امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزايش آگاهي جامعه درزمينه ام اس ( شش پرسش)
(2011/08/22, 11:39 PM)ارزو نوشته است: خوش به حالت میلو جان که دوستات واکنش منفی نشون ندادن.
من 6 ساله که بیماریم شروع شده.هیچ مشکلی جسمانی ندارم جز افسردگی و نگرانی از آینده.اومدم شرح بدم که تا الن بهم چی گذشته دیدم صبح میشه بی خیال شدم.icon_question
به امید سلامتی و موفقیت روزافزون برای همه دوستای عزیزم

چرا اینطوری فکر می کنید ؟ Huh یکی از آقایون کلاس تا فهمید گفت : آخی sad2 ولی چرا فلج نیستی ؟ ...
بهش گفتم مگه ام اس فلجه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفتش : آره دختر عمه من ام اس داره رو ویلچیره تو چرا نیستی ؟
گفتم واسه تولدم یکی بخر خوبه ؟ :60:
بعد دید مثلی که من مدلم با دختر عمه اش فرق داره چیزی نگفت .
حالا همین آقا همش بهم زنگ میزنه میلو بیا واسه پروژه فلان لازمت دارم ، میلو بیا فلان کار رو فقط تو می تونی انجام بدی و ...
اصلا یادش رفته بود من ام اس دارم ، ولی چند روز پیش باهاش صحبت می کردم گفت : ام است در چه حاله ؟
گفتم خوبه سلام می رسونه Sleepy
گفت دختر عمه منم از رو ویلچیر پاشده حالا حالش خوبه .

کلن واکنش بیشتریا اینطوری بود : sad2
مخصوصا که من بعد از سه ماه رفتم پیش شون چون پلاسمافرز شده بودم نمی تونستم راه برم درست کلی ناراحت شدن همه فکر کردن واسه خاطر ام اسه ولی دیدن نه مثلی که من از رو نمیرم :60:
یکمی جسارت داشته باشید بد نیست ، کم کم دارم به کل فامیل هم می گم.

راستش حسش نیست گاهی بعضی حرفا رو تحمل کنم ولی فعلا به خاطر مامان و بابام هیچی نمی گم. ولی اگر خدایی نکرده جایی حرف از ام اس باشه و شروع کنند به تعریف بد من آتیشی میشم angry3 fighting0030.gif
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : warrior , shafagostar , ساغر , yasaman

پیام های داخل این موضوع
RE: افزايش آگاهي جامعه درزمينه ام اس - توسط TootFarangi - 2011/09/07, 08:40 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دید جامعه نسبت به بیماری ام اس hamid 220 111,727 2018/07/25, 07:39 AM
آخرین ارسال: سمیرا67
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,757 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 20,945 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان