•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس)
(2016/12/12, 12:41 AM)طاهره. نوشته است:
(2016/12/11, 12:34 AM)hadisss نوشته است: میگما مشکل من در این سامانه اینه که همون اول که کدملی و تاریخ تولدو میزنم خطا میده و اصلا وارد صفحه بعدی نمیشه که بخوام کدبیمه و ... رو بزنم.
کسی همچین مشکلی داشته؟ 305320_JC_thinking
حدیث جان شماره ها را به انگلیسی تایپ میکنی؟؟؟
در هر دو حالت وارد کردم اصن وارد مرحله بعد نمیشه

(2016/12/12, 01:21 AM)یه غریبه نوشته است: دوستان وقتى شما تاريخ تولد و كد ملى رو ميزنيد به نوع بيمه ربطى نداره. مربوط به ثبت احوال ه. شما بايد بتونيد از صفحه اول وارد صفحه دوم بشيد. بعد ببينيد نوع بيمه شما رو نداره. اينكه اصلاً وارد صفحه دوم نميشه به نظرم خيلى عجيبه.

آره برا خودمم هنو عجیبه. به خدا میترسم پاشم برم ثبت احوال پسفردا بیان یه گره ای حالا بندازن توی اطلاعات هویتم. بعید نیس

ولی جالب هم اینه خطایی که میده میگه شما در هیچ کدام از،صندوق های سلامت و تامین و کمیته نیستین
که درست هم میگه در واقع
اما خب پس چرا اعلام کردن همه بیمارای خاص برن ثبت نام
یعنی نمیدونن که همه که شامل این چند بیمه نیستن
فعلا چاره ای جز صبر نداریم ماها که موفق به ثبت نشدیم
مرسی
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه
دوستان بیمه ی من تامین اجتماعی بود ومراجعه کردم اسناد پزشکی همون بیمه واونا نام منو به عنوان بیمار ثبت کرد بعدش اسمم باز شدچون واسه منم میگفت توی هیچ صندوقی عضو نیستید شما هم از وزارت رفاه پیگیر شید چون وقتی هم بازمیشه توگزینه هاش نیروهای مسلح نیست پس از وزارت رفاه پیگیر شید انشالله مشکلتون حل میشه
 تشکر شده توسط : hadisss
دوستان ثبت نام ما چه تاثیری داره و شامل چ خدماتی هست؟
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
من امروز زنگ زدم به سازمان رفاه تهران بعد از کلی مشغول بودن بر داشتند و من در مورد بیمه نیروهای مسلح پرسیدم که اصلا گزینه این بیمه نیست برای ثبت نام گفتند خود بیمه نیروهای مسلح میدونه که بیماران خاصش چه کسانی هستند و اصلا نگران نباشید و این یه چیز عمومیه که ما این سه تا بیمه را نام بردیم حتی من گفتم ما دچار اضطراب شدیم بریم از خود بیمه مون بپرسیم گفتند نه نه احتیاجی نیست ولی من بازم فردا میرم میپرسم.
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , آنا
خبر این بوده :
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد که
بیماران خاص ( هموفیلی ، دیالیز، پیوند کلیه ، ام اس و تالاسمی ) تحت پوشش سازمان های بیمه سلامت ، تامین اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی (ره) جهت جلوگیری از قطع یارانه دارویی و دریافت خدمات فقط تا پایان آذر ماه سال جاری فرصت ثبت نام در سامانه پنجره واحد بیماران خاص به نشانی http://www.samanerefah.ir را دارند .

پس کاملا مشخصه که بیماران خاص تحت پوشش این سه تا بیمه باید ثبت نام کنن که مبلغ بیمه ( یا یارانه ) داروشون کم نشه و برای نیروهای مسلح هیچ اتفاقی نمی افته.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : سارا ی , یه غریبه , hadisss , آنا
(2016/12/12, 10:18 AM)majid1 نوشته است: دوستان ثبت نام ما چه تاثیری داره و شامل چ خدماتی هست؟
جهت حفظ تخفیفی که برای داروهامون خورده و ارئه خدمات بهتر
این نقل قولی از مسئول داروخانه سجاد اصفهان حدود سه هفته پیش بود
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : majid1 , Aydanima , آنا
دوستان اونای که کدرهگیری نگرفتن دوباره بزنن من همین الان ثبت زدم کدرهگیری داد
 تشکر شده توسط : i_am , آنا , nilan
بیمه نیروهای مسلح گفت احتیاجی نیست شما ثبت نام کنید این طرح شامل حال بیمه نیروهای مسلح نیست.
 تشکر شده توسط : hadisss
منم الان برای سومین بار زدم کد رهگیری دادن
(2016/12/14, 12:13 PM)سارا ی نوشته است: بیمه نیروهای مسلح گفت احتیاجی نیست شما ثبت نام کنید این طرح شامل حال بیمه نیروهای مسلح نیست.
یعنی ثبت نام نکنیم؟من تازه امروز میخواستم ثبت نام کنمUnknown
راستی من تو دفترچه قبلیم که خدمات درمانی بود زده بودن بیماری خاص شماره 5 ولی دفترچه نیروهای مسلحم هیچی توش نزده جلو این گزینه.اشکالی نداره یا برم بگم؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 15,943 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  شخصیت خاص بیماران ام اسی parisa2011 63 33,439 2016/02/12, 04:19 PM
آخرین ارسال: سها
  همایش بیماران شرکت سیناژن rashvand-cinnagen 5 5,301 2015/05/11, 10:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,713 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  طرح تحقیقاتی بازتوانی شناخت در بیماران ام اس Sina 4 3,801 2012/09/27, 02:24 PM
آخرین ارسال: sara-m
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 20,909 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin
  بازنشستگی پیش از موعد بیماران خاص Pooya.N 10 17,982 2012/09/16, 01:55 PM
آخرین ارسال: ساغر
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,567 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته
  حذف یارانه بعضی داروها paeeze 50 29,220 2011/03/13, 10:42 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست