•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 114
  • 115
  • 116(current)
  • 117
  • 118
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
چرا فکر میکنید گیر و دردسر داره ازدواج؟confusedconfusedconfusedconfused

وای خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااangryangryangryangryangry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

من ترسم از ازدواج اصلا بخاطر ام اس نیست!
از محدودیتهاش میترسم..از اینکه خوب نتونم مسئولیت قبول کنمconfused2
خو میترسم..چیکار کنم؟؟؟؟؟icon_cry
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
[QUOTE='ارزو' pid='113030' dateline='1316029973']

kalak karaj che khabar shodWinkSmile

[ليلي/QUOTE]
تو كرج دوستايي بودن كه بعد از ام اس ازدواج كرده بودن(مثل هانيه يا ستار كه البته ستار غايب بود).افراد متاهليم بودن كه قبل از ام اس ازدواج كرده بودن.كه دو حالت داشت يا هنوز متاهل بودن يا همسرشون لياقت مهربوني با كسي كه خدا خيلي دوسش داره رو نداشت.و بعضيا هم مثه من مجرد بودن.اين چيزي بود كه تو كرج ديدم و اينكه هيچ وقت دست خدا بسته نيست
 تشکر شده توسط : ارزو , fafa
بابا عشق وصفا باهمسر چه محدودیتی داره جز شیرینی چیزه دیگه ی نداره هاlove28love28love28love28
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

سلام.با همه شما موافقم.اما می دونید چیه ؟نمی دونم چرا تو کشور ما جا افتاده تا می فهمیم یه نفر مریضه قلمبه محبت می شیم و می خوایم ثابت کنیم که خیلی می فهمیم .من از زمانی که فهمیدم این بیماری رو دارم به زندگیم بیشتر اهمیت می دم و واسه لحظه لحظه اش برنامه دارم.به نظر من ادم هایی مثل من از یه آدم سالم سالم ترن چون ماها می دونیم وقت واسه نا امیدی نداریم .حالا اگر کسی می خواد وارد زندگی ما بشه باید خیلی خاص باشه.که کم پیدا می شه.sad2
(2011/09/15, 06:09 PM)ليلي نوشته است: [QUOTE='ارزو' pid='113030' dateline='1316029973']

kalak karaj che khabar shodWinkSmile

[ليلي/QUOTE]
تو كرج دوستايي بودن كه بعد از ام اس ازدواج كرده بودن(مثل هانيه يا ستار كه البته ستار غايب بود).افراد متاهليم بودن كه قبل از ام اس ازدواج كرده بودن.كه دو حالت داشت يا هنوز متاهل بودن يا همسرشون لياقت مهربوني با كسي كه خدا خيلي دوسش داره رو نداشت.و بعضيا هم مثه من مجرد بودن.اين چيزي بود كه تو كرج ديدم و اينكه هيچ وقت دست خدا بسته نيست

قربونت برم.لیلی جان کاملا حق با تو عزیزمlove51love51icon_questionlove51
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : fafa , amir abbas
دعا کنین یه شوهر اینجوریم گیر ما بیادsmiling
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : fafa
(2011/09/16, 08:51 PM)ساغر_س نوشته است: دعا کنین یه شوهر اینجوریم گیر ما بیادsmiling

happy0065.gifSmilelaughing3 همچین تحفه هم نیست هاا!! از من گفتنTongue

...
اون موقع که من نمیخواستم همه قصد ازدواج با منو داشتن ولی حالا که من قصد ازدواج دارم دیگه خبری نیست....confused2
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : fafa
ایشالله یه شوهرخوبم گیرمن بیاد..........icon_questionicon_question
پروردگارا: به من كمك كن قبل ازينكه درمورد راه رفتن كسي قضاوت كنم كمي با كفش هاي او راه بروم. دكترشريعتي

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 114
  • 115
  • 116(current)
  • 117
  • 118
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,194 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,746 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,431 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,874 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,115 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست