•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
وااااای این حرفارو از فرشته هایی مثل شما نمیتونم بشنومangry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
چرا قایم میکنید بابار مگه ام اس چیه اخه؟
به قران این حرفو از دهن6تاپسر شنیدم بگم:میگفتن ما فقط دختر باحال ومحکم وشیطون و همه کار بلد وسرسخت میخوایم باعرضه باشه نه شل و وارفته حالا میخواد اون دختر شاهزاده باشه یا دختری از پایین ترین سطحagreement2agreement2agreement2agreement2حالا ام اس هم داشته باشه.
دختری که ام اس نداشته باشه اما اون فاکتورایی که گفتمو نداشته باشه به چه درد مامیخوره؟ماترجیح میدیم نون این ادمو بدیم نه اون دختری که.............
پس بچه ها این ما هستیم که تعیین کننده شرایط برای خودمون هستیم تا بشینیمو بگیم ام اس دارم اینجورمو اونجور دیگه ببخشیدا من که دخترم ازت زده میشم چه برسه به اقایون که چیزاای اساسی دیگه ازمون میخوان نه حوصله شنیدن حال ندارم حال ندارم های ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!confusedconfusedconfusedconfused
 تشکر شده توسط : parisa2087
منم دلیلی واسه نا امیدی نمی بینم!!!
مطمینم ازدواج میکنم ...اونم ازدواجی که همه انگشت به دهن بمونن!!!!wink2agreement2
چرا که نه!!!!
ما هم مثل بقیه هستیم..تنها فرقمون تزریق کردنموه!!!icon_cry
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : parmis2 , هانیه
درود به همه دوستان

من هم عقيده دارم كه بايد همه شرايط را به فرد مقابل گفت. اين اتفاق اساس يك عمر زندگي را رقم مي زند
از همه مهمتر ما با ام اس زندگي مي كنيم ،پس همراه ما ،با ما و كنار ماست
 تشکر شده توسط : parmis2
من اسمم بابک هستش 20 سالمه و 3 سال ام اس دارم.ساکن اصفهانم.یه سوال خیلی خیلی خصوصی راجع به ازدواج دارم.چطوری باهاتون مطرح کنم و جواب بگیرم؟؟؟؟؟این ای دی منه فقط کمکم کنید.مرسی
WWW.nightbabak@yahoo.com:Confused
سلام من هم پارمیس هستم و 10 ساله که ازدواج کردم و از همان اول موضوع بیماریم را به همسرم گفتم و اون قبول کرد و خداروشکر در این مورد مشکلی ندارم به نظرم همه باید اول از همه این موضوع را باید با طرف مقابل در میان بزارن
 تشکر شده توسط : anaram , fireboud , naser_m , parisa2087 , hanie , sange sabor
[تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif]

[تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif]

بگردید و پیدا کنید که این جمله ها از کیست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!![تصویر:  84.gif]

من خودم می دونم ولی نمی تونم بگم [تصویر:  4fvgdaq_th.gif]

الان يادم نيست که چند خواستگار داشتم. اما يادم هست که خيلي زياد بودند و حتي باهم دعوا مي کردند.

يک بار دو تا از خواستگار هايم با هم به منزل ما رسيدند. اين دو بيرون در حسابي باهم دعوا کردند.

اين قدر دعواي آن دو بالا گرفت که خانواده من را به هيچ کدام از آنها نداد.

آخه این چیز ها هم گفتن داره [تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  4fvgdaq_th.gif]

پس ما هم می توانیم[تصویر:  funny.gif][تصویر:  funny.gif]

خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : paeeze
laughing3laughing3laughing3خب خواسته اظهار فضل کنه.laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2011/07/31, 11:45 AM)بابک نوشته است: من اسمم بابک هستش 20 سالمه و 3 سال ام اس دارم.ساکن اصفهانم.یه سوال خیلی خیلی خصوصی راجع به ازدواج دارم.چطوری باهاتون مطرح کنم و جواب بگیرم؟؟؟؟؟این ای دی منه فقط کمکم کنید.مرسی
WWW.nightbabak@yahoo.com:Confused

سلام بابك جان.من چكامه هستم.36سالمه 10ساله ازدواج كردم.دقيقاباشروع ام اس.ضمنا پزشك عمومي هستم.سوالتو بپرس.خوشحال ميشم كمكت كنم.راحت باش!
(2011/08/01, 09:08 AM)maryamm نوشته است: [تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif][تصویر:  84.gif]

بگردید و پیدا کنید که این جمله ها از کیست؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!![تصویر:  84.gif]

من خودم می دونم ولی نمی تونم بگم [تصویر:  4fvgdaq_th.gif]

الان يادم نيست که چند خواستگار داشتم. اما يادم هست که خيلي زياد بودند و حتي باهم دعوا مي کردند.

يک بار دو تا از خواستگار هايم با هم به منزل ما رسيدند. اين دو بيرون در حسابي باهم دعوا کردند.

اين قدر دعواي آن دو بالا گرفت که خانواده من را به هيچ کدام از آنها نداد.

آخه این چیز ها هم گفتن داره [تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  4fvgdaq_th.gif][تصویر:  4fvgdaq_th.gif]

پس ما هم می توانیم[تصویر:  funny.gif][تصویر:  funny.gif]

خیلی باحال بود احتمالا طرف فیلم زیاد دیده بوده اونم از نوع کمدیlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مریم گلی بیا در گوشم بگو این جملات گوهربار ازکی هست/wink2wink2wink2wink2
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3rolleyesrolleyesrolleyesrolleyes
اوه اوه خدا به فریادمون برسه!!!!!!!!!
این چه طرز فکریه دوست من؟
تنهایی؟!!! خدا هیچ وقت برای هیشکی تنهایی نخواسته و نمی خواد!!!!!!!!
این طرز فکرت نشون دهنده حساس بودنته!
سعی کن بیماریتو قبول کنی و بپذیریش نه اینکه بخوای باهاش بجنگی!!!!
تکامل هر انسانس تو ازدواجه حتی من ام اسی!!!
خدایی نکرده ماها که سرطان نداریم که بخواییم اینقدر از زندگیمون نا امید باشیم!!!
ما هم آدمیم مثل همه آدما، هیچ کسی هم نمیتونه حق حیات و امید و ازمون بگیره!!!
رو افکارت تجدید نظر کن دوست من!!!!!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 83
  • 84
  • 85(current)
  • 86
  • 87
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,206 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,759 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,445 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,961 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست