•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس)
(2016/12/07, 01:03 PM)Aydanima نوشته است: دوستان یعنی کسی هست تامین اجتماعی باشه ودفترچه اش هم خاص شده باشه

با کد بیمه معمولی هم ثبت نام میکنم تو رایانه بهم کدرهگیری نمیده

دوست عزیز خاص و غیر خاص نداره شماره بیمه رو میخواد یه شماره 12 رقمی هستش چه مستمری باشی چه خودتون بیمه باشی

درضمن بیمه تامین اجتماعی به هیچ عنوان ام اس رو بیماری خاص نمیدونه

برای سوال دومتون تو ر ایانه بهت کدرهگیری نمیده براتون اسمس میاد یه خطی رو بده که مطمین باشی اسمس تبلیغاتتون باز باشه والا براتون نمیاد ولی اگر ثبت نام کردی عهر مرحله رو میتونی عکس بگیری برای خودت داشته باشی ولی اگر ثبت کرذدی تو سایت برات زد با موفقیت ثبت نام کردی و بهتون کدی اسمس نشد حتما به سامانه رفاه تامین اجتماعی زنگ بزن
راههای ارتباطی با دفتر عملکرد

آدرس: تهران- خیابان آزادی - بین خیابان خوش وبهبودی - وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی

کدپستی: 1457994861

تلفن روابط عمومی: 9-66580031

ایمیل روابط عمومی : infopack@mcls.gov.ir

فکس روابط عمومی :66580055
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2016/12/07, 03:34 PM)شهرزاد نوشته است:
(2016/12/07, 01:03 PM)Aydanima نوشته است: دوستان یعنی کسی هست تامین اجتماعی باشه ودفترچه اش هم خاص شده باشه

دوست عزیز خاص و غیر خاص نداره شماره بیمه رو میخواد یه شماره 12 رقمی هستش چه مستمری باشی چه خودتون بیمه باشی

برای سوال دومتون تو ر ایانه بهت کدرهگیری نمیده براتون اسمس میاد یه خطی رو بده که مطمین باشی اسمس تبلیغاتتون باز باشه والا براتون نمیاد ولی اگر ثبت نام کردی عهر مرحله رو میتونی عکس بگیری برای خودت داشته باشی ولی اگر ثبت کرذدی تو سایت برات زد با موفقیت ثبت نام کردی و بهتون کدی اسمس نشد حتما به سامانه رفاه تامین اجتماعی زنگ بزن

آدرس: تهران- خیابان آزادی - بین خیابان خوش وبهبودی - وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی

آقا
من دارم به ثبت نامم شك مى كنم
آخه براى من
اسمس آمده و يك كد هم توش بود

راستى بهتر كساني كه
بيمه تأمين اجتماعى يا خدمات هستند و تو سامانه اسم و مشخصاتشون نيست
به واحد بيمشون مراجعه كنند
تا مشكلشون رفع بشه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : Aydanima
(2016/12/07, 03:34 PM)شهرزاد نوشته است:

این لینک رو ی نگاه کن شهرزاد جون
منم دفترچم خدمات درمانی و کد 5 خورده داخلش
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
سلام
من میخام ثبت نام کنم ولی میگه :
((مراجعه کننده محترم شما در هیچکدام از صندوقهای تامین اجتماعی سلامت ایرانیان و کمیته امدادتحت عنوان بیمار خاص شناخته شده نمیباشید خواهشمند است به صندوق بیمه ای مربوطه مراجعه نمایید.))
این صندوق بیمه ای کجاست؟چیه؟چجوری باید عضوش شد؟
لطفا هرکی میدونه جواب بده ممنونم
خوب بیمه پایه شما چیه ؟ سلامت یا تامین یا کمیته ؟ به اداره بیمه مربوط خودتون مراجعه کنید دیگه . شما از اول تشخیص ام اس پرونده ای برای بیماریتون تو بیمه تشکیل ندادین ، پس بیمه شما رو به عنوان بیمار خاص یا صعب العلاج نمیشناسه که داروی خاص مصرف میکنه که قراره مشمول یارانه دارویی بشه .

شما که پرونده کاملی توی بیمه ندارین باید برید پرونده تشکیل بدین یا کامل کنید ، بیمه از کجا بدونه شما ام اس دارید و داروی خاص مصرف میکنید ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
دوستان من هرچی میزنم توسایت یارانه میگه با موفقیت ویرایش شد اما کدرهگیری نمیده دفترچمم تامین اجتماعی و خاص هم نیست
(2016/12/07, 05:15 PM)glassheart نوشته است: این لینک رو ی نگاه کن شهرزاد جون
منم دفترچم خدمات درمانی و کد 5 خورده داخلش

خوب خانمی شما شماره 5رقمی رو زدی ثبت نام نکرده؟
اگر نکرده حتما باید زنگ بزنی بیمه خدمات درمانی یا بری حضوری بپرسی
چون من خودم ایمیل زدم به مدیره تعاون و رفاه اجتماعی

آدرس :خیابان فاطمی روبروی سازمان آب پلاک 191 (طبقه همکف خسارت متفرقه)
آدرس جدید ساختمان بیمه:
خیابان ولیعصر(عج)- بالاتر از میدان ونک- خیابان عطار نرسیده به میدان عطار - پلاک 26
تلفن : 89379000
دورنگار : 89379126
تلفن گویا : 1666
دوستانی که دفترچه شون تامین اجتماعیه چطوری دریارانه داروثبت نام میکنن آیا بعد ثبت نام بهشون کدرهگیری داده میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
(2016/12/10, 09:25 AM)Aydanima نوشته است: دوستانی که دفترچه شون تامین اجتماعیه چطوری دریارانه داروثبت نام میکنن آیا بعد ثبت نام بهشون کدرهگیری داده میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام من تامین اجتماعی هستم. ثبت نام کردم و کد رهگیری هم داد.
(2016/12/10, 09:25 AM)Aydanima نوشته است: دوستانی که دفترچه شون تامین اجتماعیه چطوری دریارانه داروثبت نام میکنن آیا بعد ثبت نام بهشون کدرهگیری داده میشه لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست گرامی
شما درقسما شماره بیمه اصلی یه شماره 12رقمی وارد میکنید که شماره بیمه اصلی شما هستش
بعد تکمیل اطلاعات تایید که شد براتون کد رهگیری اسمس میشه
شماره موبایل که میدید به سیستم باید شماره پیامک تبلیغاتش باز باشه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 19
  • 20
  • 21(current)
  • 22
  • 23
  • ...
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,029 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  شخصیت خاص بیماران ام اسی parisa2011 63 33,630 2016/02/12, 04:19 PM
آخرین ارسال: سها
  همایش بیماران شرکت سیناژن rashvand-cinnagen 5 5,343 2015/05/11, 10:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,747 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  طرح تحقیقاتی بازتوانی شناخت در بیماران ام اس Sina 4 3,811 2012/09/27, 02:24 PM
آخرین ارسال: sara-m
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 20,940 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin
  بازنشستگی پیش از موعد بیماران خاص Pooya.N 10 18,039 2012/09/16, 01:55 PM
آخرین ارسال: ساغر
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,596 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته
  حذف یارانه بعضی داروها paeeze 50 29,297 2011/03/13, 10:42 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست