•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
نه من اصلا منظورم این نبود
چرا من نمیتونم درست منظورم رو برسونم . منظورم این نبود که مرد روی حقوق زن حساب کنه ولی با شرایط کنونی من میگم همسر هم باید کمک کنه چون بعضی از خانم ها فکر میکنند که اون حقوق فقط متعلق به خودشون هست و جدا از خرج خونه است (چنین چیزی هایی فقط تو ایران دیده میشه)

من هنوز هم میگم زندگی مشترک یعنی همه چی مشترک (یه بار هم سره این موضوع تو دانشگاه با یک استاد بانو بحثم شد خیلی شدید)
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : MAHDI , leila
آقا فربود شما اون طرف قضیه رو هم ببین

خانومی که تو خرج خونه کمک می کنه فهمسرش هم باید تو وظایف منزل کمک کنه

اون آقا اصلا حق و توقع این رو نداره که غذا همیشه اماده باشه یا خونه تمیز باشه و لباس هاش همیشه شسته و اتو کشیده باشه

من خیلی از آقایون رو می شناسم با کمال پر رویی هرچه تمام تر حقوق خانم رو می گیرن بعد سر تمیزی خونه یا غذا دعوا راه میندازن

ولی خانومی که تمام وظایف منزل به عهده ی خودش و کار هم می کنه تمام حقوقش باید و حتما متلق به خودشه و ریالی نباید هزینه کنه

خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : fireboud , h.kakavand , شهرزاد
نظر فربد كاملا درسته
منظور اين نيست كه خانم هم حقوقشو بياد دو دستي بده به آقا منظور اينه كه واقعا تو زندگي مشترك جيب اقا و خانم نداريم. من يه زوج مي شناسم كه هم اقا و هم خانم دوستاي خوب منن. هر دوشون هم كار مي كنن. اخر ماه هر دو حقوقاشون رو ميريزن تو يه حساب مشترك. زندگي مشترك تقسيم وظايف داره اما تو همه كشورهاي ديگه هم همينه كه هم مرد هم زن تلاش مي كنن برا زندگيشون.
از اونور وظايف خونه هم بايد مشترك باشه و هر دو كار خونه رو انجام بدن.
من يه خانمي مي شناسم كه به شوهرش پول بهره مي دادangry3angry3angry3
تا وقتي خط قرمز بكشيم دور خودمون و وظايفمون و ياد نگيريم كه زندگي مشترك يعني اشتراك تو همه كارا بهتر مجرد بمونيم
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : fireboud
آقا مهدی من هم همین رو می گم اگر قرار مشترک باشه باید همه چی مشترک باشه

چرا یه آقایی 2 ساعت زودتر از خانمش می رسه خونه بعد از خانمش هم که بارداره و از سرکار رسیده توقع داره لباسش رو اتو کنه و قدم می زنه تا اون لباس اتو بشه

بعد هم تموم بشه بگه یقش یه خورده کجه

شاید شنیدنه این مسائل برای بعضی ها خنده دار باشه ولی عین واقعیته

از خانومش هم تمام هزینه های رفت و آمدش رو بگیره و اجازه نده همسرش حتی یه بلوز بگیره

حرف آخرشون هم اینه که این کارا وظیفه ی زن خونست

از یه طرف هم بگه باید بری سرکار یه نفری خرج در نمیاد

اگر قرار مشترک باشه همه چی مشترک باشه نه فقط جنبه ی مادی
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : fireboud , h.kakavand , پویش
دارم میرم
فردا میام بقیش و میگم wink2
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
مریم خانوم من با وظایف خانه هم کاملا موافقم برای همین گفتم تو همه چی مشترک
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : maryamm
پشیمون شدم هیچی نمیگم.
آخه یه وقتایی از زندگیه دیگران چیزایی میبینیم که اصلا گفتنش هم آدم و آزار میده ........................!

امیدوارم توی همه ی خونه ها تفاهم باشه و آرامش ................
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
 تشکر شده توسط : سحــــــــر
به نظر من يه ام اسي بايد بايه غير ام اسي ازدواج كنه كه يكيشون بتون در وقت مشكلات از پسشون بر بياد وقادر به كنترل اوضاع باشهagreement2
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
مگه کسی که ام اس داره قادر به کنترل اوضاع نیست ؟ confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : fireboud , زهرا59
بنظر من ازدواج خیلی مسئله پیچیده ایه برای ماها که یکم خاص هستیم.اولا که درمورد اینکه دوتا ام اسی باهم ازدواج کنند نظر من اینه که میتونه خوب باشه از نظر اینکه با شرایط هم کاملا آشنا هستند هم خودشون هم خانوادهاشون ولی خیلی مشکلات دیگه هم وجود خواهد داشت که گاهی اوقات یک فردی که ام اس نداره میتونه همراه بهتری برای یک فرد مبتلا به ام اس باشه.
در واقع من خودم کسیو ترجیح میدم که ام اس نداشته باشه ولی کاملا ام اس و شرایط من رو بشناسه و خانواده اش هم در جریان این بیماری باشند .چونکه مخصوصا ما خانومهایی که ام اس داریم شزایط سخت تریو داریم مخصوصا موقع زایمان اگه همسرمون هم مثل ما باشه تکلیف اون بچه چی میشه؟باید یکی از 2طرف قوی تر باشه.خود من که با اینکه مجردم ولی گاهی اوقات یه وعده غذا تو خونه میپزم بعدش از خستگی می افتم دیگه خانه داریو بچه داریو اینا بماند مردی که بخواد با کسی مثل من ازدواج کنه باید بدونه زنش شاید یک سوم نیروی جسمانی بقیه خانومها رو داره

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 47
  • 48
  • 49(current)
  • 50
  • 51
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,170 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,710 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,401 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,745 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,107 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
61 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست