•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 56
  • 57
  • 58(current)
  • 59
  • 60
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خیلی معذرت می خوام من یه کم رک هستم امیدوارم جنس مخالف ناراحت نشن.
اکثر آقایون به استثنای گروه کمی از آن ها تا آخرش نمی مونند ولی در مورد خانم ها وضع امیدوار کننده تره واین ریشه در فطرت خود خواه آقایون وباگذشت خانوم ها داره.
داخل پرانتز اشاره کنم که نه زن ونه مرد هیچیک کامل نیستند واگه قرار بود تمام زوایای شخصیتی این دو رو مقایسه کنیم در مواردی برتری ها متوجه آقایون ودر مواردی برعکس خواهد بود.

من شخصا معتقدم وقتی قرارداد(پیوند زناشویی) بین دو نفر بسته می شه کسی که جا می زنه فرد کاملی نمی تونه باشه.متاسفانه تو جامعه ما ازدواج می کنیم چون باید ازدواج کنیم بدون اینکه شناخت وآگاهی کافی در زمینه تمام ابعادش داشته باشیم....
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
آدم حتي از يك دقيقه بعدش هم خبر نداره
پارسال كه براي خريد عيد رفته بوديم يه آقاي خوش تيپي جلو پاي ما يهو قلبش رو گرفتو افتاد
مردsad2
به همين راحتي
من هميشه با خودم فكر ميكنم ممكنه قبل ازاينكه مشكلي براي من پيش بياد
خداي نكرده اتفاق بدتري براي همسرم بوجود بياد.
پس فاصله ي من و همسرم حتي يك قدم هم نيست.wink2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : Matilat , نازلی , successful , سحــــــــر , بهــار , عمومهربان
شما همش حرف از قبل از ازدواج زدین اگر ازدواج کردین و بعدش ام اس گرفتید چیکار میکنید؟
(2011/04/09, 10:31 PM)sarina نوشته است: شما همش حرف از قبل از ازدواج زدین اگر ازدواج کردین و بعدش ام اس گرفتید چیکار میکنید؟

هیچی به زندگی عادیمون ادامه میدیدم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : سحــــــــر , nazaninn
به نظرم بهتره این صحبتها رو زمانی بیان کنیم که قصد ازدواج داشته باشیم!
تا موقع ازدواج ممکنه نظرتون تغییر کنه!!!Smile (52)
 تشکر شده توسط : earth , khatoon25 , neda.t
سلام
بنظر من وقتی این بیماری بعد ازدواج بیاد تکلیف روشن چه مرد چه زن باید پای همسرشون بمونن و هرکس کم بیار ...
اگر هم قبل ازدواج باشه که با در میون گذاشتن بیماری با طرف مقابل مشگل حل میشه طرف یا میمونه یا میره .
مشگل اصلی در دوران نامزدی که بیماری سراق یکی از دو طرف میاد اونوقت که کار سخت میشه طرف امتحان باید پس بده angry3angry3angry3
من ذره و خورشید لقائی تو مرا
بیمار غمم عین دوائی تو مرا
بی‌بال و پر اندر پی تو می‌پرم
من کاه شدم چو کهربائی تو مرا
#حضرت_مولانا
(2011/04/10, 11:48 AM)A live نوشته است: سلام
بنظر من وقتی این بیماری بعد ازدواج بیاد تکلیف روشن چه مرد چه زن باید پای همسرشون بمونن و هرکس کم بیار ...
اگر هم قبل ازدواج باشه که با در میون گذاشتن بیماری با طرف مقابل مشگل حل میشه طرف یا میمونه یا میره .
مشگل اصلی در دوران نامزدی که بیماری سراق یکی از دو طرف میاد اونوقت که کار سخت میشه طرف امتحان باید پس بده angry3angry3angry3

ببینید حرف ما این بود
کسی که میخواد شریک کسی بشه حالا چه ازدواج چه دوستی چه نامزدی
یعنی تو همه چیز شریکه از اوج خوشبتی گرفته تا اوج بدبختی
وقت دارید هنوز فکر کنید و تصمیم بگیرید که میتونین شریک واقعی باشین یا طرفتون میتونه شریک واقعیتون باشه
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : i3aran , nazaninn , sami
(2011/04/09, 10:31 PM)sarina نوشته است: شما همش حرف از قبل از ازدواج زدین اگر ازدواج کردین و بعدش ام اس گرفتید چیکار میکنید؟
دوست خوبم من 7 سال بعد از اينكه ازدواج كردم ام اس گرفتم الان هم داريم به زندگيمون ادامه ميديم و هيچي هم عوض نشده .
خيلي هم خوبييم چونكه من خودم اصلا طوري رفتار نمي كنم كه همسرم احساس كنه من مشكل دارم.wink2wink2wink2

بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , shokolat
قبل و بعد و وسط و کمی اینطرفتر و اونطرفتر بهانست واسه همه ادمای بهانه جو
یه بیماری مانعی واسه یه رابطه عمیق نیست هرگز
ولی اگه یه رابطه سطحی باشه همه اون زمانهای نامبرده میتونه طرفین رو به فکر و حتی جدایی سوق بده
چه بسا کسایی رو همینجا تو جمع خودمون داشتیم که متاهل بودن بعدش ام اس گرفتن و رابطشون محکمتر شده و یعضیا هم رابطشون از هم گسیخته شده اونی هم که دوران دوستی و نامزدی رو طی میکنه همینه هیچ فرقی نداره مهم عمق و ریشه اون رابطست و قدرت درک طرف مقابل
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , sami , sange sabor
نازنین خانم اینابهونه نیستن من خودم بااینکه بامشاورصحبت کرده بودم وقراربود که قضیه بیماریم رو به کسی که بهم علاقه داشت بگم چندروز پیش اونو از خودم روندم چون نمیدونستم عکس العملش چیه چون ازآیندم میترسیدم فشار روحی وحشتناکی روم بود

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 56
  • 57
  • 58(current)
  • 59
  • 60
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,183 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,738 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,421 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,797 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان