•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به نظر من باید همیشه در هر شرایطی حقیقت رو گفت مخصوصا اگه طرف قرار باشه که شریک زندگیت باشه ولی چون مردم اطلاعات درستی از این بیماری ندارن خیلی مهمه که اول این بیماری رو درست معرفی کنیم .agreement2
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : mohamad-s
همسر من خیلی راحت پذیرفت ولی الان خودم احساس خوبی ندارم چون خانوادش نمیدونن(البته خودش خواست که ندونن)گاهی اوقات دلم براش می سوزه که باید هزینه آمپول و بیمه و...پرداخت کنه.بعد از ازدواج خیلی اذیت شدم تا جایی که الان دارم قرص آسنترا می خورم که خیلی عوارض داره.angry2angry2
 تشکر شده توسط : Prime
جلسه دوم خاستگاری موضوع بیماریمو بش گفتم اونم گفت براتون آرزوی سلامتی می کنم !! دوماه که از ازدواجمون گذشت یبار که حرفشو زدم باتعجب گفت: تاحالا راجع به این موضو چیزی نگفته بودی ؟؟ دوس دارم حرفاتو بم بگی!!!
نکنه دوسال دیگه کلا یادش بره بزنه تو سرم چرا بم نگفتی؟!!!confused2
 تشکر شده توسط : Prime
خوندن بعضی نظرات چقدر خوشحال کننده هستش.
خداروشکر...............
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
یه سوال به نظر شما دوستان.............ازدواج فامیلی بهتره یا باغریبه..چرا؟

من میگم غریبه.حالا چراش رو بعدا می گم.wink2
دوباره ادامه بده
اولين و مهمترين مطلب در انتخاب همسر مسئوليت پذير بودنشه، يعني واقعا نه از روي هوس يا خودكم بيني و نمايشي كاري انجام بده بلكه اونقدر مرد باشه كه مسئوليت زندگي رو قبول كنه و خانواده اش رو در برابر همه چيز حمايت كنه چه بيمار باشه چه نباشه. كسي كه مسئوليت پذير باشه در بدترين شرايط هم همسرشو تنها نميذاره. درضمن باتوجه به وضعيت ما ام اسي ها بهتره خيلي روي اين موضوع مصر باشيم.
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
من که قبلش به طرفو خونوادش میگم که ام اس دارم
جذام که نداااااااااااااارمconfused
انقدر حسن و لیاقت و شایستگی دارم که.................
کسی میدونم اگر تو وجودمون فاکتورایی که میخواد ببینه قبول میکنه با ام اس هم کنار بیاد
تازه دلشم بخواد ما یه فاکتور ام اس بیشتر از سایرین داریمagreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : havaars
(2011/05/16, 08:06 AM)baran نوشته است: جلسه دوم خاستگاری موضوع بیماریمو بش گفتم اونم گفت براتون آرزوی سلامتی می کنم !! دوماه که از ازدواجمون گذشت یبار که حرفشو زدم باتعجب گفت: تاحالا راجع به این موضو چیزی نگفته بودی ؟؟ دوس دارم حرفاتو بم بگی!!!
نکنه دوسال دیگه کلا یادش بره بزنه تو سرم چرا بم نگفتی؟!!!confused2
اامیدوارم تا 2 سال دیگه درمانه قظعیش بیاد تا نیازی به گفتنش نباشه
 تشکر شده توسط : goli61 , baran
(2011/05/17, 09:36 PM)O#!!! نوشته است: یه سوال به نظر شما دوستان.............ازدواج فامیلی بهتره یا باغریبه..چرا؟

من میگم غریبه.حالا چراش رو بعدا می گم.wink2

دوستان نگفتید فامیل خوبه یا غریبه؟
بابا همکاری کنید. ( مدل ارسطو پایتخت بخونید)
دوباره ادامه بده
عزيز دلم گاهي يه غريبه از هزارتا فاميل بهتره گاهي هم نه. نمي شه دقيقا گفت كدوم بهتره.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : O#!!!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 64
  • 65
  • 66(current)
  • 67
  • 68
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,183 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,738 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,422 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,803 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
3 مهمان