•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 386
  • 387
  • 388(current)
  • 389
  • 390
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
امیدوارم به اسایش برسی
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : 0MID
دقیقا مشکل اینجاست. اینکه ما ضعیف شدیم. من ضعیف شدم. خودم خودم رو قبول ندارم. بخاطر همینه که هر کسی به خودش جرئت میده تحقیرم کنه. و وقتی این تحقیر از طرف مثلا همراه زندگیت باشه کسی که قراره حامی و پشتیبانت باشه واقعا اوضاع از کنترل خارج میشه.
من اینجا قویا به همه توصیه میکنم زمانی ازدواج کنن که از لحاظ روحی و اعتماد بنفی تو وضعیت خوبی هستند.
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , fariba 68 , hyd69hyd , Exhautless , 0MID
من اعتماد بنفس عالی داشتم.......10سال با افتخاروجایگاه عالی مشغول کار در نهاد دولتی بودم.....
متاسفانه شخص ثالث که پدرم بود با تخریب شخصیت من بعداز ازدواج و سواستفاده از بیماریم تونست بنیان خانواده منو نابودکنه.........
وقتی پدر خودت بخواد نابودت کنه از همسرت که دلش به تو خوشه چه انتظاری میشه رفتsad2sad2
الان بعد از 2سال که من دارم بصورت متارکه ای زندگی میکنم با وجود اینهمه مشکل من، نمیاد بگه منکه مسبب اینهمه مشکل برات بودم حالا میخام حلال مشکلاتت بشم....
خودخواهی ...... ناتوانی ازاعتراف به اشتباهاتش ..... بی منطقی ....و.......باعث نابودی من شد......angry2
پشیمانم از ازدواجم....sad2sad2sad2
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : یاسی , hyd69hyd , majid1 , خاطره68 , behzad mkh , طاهره. , برگ 7 , محمد ارجمند پور , kohedard , successful
به نظر من ازدواج حق هر انسانيه
بديش مي دونين چيه هر كدوم ازما آدما يه دنيا ساختيم واسه خودمون
انگار كه اين دنيا هميشه ثابته
يعني قني يه مصيبتي رو واسه يكي ميبينيم
ميگيم اي بابا
حيووني
انگار اين مشكل فقط براي ديگرانه
مگه ما آدم نيستيم.ما نميتونيم مريض شيم؟
يكي دنياش پوله يكي غرور و .....
من ام اس ندارم.اما همسرم.............
من همه كاري سعي مي كنم بكنم براش.اون برام يه فرشته از آسمونه كه آرومم مي كنه.من اشتباه زياد كردم.اما حق هر كس برا خودشه
يكي ز دوستام خانومش اين مريضي رو داشت.2 هفته اي طلاقش داد كه بچم ام اس مي گيره و ....
هي بهش گفتم اين كارو نكن اما.....
بعد 1 سال خودش سرطان گرفت.خب اين يعني چي؟
يه كم فكر كنيم.هيچ كس تا ته اين مريضي نرفته تازه 20 ساله دارو درست و حسابي تجويز مي شه اونم كه علم اين همه پيشرفت مي كنه.كدومتون فكر مي كرد با وجود اين همه تحريم دارو خوراكي بياد بازار؟
اينا نعمتن همشون.خدارو شكر بهتون نگفتن 10 روز از عمرتون مونده.يا چيز ديگه.خوش باشين.عاشق بشين
چطوره كه ديابت ترس نداره اما اين داره .مثل همن ديگه
اگه ديابت كنترل نشه پاي آدمو قطع ميكنن
خلاصه اينكه ازدواج حق شماهاست.من هيچ وقت نميتونم شرايط شمارو لمس كنم
ميدونم اما شما انسانين.حق زندكي دارين
ايشالا همتون به همين زوديا خلاص شين از اين مريضي
الهي آمين
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : paeeze , mojtabasalimi28 , طاهره. , mahdie , hyd69hyd , خاطره68 , 0MID , kohedard , laleh , sweetbasil , successful , lilit
آقای mehdernet درست میفرمایید
ولی
اینکه اینطوری فکر کنیم هر کسی بیمار میشه حتما داره تقاص یه کار بدشو پس میده درست نیست-برای مثال دوستتون که سرطان گرفت عرض کردم-

اگر بخواهیم همه ی ادما رو با بیماری ها دسته بندی کنیم باور کنید فرد 100 درصد سالم پیدا نمیشه .

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , niloofary , طاهره. , خاطره68 , 0MID , kohedard , sweetbasil
بله نظر شما درسته
منمنظورم عوض كار نبود آينده نگري بود كه ممكنه هر بلايي كه براي ديگران اتفاق مي افتهبرا ما هم بيافته
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : mahdie , paeeze , hyd69hyd , طاهره. , خاطره68 , 0MID , kohedard
اسم همین ام اس لعنتی رو که به هر کسی میگی از ادم فرار میکنن انگاری کسی که بیماره نباید ازدواج بکنه اخه با کدوم مشگلات ازدواج کنار بیایم که بتونیم ازدواج بکنیم باهزینهاش .با این اسم بیماریمون . با این چشمو همچشمیهای اطرافیانمون . با این روحیهای که خانوادمون بهمون میدن . به خدا قسم ازدواج شده برا من یکی بزرگترین مشگلاتم حتی از ام اس مشگلتر
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : fariba 68 , 0MID
وقتی مطمین که یکی هست که همیشه هواتا داره پس نا امید بودن یک اشتباه بزرگه

لطفا به امضا پروفایل توجه کن
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : fariba 68 , 0MID
به نظر من اگه یکی واقعا منو از ته دلش بخواد بیماریم براش اصلا مهم نخواهد بود بعدش ما نباید خودمونو دیت کم بگیریم و نیمه ی خالی لیوانو ببینیم همش من راستش همش به این موضوع فکر میکردم و ناراحتم میکرد انا دیگه نمیخوام ناراحت باشم پس بیخیال خخخخ
 تشکر شده توسط : 0MID
(2015/05/11, 01:19 PM)جاستینا نوشته است: به نظر من اگه یکی واقعا منو از ته دلش بخواد بیماریم براش اصلا مهم نخواهد بود بعدش ما نباید خودمونو دیت کم بگیریم و نیمه ی خالی لیوانو ببینیم همش من راستش همش به این موضوع فکر میکردم و ناراحتم میکرد انا دیگه نمیخوام ناراحت باشم پس بیخیال خخخخ

وجود هرانسان مهمه ....
طلا گر درخلا افتد بازم گوهریست.......
امیدوارم طرز تفکرهمه مث شما باشه...icon_questionicon_question
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 386
  • 387
  • 388(current)
  • 389
  • 390
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,341 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,936 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,697 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,480 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,134 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
14 مهمان