•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 216
  • 217
  • 218(current)
  • 219
  • 220
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
خوب چه کنن 2 تا ام اسی عاشق هم میشنsad2
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : zenith , sohaa , شهرزاد

سلام دوستان همدردم:

من تازه وارد این جمع شدم،نمیدونم قضیه چی بوده وچی شده چون چشمام مشگل داره sad

فقط صفحه آخر هر موضوع رو میخونم.فقط راجب این موضوع میتونم بگم

ازدواج یک امر مقدسه.باید کاملا با توجه وحواس جمی باشه.واحساساتی نباشه.

درسته تنهایی سخته.به یک سنی که میرسیم.احتیاجات غریزی و عاطفی اذیتمون میکنه.

ولی سختر از اون اینه که نا خواسته به چاهی بیفتی که هم دوباره تنها باشی

هم پشیمون و دلشکسته confused2

برای همین منم خیلی میترسم.

« گوهر پاک بباید که شود قابل فیض »
« *پیوند قلبها مسافت نمی شناسد وقتی که خــدا عاقداست و مهرش حس قشنگ عشق و امید »
« Love is the medicine for any kind of pain »
 تشکر شده توسط : شيدا رها , zenith
سلام
ماهم میتونیم یار داشته باشیم.اما من از وقتی فهمیدم ممکنه که این بیماری به بچه ام,یا یکی از بچه هام ارث برسه تصمیم گرفتم تنها بمونم.البته همه چی دست خداست هر چی خدا بخواد همون میشه.
تمام مزرعه کافرش می خواندندگل آفتابگردانی که عاشق باران شده بود....
 تشکر شده توسط : ثریا , zenith
(2012/05/04, 10:14 PM)yummy نوشته است: خوب چه کنن 2 تا ام اسی عاشق هم میشنsad2

خيلي خوبه كه دو تا ام اسي عاشق هم بشن.............
منم مي خواستم دو تا ام اسي رو با هم آشنا كنم كه نشد....
 تشکر شده توسط : شهرزاد , zenith
(2012/05/03, 11:11 AM)شيدا رها نوشته است: ممنون. نه سوالم همين بود و جوابش رو هم گفتيد.
خب اين جواب مي تونه نشون بده كه بايد اول كسي رو دوست داشت بعد ام اس ديگه مهم نيست.
ولي وقتي به كسي كه براي بار اول ديديد بگيد ام اس دارم آره مي ذاره مي ره.

اتفاقاً من و امیر بعد از ازدواج عاشق هم شدیم و هر چی می‌گذره بیشتر و بیشتر به هم علاقمند می‌شویم. من همیشه همان اول کار می‌گفتم ام‌اس دارم. بیشتر خواستگارانم هم کسانی بودند که از نزدیک مرا می‌شناختند و به قول شما دوستم داشتند و با معیارهاشون هماهنگی داشتم! ولی از ام‌اس می‌ترسیدند.

شما همیشه همان اول کار بگویید و نترسید. از اتفاق این بیماری، شما را در برابر عشق‌ها و ازدواج‌های ناموفق بیمه می‌کنه!icon_biggrin

از خدا می‌خواهم شاهد خوشبختی همه ی ام‌اسی‌ها باشم ایشالا!
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : toktam* , شيدا رها , arezooo82 , nazii , zenith , Aram , ارزو
راست میگن سوسن جون باید بگید بالاخره که ام اس دارید پس همون اول کار بهتره اگه مرد زندگی باشه میمونه و معلومه که پای هر اتفاقی هست ولی اگه قراره بره بهتره از همون اول بره چون در برابر سختیها کم میاره wink2
 تشکر شده توسط : sohaa , arezooo82
ايني كه شما نقل قول كرديد فقط دو سطر از پست من هست. ولي چيزي كه مي خواستم بنويسم اين بود:
اين كه يه واقعيت ديگه اين كه دخترها حق انتخاب ندارند. شايد بايد ديده بشند. دختري كه سر كار نمي ره يا هيچ فعاليتي نداره هيچ حق انتخاب شدن هم نداره. اين يه واقعيته. حتي اگه بهترين باشه.
يه مورد ديگه اين كه استادمون بهمون گفت اگر بريد بر فرض يكي از دانشگاه هاي برتر مي بينيد كه محيط فرق مي كنه. آدم ها فرق مي كنن. كسي كه از محيط اطرافش خسته س بايد محيط رو تغيير بده.
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : toktam*
(2012/05/04, 01:33 PM)nazii نوشته است: عزيزم خودتم ميگی شايد...شايدم نشه هيچی قطعی نيست ولی اگه پيش اومد بايد طبق شرایط تصميم گرفت نميشه کلی گفت ازدواج دوتا ام اسی خوبه يا بدconfused2

شما جزو اون دسته هستي كه نيمه خالي ليوان رو مي بينه!!كي از آينده خبر داره؟!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : amirfarhag , zenith
به نظر منم با این سرعت پیشرفت علم پزشکی تا چند سال درمان قطعی انشاالله پیدا میشه و زوج های خوشبخت ام اسی میتونن تا اخر عمر بدون نگرانی زندگی کنند .ولی شاید هم نشه رو حدس زندگی رو بنا کرد
[تصویر:  464519_t2.gif]
you were once my friend
now i know i cant tie your hand
 تشکر شده توسط : nazii , havaars , yummy , zenith
(2012/05/05, 05:00 PM)arezooo82 نوشته است: شما جزو اون دسته هستي كه نيمه خالي ليوان رو مي بينه!!كي از آينده خبر داره؟!
آرزو جون من اصلا منفی به مسائل نگاه نميکنم ولی نميشه گفت دوتا ام اسی تو شرایط بد جسمی باهم ازدواج کنن به اميد آينده که شايد درمان بياد,من خيلی به درمان يا حداقل اومدن دارويی برای جلوگيری 100%ای بيماری اميد دارم اينم ميدونم که فقط يه ام اسی ميتونه يه ام اسی رو درک کنه ولی همونطور که گفتم نميشه کلی گفت خوبه يا بده همچی بستگی به شرایط دوطرف داره...

(2012/05/05, 08:44 AM)خدا نوشته است: سلام
ماهم میتونیم یار داشته باشیم.اما من از وقتی فهمیدم ممکنه که این بیماری به بچه ام,یا یکی از بچه هام ارث برسه تصمیم گرفتم تنها بمونم.البته همه چی دست خداست هر چی خدا بخواد همون میشه.

ام اس از والدين يا يکی از انها منتقل نميشه این سيستم ايمنی بدنه که به ارث ميرسه و احتمال ابتلا در فرزندان بين 2 تا 4 درصد هست من به شخصه هيچ احدی از خونواده پدری و مادريم مبتلا نبودن و من اولين مورد بودم پس اين اصلا دليل خوبی نيست که بخواين تا آخر عمر تنها باشين به خدا توکل کنينSmile
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : amirfarhag , MAHDI , zenith , ورپریده , arezooo82

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 216
  • 217
  • 218(current)
  • 219
  • 220
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,174 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,729 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,412 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,767 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان