•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه علمی یاری کنید...
(2015/07/24, 07:14 PM)hamid نوشته است: سلام به همگی
من یه بار دیگه از همه دوستان درخواست میکنم یه چند دقیقه ای وقتشونو صرف پر کردن پرسشنامه ای کنن که قراره به خودمون کمک کنه ، کنن
انشالا نتیجه این پژوهش به زودی بهمون برسه و باعث بهتر شدن ام اس سنتر بشه

از آقا حمید عزیز، مدیر وبسایت که از ابتدای شروع این تحقیق حمایت هاشون همواره به ما دل گرمی داده ، یک دنیا سپاسگزاریم و آرزو داریم تا قبل از اینکه سفر آرارات شون شروع بشه، خبر مشارکت بالا و اتمام مرحله اجرایی این مطالعه یعنی به پایان رسیدن مرحله تکمیل پرسشنامه رو بهشون بدیم...
 تشکر شده توسط : hadisss , elham 66 , hessam , SSA , Kamyar , niloofary , یاسی

از دوستانی که همت به خرج می دن و به ما قول دادند تا به دوستانشون در مورد شرکت در این مطالعه یادآوری کنند ،بسیار سپاسگزاریم. واقعا حضور شما دوستان مایه دل گرمی ماست.

آقا ابراهیم و آقا کامیار محترم،
آقا سینای عزیز( sina gt)،
احیا و همراز عزیز، ناظر محترم وبسایت یه غریبه،
سمیرا67 و hadiss عزیز و ....

از همگی تون ممنونم. امیدوارم این راهکار ، عملی بشه و هم چنان جاری باشه تا به جاهای خوب برسیم..icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : niloofary , Kamyar , hadisss , یاسی , elham 66 , یه غریبه , ahya
سلام چند بارهsmilingsmilingsmiling
بچه ها لطفا یه کوچولو همکاری کنین این کار خوب به نتیجه میرسه نه وقت گیره ونه سخت یه کوچولو کمک کنین تا پیش برهicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : یاسی , معصومه عباسی , elham 66
دوستان عزیز
سلام

از اینکه برای یه هدف علمی دارید تلاش می کنید و زحمت می کشید ممنونم. انشا.. تلاش ها به بار بشینه و پیگیری شما دوستان عزیزم جواب بده.
به هر حال از دیروز که دوستان شروع کردند به اطلاع رسانی به سایردوستان شون در وبسایت و ما هم به بسیاری از دوستان که قبلا پیام خصوصی داده بودیم یادآوری کردیم، تعداد کسانی که در مطالعه شرکت کردن یه مقدار بیشتر شده....
12 نفر به جمع کسانی که در مطالعه شرکت کرده بودند اضافه شدندicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

مرسی دوستان خوبم:
احیا جان که اینطور مجدانه داری تلاش می کنیicon_question
مجید و حامد عزیزicon_question
نازلی جان و آقا بهنام...
از همه تون متشکرم..امیدورام همه دوستان مون هم شرکت کنند و هم به دوستان شون اطلاع رسانی کنند.icon_question
 تشکر شده توسط : همراز , hadisss , Kamyar , ahya , elham 66
پس نتیجه کی اعلام میشه؟icon_cry
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , elham 66
سارای عزیز

باید یه تعداد قابل توجه از دوستان در مطالعه شرکت کنند تا به مرحله تجزیه و تحلیل نتایج برسیم و نتایج رو خدمت شما اعلام کنیم.

تعدادی که ما با توجه به 8000 عضو در ام اس سنتر در نظر گرفتیم، 360 نفر هست، حالا باید دید دوستان چقدر در مطالعه شرکت می کنند و این تعداد کی کامل میشه!confused2
البته اگر شما و سایر دوستان به بقیه اعضایی که در وبسیات می شناسید و شرایط شرکت در مطالعه رو دارند برای مشارکت در این مطالعه یادآوری کنید شاید زودتر این مراحل طی بشه و برسیم به اعلام نتایج در همین تاپیکagreement2
 تشکر شده توسط : ahya , Kamyar , elham 66 , tinookhe
خانوم عباسی عزیز خسته نباشید
من به 7 نفری ک میشناختم گفتم
ک 2 نفرشون خیییلی زرنگ بودن و قبلا شرکت کرده بودنagreement2
4 نفرم قول دادن شرکت کننhappy0065.gif
1 نفرم هییچچچچچچچچچچچچچچچچچچی نگفتconfused

امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه برسهicon_questionicon_questionicon_question

تشکر شده توسط : Kamyar , معصومه عباسی
(2015/07/26, 03:04 PM)elham 66 نوشته است: خانوم عباسی عزیز خسته نباشید
من به 7 نفری ک میشناختم گفتم
ک 2 نفرشون خیییلی زرنگ بودن و قبلا شرکت کرده بودنagreement2
4 نفرم قول دادن شرکت کننhappy0065.gif
1 نفرم هییچچچچچچچچچچچچچچچچچچی نگفتconfused

امیدوارم هرچه زودتر به نتیجه برسهicon_questionicon_questionicon_question

متشکرم الهام جان
این خیلی عالیهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

مطمئنا اثر گفتگوی دوستان بیشترهhappy0065.gif

حسن تو همیشه در فزون باد
رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت
هر روز که باد در فزون باد....

تشکر شده توسط : elham 66
پیگیری شما قابل تحسین هست خانم عباسیicon_question

من میگم یه پیام خصوصی( یا ایمیل) برای همه ی اعضا فرستاده بشه RolleyesShy

بعضی از فروم ها برای اینکه مثلا مسابقه یا نظر سنجی یا تاپیکی که به مشارکت بالا نیاز داره کاملا اطلاع رسانی بشه این کار رو میکنن.خب شاید هنوز یه تعداد از کاربرا این تاپیک رو ندیدن...

---------------------------------------------------------------------------
upevilgrin0039.gifTonguewoman

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : معصومه عباسی , elham 66
پائیزه جان
ممنونم از اظهار لطفتون.

در مورد راهکاری که فرمودید و به نظر من هم راه حل خوبی هست، همون اوایل با مدیریت وبسایت صحبتش رو کردیم، گویا امکان پذیر نبود براشونconfused2Huh
اگر تجدید نظر کنند ما هم ممنون می شیم...icon_question
 تشکر شده توسط : elham 66 , paeeze

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 11,114 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,558 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,509 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,187 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,864 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  اطلاعیه برگزاری جلسه کمیته علمی naazanin 1 2,426 2012/10/01, 01:35 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست