•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه علمی یاری کنید...
سلام
سوالاتش خوب بود ولی من مثل دوستان تجربه پرسشنامه پر کردنم زیاد نیست با این که تجربه زندگیم با ام اس زیاده من تو این 12 سال زندگیم با ام اس کلا 3 بار پرسش نامه پر کردم یک بار هم تو مطب دکتر برای پایان نامه از من تست توانایی ذهنی گرفتند Angel یکی از این سه تا پسش نامه را هم ازشون گرفتم بردم خونه گفتم پرش کردم میام بهتون می دم رفتم خونه اصلا پرسش نامه را یادم رفت پر کنم یک مدت بعد از مطب زنگ زدند گفتند پرسش نامه را پر کردیمن اینجوری ashamed0006.gif نمی دونی چطوری سوالاش را جواب دادم و تستاش را زدم angry3 حتی یک بار از انجمن ام اس یکی تماس گرفت برای ملاقات حضوری که من نرسیدم برم و از نتیجه هیچ کدام از این 3 پرسشنامه خبر دار نشدم Sleepyولی خوب منم دونبالش نبودم چون برای خبر دار شدن از نتیجشون باید ملاقات حضوری می رفتم مثل پر کردنه پرسش نامه شون ولی اینجا فضای مجازیه و نیازی به ملاقات حضوری و وقت گذاشتن و رفت و آمد نداره فقط شما زحمت انتشارش را بکشی کافیه Rolleyes
ولی خوب سوالی این پرسش نامه مخصوص سایت و کاربرای سایت بود و بگونه ای نتیجه سایت بود
لطفا در مورد نتیجه این پژوهش حتما اطلاع رسانی کنید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , glassheart , elham 66
بعضی از سئوالات هست که برای انتخاب گزینه پاسخ ، باید بیشتر دقت بشه
مثلاً حمایت سایت از بچه ها
یا بچه ها از هم و ....
خیلی از کمکها و راهنمائیهایی که به هم میکنیم و خیلی چیزهای دیگه یک نوع حمایت به حساب میاد که به نظر نمیان
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : معصومه عباسی , glassheart , elham 66
(2015/07/24, 01:12 AM)SSA نوشته است: بله، فکر میکنم سوالات پخته و جهت دار و کارشناسی شده هستن.
اما کسی که اصلا صفحه سوالات رو باز نمیکنه این رو نمیفهمه!

من شخصا توی همه نظر سنجیها و پرسش و پاسخها شرکت میکنم.
به نظرم چون ام اس یک بیماری ناشناخته هست نظرها و شرح حال بیماران میتونه خیلی مفید باشه.
حتی اگر کوچیک و بیفایده به نظر بیان.

پائیزه جان
وسعت نظر شما واقعا قابل تحسینه.
خود من وقتی کسی پرسشنامه ای دستم می ده، و می بینم که حرکت نوآورانه ای کرده، حتما باهاش همکاری می کنم، چون می دونم چقدر، وقت، زمان و انرژی براش گذاشته شده. یعنی یک زندگی به طور کامل درگیر این قضیه بوده..

(2015/07/24, 01:12 AM)SSA نوشته است: این پرسشنامه که جای خود داره.
اما منم فکر میکنم شاید بهتر باشه اسمشو عوض کنین.
یا با اسمس از بچه ها بخواین همکاری کنن و جدی بگیرنش.
درست می فرمائید.

اتفاقا در مورد ارسال پیامک گروهی از طرف وبسایت به همه اعضاء با مدیر وبسایت هم صحبت کردیم، گویا امکانش نیست.
پس بهتره یه فکر دیگه بکنیم. دوست عزیزمون کامیار یک نظر خیلی خوب دادند:

اگر همه دوستانی که در مطالعه شرکت کردند، همت کنند و از طریق پیامک ، واتزآپ، وایبر، تلگرام، و یا حتی سیستم پیام خصوصی و .....از دوستانشون که عضو ام اس سنتر هستند بخوان که در مطالعه شرکت کنند و پرسشنامه مطالعه رو تکمیل کنند، بسیار خوبه و ما ممنون لطف همگی این دوستان می شیم. icon_cry
دوستان عزیز، امیدوارم هر کدوم از شما که این پست رو میخونید و هنوز در این مطالعه شرکت نکردید، پرسشنامه ما رو تکمیل کنید و از دوستان تون هم بخواید که ما رو همراهی کنند..
متشکرمicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : glassheart , hessam , Kamyar , SSA , maryam.N , elham 66
(2015/07/24, 09:57 AM)hessam نوشته است: ....
ولی اینجا فضای مجازیه و نیازی به ملاقات حضوری و وقت گذاشتن و رفت و آمد نداره فقط شما زحمت انتشارش را بکشی کافیه Rolleyes
ولی خوب سوالی این پرسش نامه مخصوص سایت و کاربرای سایت بود و بگونه ای نتیجه سایت بود
لطفا در مورد نتیجه این پژوهش حتما اطلاع رسانی کنید

آقا حسام عزیز
سلام

فضای مجازی برای کسی که می خواد پرسشنامه رو پر کنه نیاز به درگیری فیزیکی خاصی نداره، مخصوصا که مثل دوستان ام اس سنتری سواد اینترنتی کافی هم داشته باشه.
حتی دسترسی افراد به نتایج مطالعه هم راحته. خب، همه اینها از مزایای فضای مجازیه، ولی این وسط یه اتفاقی افتاد:

اون اوایل که ما شروع به نوشتن و تحقیق کردیم و اساتید رو متقاعد کردیم که این کار شدنیه، البته مدیر وبسایت به ما قول حمایت دادند، محاسبات ما جور دیگه ای بود و الان یه کمی اوضاع فرق کرده.
فکر می کنم تحول اساسی که رخ داده اینه که شبکه های مجازی هم پا به عرصه گذاشتند و به این ترتیب بسیاری از افراد با علائق مشابه وارد گروههای اون شبکه ها شدند و ممکنه کمتر به وبسایت سر بزنند، حالا اطلاع رسانی و جمع کردن این افراد خب، خیلی سخت تر شده، و باید فکر دیگه ای کرد.

به نظرم ایده دوستمون کامیار عزیز، خیلی عالیه:
فرض کنید تاا الان 85 نفر در مطالعه شرکت کردند، اگر هر کدام از دوستان مون به دو یا 3 نفر از دوستانش اطلاع بده و از اون ها بخواد که در مطالعه شرکت کنند به هر حال تا حد زیادی مشارک بالا می ره، البته ما سر خواهش و تمنا داریم برای همکاری دوستان، وگرنه که اگر اوضاع به همین منوال پیش بره، ....فکر کنم باید از این شکلک ها استفاده کنیمrolleyesSadSadUndecided
 تشکر شده توسط : Kamyar , hyd69hyd , maryam.N , elham 66
(2015/07/24, 01:01 PM)معصومه عباسی نوشته است: فرض کنید تاا الان 85 نفر در مطالعه شرکت کردند، اگر هر کدام از دوستان مون به دو یا 3 نفر از دوستانش اطلاع بده و از اون ها بخواد که در مطالعه شرکت کنند به هر حال تا حد زیادی مشارک بالا می ره، البته ما سر خواهش و تمنا داریم برای همکاری دوستان، وگرنه که اگر اوضاع به همین منوال پیش بره، ....فکر کنم باید از این شکلک ها استفاده کنیمrolleyesSadSadUndecided

از من خواستید به قول معروف خودم چراغ اول رو روشن کنم. گوشیم رو چک کردم فقط شماره 4 نفر از بچه های سایت رو داشتم. سه نفرشون فرم رو پر کردن و نفر چهارم هم خودش ام اس نداره. در واقع خودم نتونستم از این طریق کمک کنم ولی قطعا همه مثل من نیستن.
از روز اول هر بار که این تاپیک بالا میاد به این امید که نتایج منتشر بشه بازش می کنم ولی می بینم متاسفانه هنوز خانم عباسی دارن تلاش می کنن کاربرها رو به پر کردن فرم ترغیب کنن. خودتون رو بزارید جای ایشون! انصافا سخته.
دوستان لطفا یه همت بکنید ببینید از بچه های قدیمی که ممکنه سایت نیان یا کمتر سر بزنن شماره چه کسانی رو دارید، با چند تا اس ام اس یا PM می تونید کمک بزرگی بکنید
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , elham 66
ممنونم آقا کامران که اولین قدم رو برداشتید.happy0065.gif

ما منتظر قدم های بعدی دوستان هستیم.

هر کس که به دوستانش برای شرکت در مطالعه پیام میده، لطف کنه اینجا به ما هم اطلاع بده، هم ما یه دنیا خوشحال می شیم و هم اینکه انشا...یک حرکت جمعی راه میفتهicon_biggrin
 تشکر شده توسط : Kamyar , hadisss , elham 66
من هم این پزسشنامه روپر کردم...منتظر بازخوردهای این تحقیق هستیم...
موفق وپیروز باشید...
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , Kamyar , elham 66
سلام به همگی
من یه بار دیگه از همه دوستان درخواست میکنم یه چند دقیقه ای وقتشونو صرف پر کردن پرسشنامه ای کنن که قراره به خودمون کمک کنه ، کنن
انشالا نتیجه این پژوهش به زودی بهمون برسه و باعث بهتر شدن ام اس سنتر بشه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , Kamyar , hadisss , elham 66 , maryam.N
متشکرم بهاران عزیز
از شما و دوستان دیگری هم که با پیام خصوصی اطلاع دادند که در مطالعه شرکت کردند ممنونم:

آقامجید و آقا محسن
مرجان و پریای عزیز، پروا و همدم مجترم
به خاطر وقتی که صرف کردید و همتی که به خرج دادید ممنونم.happy0065.gificon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : Kamyar , majid1 , baharan , elham 66
دوستاى خوبم؛
پركردن اين پرسشنامه حداكثرررر ٥ دقيقه از وقتتون رو ميگيره. فكر نميكنم اختصاص دادن ٥ دقيقه از وقتتون براى كسى كه داره به خاطر ما روى اين موضوع كار ميكنه، زياد باشه. درسته؟!Blush
 تشکر شده توسط : hadisss , معصومه عباسی , elham 66 , Kamyar , baharan

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 11,117 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 52,573 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,509 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,187 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,864 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  اطلاعیه برگزاری جلسه کمیته علمی naazanin 1 2,427 2012/10/01, 01:35 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان