•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 78
  • 79
  • 80(current)
  • 81
  • 82
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
با یک گل بهارم نمیشه!!!!!!!!!!!!
گرفتین؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : naser_m
confused2نه ؟
خودتو اذیت نکن به وقتش که دلت بلرزه و البته طرف باشه که پیشنهادشو بدهwink2
جلوتر از هر چی میگی بلههههههههههه!!!!!!!!!!!!agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : naser_m
ماه تولد و طالع بینی واین چیزها مورد توجه و علاقه و تو جه دخترها هست.فکر نمی کنم که پسرها به این چیزها اعتنا کنن.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
ام اس منو بدبخت کرد. عشقم بخاطر ام اس منو ول کرد. زندگی با بیمار ام اس سخت است، اما من به اون حق میدم ، حتی مادرم که منو بدنیا اورده............. گاهی نمی تونه منو تحمل کنه .....................!
rolleyesدرکت میکنم.
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
(2011/07/09, 09:48 PM)nooresefid333 نوشته است: ام اس منو بدبخت کرد. عشقم بخاطر ام اس منو ول کرد. زندگی با بیمار ام اس سخت است، اما من به اون حق میدم ، حتی مادرم که منو بدنیا اورده............. گاهی نمی تونه منو تحمل کنه .....................!

مهم خودتی که نظرت دربار ام اس چیه؟

ام اس یعنی زندگی
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
oخودمون بعضی وقتا یه اتفاقایی میفته تو زندگیم که دنیا دنیا حرف و دلداری نمیتونه ترمیمش کنهangry2
به نظرم اخر نامردی و بی انصافیه کسیو با مشکلاتش تنها بزاریمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
ولی یه چیزیو خودم بارها امتحان کردم جواب گرفتم.بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با اینکه ام اس داری و مشکلات مختلف و از همه مهتر دیدگاههای متفاوت به این موضوع دور و برت اما یه چیزو بدون همیشه محکم باش حتی اگر نمیتونی رو پاهات بایستی وراه بری سعی کن و خودتو ساعی و با روحیه و حکم نشون بده اونوقته که این رفتارا یواش یواش روی ام اس و خیلیا رو کم میکنه و مشکل که رفع میشه هیچ تو هم میشه ادم موفقه و پیروز میدون!!!!!!!!!!!!!agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
(2011/07/09, 09:48 PM)nooresefid333 نوشته است: ام اس منو بدبخت کرد. عشقم بخاطر ام اس منو ول کرد. زندگی با بیمار ام اس سخت است، اما من به اون حق میدم ، حتی مادرم که منو بدنیا اورده............. گاهی نمی تونه منو تحمل کنه .....................!

اونی که ولت کرد عشقت نبود ... عشقت هنوز نیومده توی زندگیت ... مطمئن باشagreement2
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : سحــــــــر

ما نباید همه کارهامون رو به ام اس ربط بدیم ، باید ببینیم چه رفتاری انجام می دیم و از دیگران انتظار چه برخوردی داریم .
عشق تنها یک کلمه نیست و خیلی فراتر از یک کلمه هست . باید معنی واقعی اون رو درک کنیم و وقتی کسی می گه من عاشقتم به راحتی باور نکنیم . باید ببینیم می دونه عشق یعنی چی یا فقط می خواد نظر ما رو جلب کنه .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , parvaneh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 78
  • 79
  • 80(current)
  • 81
  • 82
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,219 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,782 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,481 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,143 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
11 مهمان