]

میشه بفرمایید منظورون از دستگاه تزریق چیه؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط : niloofary
(2015/12/28, 01:09 PM)محمد21 نوشته است: منم تا چند هفته پیش همین حسو داشتم ولی از وقتی با دستگاه تزریق میکنم خیلی راحت و خوبه.

[/quote]

سلام.تو خصوصی جواب پیامتونو دادم.دیگه لازم نیست اینجا بنویسم smiling
ميشه بگيد تكفيدرا براي كدوم نوع بيماري ام اس تجويز ميشه ؟ چون من از پزشكم پرسيدم گفتن تو توي مرحله مصرف هيچ نوع داروي خوراكي نيستي Sad
به راستي كه بعد از هر سختي آساني است!
بچه ها تکفیدرا با دیفوزل چه فرقی داره؟

(2015/12/29, 12:26 AM)*Faeze* نوشته است: ميشه بگيد تكفيدرا براي كدوم نوع بيماري ام اس تجويز ميشه ؟ چون من از پزشكم پرسيدم گفتن تو توي مرحله مصرف هيچ نوع داروي خوراكي نيستي Sad

برای بیمارایی که با مصرف آمپول باز هم افزایش پلاکت دارن یا حمله دارن. چون معمولا این قرصها قویتر از آمپولاست

(2015/12/28, 01:09 PM)محمد21 نوشته است: منم تا چند هفته پیش همین حسو داشتم ولی از وقتی با دستگاه تزریق میکنم خیلی راحت و خوبه.

[/quote]

من دوسال با دستگاه زدم ولی دوباره بیخیال دستگاه شدم برگشتم به روال عادی!! خوشبحالش که با دستگاه راحته ایشالا همیشه برات راحت باشه.
منظورش دستگاهای مخصوص آمپوله که تفنگیه تقریبا. امپولو اماده میکنی میزاری توش بعد دستگاهو میزاری رو محل تزریق و دکمشو فشار میدی خودش امپولو وارد بدن میکنه و تزریق انجام میشه
 تشکر شده توسط : javad6788
(2015/08/13, 10:36 AM)الی کوچولو نوشته است: خدا کنه هرچه زودتر وارد بازار بشه!

خدا رو شکر که تا اون موقع وارد بازار نشد! اگه من این دارو رو استفاده میکردم الآن فلج شده بودم! داروهای خوراکی ام اس و داروهای تزریقی مثل تایسبری برای دویک سمه!!!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  المتوزوماب ( لمترادا) تحول جدید برای درمان MS esmaeil 78 62,444 2014/11/17, 11:54 AM
آخرین ارسال: مهوش
  معرفی تخصصی درمان ها sooorooosh 3 4,764 2014/11/02, 11:41 AM
آخرین ارسال: sooorooosh
  همه چیز در مورد داروهای موثر در درمان بیماری آیدا 6 11,842 2014/01/07, 09:53 AM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  کسانی که دنبال مصرف داروی خوراکی هستن دقت کنن.... sooorooosh 0 2,728 2012/04/29, 09:24 PM
آخرین ارسال: sooorooosh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست