•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2010/12/12, 04:41 PM)sara shokolat نوشته است: سلام امیدوارم همگی خوب و خوش باشین صفحه جدید رو مطالعه کردم.خیلی نظرها خواندنی و پر از درس زندگی بود.من 4ساله ام اس دارم الان توی مدرسه ورزش سوده کارمیکنم.مربی ام.زندگی اونقدرا هم سخت نیست ازدواج خوبه اما جای مطالعه و فکر کردن زیاد داره چه این بیماریو داشته باشی چه نداشته باشی.ایشلا همگی عروس بشید داماد بشید بعدش بیام حال تک تکتونو بپرس!!!!!!

خب حالا اینکه بعد ازدواج می خوای حالمون رو بپرسی خوبه یا بده؟
خودت ازدواج کردی
 تشکر شده توسط : tanha
میتونی امتحان کنی خوب یا بد بودنشو!!!!!!1!تا تعریف شماها از ازدواج چی باشه؟؟؟چرا برات مهم شده که بدونی ازدواج کردم یا نه؟؟؟
(2010/12/08, 06:24 PM)paravar2008 نوشته است: جای مناسب دیگه ای پیدا نکردم

داستان زیبای شاخه گل خشکیده !

....

داستان تون رو خوندم ، زیبا بود . من نظر نمی دم راجع به چیزی ، نیاز یه نظر دادن نیست ، تو این انجمن مجازی خیلی از دوستان هستند که همه مشکلات زندگی شون رو می نویسن به پای خدا و همه موفقیت هاشون رو می گذارن به حساب خودشون ، پس بحثی نیست ...

من بیمارم ، تقصیر خدا ئه که من رو بیمار کرده ، من مجبورم به دلیل بیماری تنها بمونم ، من نمی تونم خوشبخت باشم ، اصلا مگر ما خالق هم داریم ؟ چندین ساله که اصلا اسم خدا رو نمیارم و ازش چیزی نمی خوام چون می دونم چیزی به اسم خدا وجود خارجی نداره ، من اگر بخوام پیشرفت کنم خودم تلاش می کنم و به موفقیت میرسم ، خدا ؟؟؟ کی میگه اون من رو به اوج میرسونه ؟ من خودم به اوج میرسم نه به کمک اون ...
چرا باید از یکی کمک بخوام و حرفش رو بزنم که وجود نداره ؟ خدا من رو بدبخت کرد چرا باید ازش تشکر کنم ؟ تشکر کنم که بیمارم کرد ؟ تشکر کنم که بیچاره ام ؟ تشکر کنم که ... ؟؟؟
خوب اون فقط هست که من رو اذیت کنه نه اینکه کمکم کنه ، پس من نمی خوامش و تا عمر دارم حتی اسمش رو هم نمیارم ...

پ.ن : اینا حرف های من نیست
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2010/12/14, 05:32 PM)sara shokolat نوشته است: میتونی امتحان کنی خوب یا بد بودنشو!!!!!!1!تا تعریف شماها از ازدواج چی باشه؟؟؟چرا برات مهم شده که بدونی ازدواج کردم یا نه؟؟؟

بخاطر اینکه می خوام بدونم اینا حرف یه شخص ازدواج کرده است یا یه مجرد
خیلی فرق داره
(2010/12/14, 09:53 PM)mehdi3445 نوشته است: بخاطر اینکه می خوام بدونم اینا حرف یه شخص ازدواج کرده است یا یه مجرد
خیلی فرق داره
آقا مهدی. این مسئله یه مسئله شخصیه و اگه ایشون مایل باشه خودش بهش اشاره می کنه. اگه از دید شما فرق داره میتونی به صورت خصوصی ازشون بپرسی ولی نیازی نیست که مطرحش کنی. در ضمن بهتره سعی کنید از این به بعد تاپیک های تخصصی رو تبدیل به گفتگو نکنید تا وزن تاپیک پایین نیاد و دنبال کردن بحث راحت تر باشه.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
(2010/12/14, 11:51 PM)MAHDI نوشته است: آقا مهدی. این مسئله یه مسئله شخصیه و اگه ایشون مایل باشه خودش بهش اشاره می کنه. اگه از دید شما فرق داره میتونی به صورت خصوصی ازشون بپرسی ولی نیازی نیست که مطرحش کنی. در ضمن بهتره سعی کنید از این به بعد تاپیک های تخصصی رو تبدیل به گفتگو نکنید تا وزن تاپیک پایین نیاد و دنبال کردن بحث راحت تر باشه.
منم نگفتم حتما بگو ازدواج کردی یا نه.
به صورت کاملا تخصصی خواستم بدونم که این نظر یه متاهل هست یا یه مجرد چون خیلی فرق داره.
تازه کم حرف پشت سرم هست که بیام از کسی خصوصی سوال کنم ازدواج کردی یا نه!!!!!!! اصلا منطقی نیست.
و اینکه به نظرم شاید این مطلب به عنوان یه تجربه برای بقیه هم بدرد بخوره.
فکر نمی کنم همه 309 تا نظر قبلی همه تخصصی بوده و به نظرم همین سوالو جواب ها و اظهار نظر های افراد با تجربه خیلی موثر هست.
به هر حال اگه مخالفید باشه سایت مال شماست نه ما.
مهدی جان سایت مال هیچکس نیست. این سایت مال همه شما کاربراست. همه شما دارید کمک می کنید که این سایت رو تبدیل به یه محیط مناسب و آموزشی کنید. بدون شماها این انجمن معنی نداره. بله حرفت درسته ممکنه بقیه مطالب هم ایراد داشته باشه اما بالاخره باید از یه جا شروع کنیم اصلاحو یا نه؟ من به شما و همه کاربرای فعال سایت احترام میذارم و در حقیقت این شمایید که دارید انجمن رو گرم نگه میدارید. پس کمک کنید که به اونجایی که می خوایم برسیم. همه اهدافمون تو شعار و تاپیک اهداف خلاصه نشه. سعی کنیم باهم مثله بالهای هم تعادل رو برقرار کنیم. راجع به این موضوع خاص هم مطمئنم که هدف تو همینه که گفتی اما من به عنوان کسی که احتمالا ازت با تجربه ترم میگم بهتره روی مسائل شخصی وارد نشیم مخصوصا تو محیط تاپیک.
امیدوارم تو و همه کاربرای فعال سایتمون کمک کنید تا نظم و چارچوب مشخصی رو پیاده کنیم تا محیط سایت برای همه لذت بخش باشه و ماندگار.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
من قبول دارم ارسال شماره 303 ربطی به بحث نداشت اما اون ارسالم واقعا سوالم بود و هنوزم هست.
دیدگاه های همه رو خیلی خوب خوندم.
اما دیدگاه های کسایی که ازدواج کردن و کسایی که مدت ابتلاشون به ام اس طولانیه برام از بقیه مهم تره چون تجربه هایی توش هست که من نداشتم.
من یه سوال پرسیدم خیلی راحت سارا خانم می تونن بگن مایل به جواب دادن نیستن.
اما بازم میگم هیچ وقت بطور خصوصی از کسی نمی پرسم ازدواج کردی یا نه.
با اصلاح شدن مطالب و مباحث هم موافقم خودم هم تو پیشنهادات اینو گفته بودم. اینجوری مطالب آموزنده تر میشه.
[نمیدونستم جواب ندادن من به این موضوع انقدر بخواد مسئله ایجاد کنه.
خوب اخه چه فرقی میکنه؟؟چه این بیماریو داشته باشی چه نداشته باشی موضوع خود واقعیه هر شخصه.میتونی به این دوست عزیز(ام اس)به عنوان همراهت نگاه کنی هم به عنوان دشمنت!!بگذریم این چیزا جای بحث بسیار داره برای اینکه به جواباش برسه هرکسی که سوال داره شخصی پیام بذاره بهتره.تا دوستای دیگه اذیت نشهlove51
نه زیاد هم مسئله ایجاد نکرده آقا مهدی تذکر دادن منم گفتم چرا این سوال رو پرسیدم.
به هر حال در مورد ازدواج و آسیب هاش و شناخت خود ازدواج که نیاز نیست اینجا مشورت بگیریم. برای خود ازدواج خیلی مشاور های خوب هستن و منم خودم چندین جلسه مشاوره رفتم.
هر کس از ازدواج یه هدف و یه نیت داره دیدگاه افراد متفاوته.
شاید من بحث اینجا رو اشتباه گرفتم.
منظورم من ازدواج افراد مبتلا به ام اس بود که باید با خود این افراد و ازدواج کرده هاش مشورت کرد.

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34(current)
  • 35
  • 36
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,184 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,740 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,428 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,838 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان