•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به به.میبینم که دخترای دم بخت کم کم دارن میان تو صحنه و خودی نشون میدن.:35: :35: :35: :35: :35: :35: :35:
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
(2010/06/10, 11:13 PM)mirali نوشته است: به به.میبینم که دخترای دم بخت کم کم دارن میان تو صحنه و خودی نشون میدن.:35: :35: :35: :35: :35: :35: :35:

هه هه هه هه هه
badtaste
ببخشيد شما چيكاره ي عروسيicon_cry؟
من حافظه م تحليل رفته!

(تازشم ،‌هيشكي داره خودي نشون نميده، مامان انارامم كه بيوه س،
نازنين جونم كه نامزد داره love28
آبجي پريام هم شوهر كرده ، آقا حامد و كه ميشناسي!؟ شوهرخواهرمهwink2
مريم جونم كه فعلا درس ميخونه!
منم دارم تمرين مي كنم برم خواستگاري ! ولي قصد ازدواج ندارمangry2)
آقا حميد هم كه معرف حضورتون هستن،‌الان اين شكليangry ميان و همه رو متفرق مي كنن!!! :35:
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/06/10, 11:27 PM)Matilat نوشته است: هه هه هه هه هه
badtaste
ببخشيد شما چيكاره ي عروسيicon_cry؟
من حافظه م تحليل رفته!

(تازشم ،‌هيشكي داره خودي نشون نميده، مامان انارامم كه بيوه س،
نازنين جونم كه نامزد داره love28
آبجي پريام هم شوهر كرده ، آقا حامد و كه ميشناسي!؟ شوهرخواهرمهwink2
مريم جونم كه فعلا درس ميخونه!
منم دارم تمرين مي كنم برم خواستگاري ! ولي قصد ازدواج ندارمangry2)
آقا حميد هم كه معرف حضورتون هستن،‌الان اين شكليangry ميان و همه رو متفرق مي كنن!!! :35:
اولا که من خود عروسم.
در ثانی کدوم آقا حمید رو میگی؟منظورت همون صاحب سایته؟خلبانان ملوانان ای امید ...
(2010/06/10, 11:30 PM)mirali نوشته است: اولا که من خود عروسم.
در ثانی کدوم آقا حمید رو میگی؟منظورت همون صاحب سایته؟خلبانان ملوانان ای امید ...
اولا : اگه عروس توئي ، پس من كيم ؟ icon_cry
در ثاني : آره همون صاحب سايتو ميگم !‌نميدونم ديگه شغلاي ديگش چيه! يعني راننده ست؟icon_cry
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
(2010/06/10, 11:38 PM)Matilat نوشته است: اولا : اگه عروس توئي ، پس من كيم ؟ icon_cry
در ثاني : آره همون صاحب سايتو ميگم !‌نميدونم ديگه شغلاي ديگش چيه! يعني راننده ست؟icon_cry
خوب اگه من عروس باشم تو میشی داماد.ولی من قصد ازدواج ندارم.به خواستگارای قبلیم هم گفتم.نه بابا راننده نیست.منظورم این بود که صاحبش اومد.خلبانان ملوانان...(اخراجیها)
وایسا وایسا
عزیزم میر علی میشه داییه عروس
خب خدا رو شکر یه آقایی هم بالای سره خونواده امون پیدا شد
با اجازه ات میر علی خان داداشه منه
عزیزم میگم بیوه ام . نگفته م چطور که ؟
با پیشنهادت کاملن موافقم . همسره شهید بیشتر فاز میده :Smile (52)
حمید هم اگه خیلی دوس داره میتونه بیاد بشه داداشت ، با نامزدش همه لشکر کشی کنیم خونه داماد تا بفهمه خانواده داریمsmiling
تا اینجای کار جمعن میشیم 9 نفرicon_cryconfused
کسی نبود؟ confused
بهنام تو نمیخوای با جده بزرگوارت تشریف بیاری ؟ البته منصب مناسبی برات پیدا نمیکنم . مگه اینکه ت هم بشی داداش عروس . بد نیستا !smiling
آنارام باشید
(2010/06/10, 11:40 PM)mirali نوشته است: خوب اگه من عروس باشم تو میشی داماد.ولی من قصد ازدواج ندارم.به خواستگارای قبلیم هم گفتم.نه بابا راننده نیست.منظورم این بود که صاحبش اومد.خلبانان ملوانان...(اخراجیها)
نه نه نه angry3
مير علي تو داييه مني ،‌نميشه داماد بشي كهconfusedچ
الهي بميرم داييم از بي كسي هلاك شدrolleyes خودم يه زندايي برات پيدا مي كنم ماه اونوقت قصد ازدواج پيدا مي كني love28، اصلا غصه نخور
(2010/06/11, 01:16 AM)anaram نوشته است: وایسا وایسا
عزیزم میر علی میشه داییه عروس
خب خدا رو شکر یه آقایی هم بالای سره خونواده امون پیدا شد
با اجازه ات میر علی خان داداشه منه
عزیزم میگم بیوه ام . نگفته م چطور که ؟
با پیشنهادت کاملن موافقم . همسره شهید بیشتر فاز میده confused
حمید هم اگه خیلی دوس داره میتونه بیاد بشه داداشت ، با نامزدش همه لشکر کشی کنیم خونه داماد تا بفهمه خانواده داریم
تا اینجای کار جمعن میشیم 9 نفر
کسی نبود؟ confused
بهنام تو نمیخوای با جده بزرگوارت تشریف بیاری ؟ البته منصب مناسبی برات پیدا نمیکنم . مگه اینکه ت هم بشی داداش عروس . بد نیستا !smiling
آفرين ماماني love51
مث اينكه كارمون داره راه ميوفته!‌تيممون هم كم كم داره كامل ميشه ! اگه كس ديگه اي هم هست مي تونه اعلام آمادگي كنه تا بهش پست بديم :35:
بعد از اين مرحله ميگرديم دنبال آن داماد خوشبختlove28
(2010/06/11, 09:41 AM)Matilat نوشته است: آفرين ماماني love51
مث اينكه كارمون داره راه ميوفته!‌تيممون هم كم كم داره كامل ميشه ! اگه كس ديگه اي هم هست مي تونه اعلام آمادگي كنه تا بهش پست بديم :35:
بعد از اين مرحله ميگرديم دنبال آن داماد خوشبختlove28

عزیزم با توجه به اینکه تو بیخیال مهریه شدی (ابلته ما جهیزیه هم نمیدیم ) و الان تویه وانفسای بیپولی هستیم ، انگشت رو هرکی بذاری ، سه سوته بله رو میگه
حالا یکی رو پیدا کن من تماس بگیرم بگم " واسه آقا پسرتون برای امر خیر مزاحم شده ام "laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Matilat
دعوا نکنین بچه ها به تعداد کافی عروس داماد داریم
برین سر قضیه مهریه
من یکی از دوستام همین الان اومده بود اینجا .... کنار محل کار من یه گل فروشی هستش که از اونجا گل سفارش داده بود
......
مهریه دختر: ۱۳۶۴ تا سکه به علاوه یخچال و لباس شور و اجاق گاز و ظرفشور و فرش و چند تا هم بود یادم نیست : اونم کلا عندالمطالبه بود [تصویر:  a02.gif]
یعنی جهیزیه رو هم آرش باید میداد ..................... [تصویر:  15.gif]

همینجوری یه دقیقه فقط نگاش کردم : [تصویر:  a12.gif]

گفت سینا چیکار کنم ... دوسش دارم ... [تصویر:  a02.gif]
----------------------------
بعدش میگن آمار ازدواج اومده پایین ........
کجاش و دیدی .... پایین ترم میاد
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

(2010/06/11, 10:23 AM)anaram نوشته است: عزیزم با توجه به اینکه تو بیخیال مهریه شدی (ابلته ما جهیزیه هم نمیدیم ) و الان تویه وانفسای بیپولی هستیم ، انگشت رو هرکی بذاری ، سه سوته بله رو میگه
حالا یکی رو پیدا کن من تماس بگیرم بگم " واسه آقا پسرتون برای امر خیر مزاحم شده ام "laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
laughing3
باشه
از همين الان شروع مي كنم به پيدا كردن يه گل پسر wink2 شما هم اگه كسي و سراغ داشتيد بهم معرفي كنيد
راستي مامان ،‌بد متوجه شديا ! چون ما ميريم خواستگاريش اون بايد مهريه تعيين كنه !‌ ولي ما قبول نمي كنيم confused
يعني چي آخه ! مگه پسرم مهريه ميگيرهwink2angry2
جهيزيه هم به ما ربطي نداره! خودش بياره
قبول هم نكرد فدا سرمون ،‌ميريم سراغ بعدي :55:

00000000000000
سينا جان
اگه اون دختره هم عميقا دوستتو دوس داست ،‌هيچ وقت مهريه سنگين نمي گرفت...
خود من مخالف مهريه م اونم از نوع خيلي زيادش ... درسته كه مي گن پشتوانه ي زنه ، اما هيچ تضميني نداره براي خوشبختي
زندگي كه بخواد خراب بشه ، خراب ميشه ! چه مهريه سال تولد باشه چه يه شاخه گل ...
مهريه بايد ناب باشه و همون روز عروسي هم به زن داده بشه ،
اگه يه روز ي ازدواج كردم مهريه من اينجوريه wink2
.....
چيزي كه بدتر از مهريه رسم و رسومه badtaste
وااااااااي خداي من واقعا وحشتناكه angry3

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,174 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,729 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,412 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,768 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان