•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 77
  • 78
  • 79(current)
  • 80
  • 81
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
الان اینجا یه سوال پیش میاد........
گفته شده .

دی+فروردین = با جدل

فروردین+دی = هیجانات فراوان

الان این دو چه فرقی باهم دارن که اینقدر در تضادن؟
اصلا
بهمن با دی
چه فرقی با دی با بهمن داره؟

هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان.............این الان یعنی چه

دوباره ادامه بده
بستگی داره کدوم طرف وایسی !
gone out

follow the white rabbit
[/b]

یاس عزیزم این جدول و مطالبی که در مورد سازگاری ماه تولد دختر و پسر ذکر کرده اند به نظر خود من زیاد هم دقیق نیست
چرا اخه باعث شد از ازدواج بترسی به قول خودت (فکر و اعتماد و درک و منطقم توش دخیله)
عزیزم مگه خود من وقتی ازدواج می کردم اینجور جدولی بود اگرم بود من خبر نداشتم
ولی خدا را شکر زندگی خوبی دارم
می تونیم از اطرافیانمون پرس وجو کنیم و مثلا ببینیم ماه تولد پدر و مادرمان چه نقشی در زندگی انها داشته وبعد نتیجه ی تحقیق را همین تایپیک بنویسید تا ببینیم این جدول چقدر صحت داره ممنون
نه نازلی جون من که میگم مردم دهن گشاد اولا پشتم شایعه کردن من ازدواج کردم برا همین موقعیتهام تموم شده
بعدشم کلا قید ازدواج رو زدم نمیتونم به کسی اعتماد کنم و بگم ام اس دارم اینجا شهر کوچیکه و همه جا پخش میشه البته اگه خیلیا لطف کرده باشن دهن گشادشون رو بسته باشن
از تو بعیده یاسی جون انشاا.. ازدواج میکنی و خوشبخت ترین دختر دنیا میشی
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : havaars
(2011/06/22, 10:12 AM)yas نوشته است: من ابانیم یعنی چی ؟ از این جدول سر در نمیارم وبی دور ما رو خط کشیدید confused

ای اصلاً درست نیست! من بهمنی هستم و شوهرم اسفندی و خدا رو شکر چشم بد دور خیلی هم هپی هستیم با هم :35:
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
دوستان این جداول واسه سرگرمیه من مورد هایی سراغ دارم که تو طالع بینیشون گفتن افتضاحه ولی زندگی فوق العاده ای دارند.

شناخت از طالع بینی برتر است-----------:55:agreement2

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : پویش
هر کی میخواد بدونه بره سراغ چه ماهی بهتره مخصوصا بااطلاعات به این جدول پیشنهاد میکنم اصلا نره سمت ازدواجconfused
اطلاعات و خرافات چیه؟این کارا از شماها بعیده هاangry2
عقل و شعور همه ما بالاتر از این شکلکهاستwink2
مرسی سرگرمی خوبی بوداlaughing3
مهر چقدر بدشانسه
وای اشتباهه
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
ولی منم اهل خرافت نیستم ولی توی این جدول اونهایی که میشناسم و چون خودم آبانی هستم رو میگم

خانمشون یا زنشون با متولدین دیگه ای بوده مثلا اردیبهشت یا فروردین و زندگی خیلی خوبی دارن همینطور که توی جدول بوده ولی ابانی با ابانی رو نمیدونم و البته خودمم توصیه نمیکنم نمیدونم والله اخه میدونید آبانیها زود جوش میارن منم همونطوریم agreement2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 77
  • 78
  • 79(current)
  • 80
  • 81
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,183 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,738 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,421 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,802 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
8 مهمان