•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 197
  • 198
  • 199(current)
  • 200
  • 201
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
(2012/04/01, 10:56 PM)استاکس نت نوشته است: وای چه خبرتونه؟؟؟چرا همه جبهه گرفتین حالا خوبه من گفتم میخوام با یه خانوم ام اس ازدواج کنم نگفتم که میخوام یه بیمار ام اسی رو بکشم در ضمن من پسرم و خانوم نیستم هر کس باور نمیکنه میتونم ثابت کنم این که من میگم دوست دارم با یه بیمار ام اسی ازدواج کنم یه دلیل شخصی داره و ربطی به ترحم و دلسوزی نداره چون به شخصه بدم میاد کسی به خاطر دلسوزی و ترحم ازدواج کنه چون ازدواج موفق نیست

به نظر من اگه آدم عاشق کسی بشه و بعدا بفهمه که طرفش ام اس داره و اونوقت بازم دوس داشته باشه کنارش بمونه و مریضیشو نادیده بگیره و حس کنه شاید مامور خدا شده واسه خوشبختی اون آدم ،خیلی منطقی تر به نظر میاد تا اینکه آدم یهو احساس ماموریت کنه اونم در مورد یه بیماری خاص مثلا ام اس!!!!! Huh
 تشکر شده توسط : sohaa , fatima , gilane , ارزو , پروانه
من نمیدونم چرا دوستان اصرار دارن من بیام اینجا بگم تسلیم؟؟؟یعنی بگم از حرفی که زدم پشیمون شدم اما متاسفم دوستان عزیز تصمیم من خیلی جدی تر از اینه که بخوام با دوتا حرف سرد بشم
بعضی وقتا ما هم شبیه همیم

یه سری چیزامون

ولی نه همه چیمون...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , parastoo joon , zenith
دوستان چرااین بحث روکش می دهیدآقا میلادیک معیارش این بیماری است(به دلیلی که خوب دوست ندارندبگویند)خوب قدرمسلم حتما معیارهای دیگری هم مدنظرشان است.انشالله که گمشده خودراخواهندیافت ودرکناراوخوشبختی رااحساس خواهندکرد.فکر نکنم اگر کسی برای خودش ملاک ومعیاری داشته باشداشکالی براوواردشود.icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : melody , شهرزاد , sohaa , parastoo joon

دوستان گل شما این بحث ها رو بخواهید هی ادامه بدید به جایی نمیرسه

جز اینکه هی باید دنبال جواب باشید بگید

اقا میلاد شما دنباله یک دختره ام اسی میگردید انشاله گیرتون بیاد

دختران محترمه سایت شما که میدونید با فرده سالم فرقی ندارید شما که احتیاج به ترحم هم ندارید و تازه انتخاب همسرتون هم از گذشته رفته بالاتر شما دیگه چرا؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ورپریده , نازلی , sohaa , zenith , fatima , ساغر , marmar , parastoo joon , melody
باهات موافقم شهرزاد جون
دوستان گل و تازه وارد ها اگه سوال خاصی در مورد ازدواج دارن و همین طور متاهل های نازنین اگه تجربه ی قشنگ و نصیحتی چیزی دارن خوشحال می شیم تو این تایپیک بذارن.love51
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : شهرزاد , domeh
من به عنوان برادر کوچکتون که نزدیک 5 ساله متاهلم بهتون میگم اینقدر قصه ازدواج رو نخورید بلکه وقتش برسه بدون اینکه بفهمید اتفاق میافته .
من خودم ازون آدمهایی بودم که قصد داشتم تا 30 سالگی و بدون سرمایه کافی ازدواج نکنم ولی توی 23 سالگی و با جیب خالی و نداشتن کار درست درمونی توی تله افتادم و مثل صحبت قدیمیها که میگن پول عروسی رو خدا میرسونه ، هم پول عروسیم جور شد و هم کار خوب گیر اومد و الانم در اوج مشکلات زندگی قرار داریم ولی هم من و هم همسرم در کنار هم داریم با مشکلات می جنگیم و خوشحال و خوشبختیم .
پس به امید خوشبختی و تاهل همه مجردها

دوستدارتون : محمدhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : نازلی , sohaa , شهرزاد , gilane , fatima , ساغر , پروانه , aalieh , zenith , ارزو , domeh
محمد داداش اینجور شرایط کم پیش میاد
من افکار تورو دارم و کوتاه هم نمیام
تو 30 سالگی ازدواج میکنم اونم بایستی سرمایه ام به حد نصاب رسیده باشه
مشکل کار هم ندارم
منتظر هم نیستم پول عروسی رو خدا برسونه خودم بایست تلاش کنم

نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : sohaa , parivash
منظورم این نبود که بشینیم یکجا تا خودش جور بشه
اتفاقا من برای عروسیم از احدی کمک نگرفتم حتی خانوادم بلکه تونستم یه وام کوچیک جور کنم و با کمی صرفه جویی و ساده مراسمم رو بگیرم و هنوزم درگیره قسط هاشم
ولی منظورم اصلیم این بود که سرنوشت و جفت هرکی یه جایی و مکانی هست که شاید همین الان اونم برای رهایی از تنهایی داره دست و پا میزنه و شاید اینقدر نزدیک باشه که هر دو طرف ندونن ولی شاید هنوز وقتش نرسیده
ولی وقتی که وقتش رسید دیگه رسیده و کسی غیر خدا نمیتونه جلوش رو بگیره
چون من خودم اصلا تو نخ ازدواج و دختر و اینجور حرفها نبودم ولی وقتش که شد خودم هم نفهمیدم ....
 تشکر شده توسط : sohaa , parivash , ارزو
به وقتش هم شرایطم جور نمیکنم
به نظر من ازدواج واسه پسر زمان نداره تو هر سن و سالی که جونیتو کردی می تونی ازدواج کنی
منم دوست ندارم بعدش ضرتی بگن تو زندگیتون یکی کمه بعد صدای غر غر و بعدش ادامه داستان
به قول مامانم یه نه به 100 تا آره می ارزه
همین اول می گیم نه که انتظارات بالا نره
:دی
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

خب دیدگاهها با هم فرق میکنه
من خودم دوست داشتم اگه قراره جوونی هم بکنم با خانمم باشه و درکنار هم
به هر حال اونم جوونه دیگه
یکی هم دوست داره مجردی و به تنهایی جوونی کنه .
به هر حال منم حرف شما رو قبول دارم و هر کس سلیقه و نظر خودش رو داره
مثل دوست خوبمون که دوست داره با یک ام اسی ازدواج کنه و نظرش کاملا محترمه و باید بهش احترام گذاشت .
 تشکر شده توسط : sohaa , domeh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 197
  • 198
  • 199(current)
  • 200
  • 201
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,184 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,739 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,428 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,834 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,114 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
9 مهمان