•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یارانه مخصوص بیماران خاص (ام اس)
(2016/12/11, 12:34 AM)hadisss نوشته است: میگما مشکل من در این سامانه اینه که همون اول که کدملی و تاریخ تولدو میزنم خطا میده و اصلا وارد صفحه بعدی نمیشه که بخوام کدبیمه و ... رو بزنم.
کسی همچین مشکلی داشته؟ 305320_JC_thinking

دوست عزیز شما مراجعه کنید به دفتربیمه تون راهنمایی میکنند اگه هم تامین اجتماعی باشی باید بری اسناد پزشکی تا اسمتو ثبت کنن بعد اینکه ثبت کردن میای ثبت نام میکنی شما هنوز اعلام نکردین به بیمه تون دارین دارو مصرف میکنین واونا هم برات پرونده تشکیل نداده
خب من ثبت نام کردم و نوشت ثبت نام با موفقیت انجام شد اما کد ردگیری ای که دوستان ميگفتند برام نيومد! باید الان کاری انجام بدم؟
 تشکر شده توسط : آنا
(2016/12/11, 10:48 AM)nilan نوشته است: خب من ثبت نام کردم و نوشت ثبت نام با موفقیت انجام شد اما کد ردگیری ای که دوستان ميگفتند برام نيومد! باید الان کاری انجام بدم؟

دیروز به وزارت رفاه زنگ زدم گفت اگه ثبت نام کردین وکد رهگیری نداد مشکلی نیست شما ثبت نام شدین بازم خواستین شما هم بزنید
02164492836
 تشکر شده توسط : venoos , nilan , آنا
(2016/12/11, 12:34 AM)hadisss نوشته است: میگما مشکل من در این سامانه اینه که همون اول که کدملی و تاریخ تولدو میزنم خطا میده و اصلا وارد صفحه بعدی نمیشه که بخوام کدبیمه و ... رو بزنم.

حدیث جان من بیمه نیروهای مسلح زیر پوشش بیمه پدرم هستم و دقیقا سایت برای کدملی من هم میگه به صندوق بیمه ایی تون مراجعه کنید.و من سه شنبه میرم بیمه میپرسم در مورد یارانه داروها.شاید برای بیمه نیروهای مسلح احتیاجی نباشه چون هر سری خودشون تایید میکنند.و ما مثل بقیه بیمه ها مستقیم نمیریم داروخانه.به هر حال الکی هم نیست که بخوان دارو رو قطع کنند ما کلی مدارک داریم.فقط میخوان اذیت کنند.
 تشکر شده توسط : hadisss
(2016/12/12, 12:08 AM)سارا ی نوشته است:

حدیث جان من بیمه نیروهای مسلح زیر پوشش بیمه پدرم هستم و دقیقا سایت برای کدملی من هم میگه به صندوق بیمه ایی تون مراجعه کنید.و من سه شنبه میرم بیمه میپرسم در مورد یارانه داروها.شاید برای بیمه نیروهای مسلح احتیاجی نباشه چون هر سری خودشون تایید میکنند.و ما مثل بقیه بیمه ها مستقیم نمیریم داروخانه.به هر حال الکی هم نیست که بخوان دارو رو قطع کنند ما کلی مدارک داریم.فقط میخوان اذیت کنند.

مرسی
من به سازمان بیمه م در اهواز مراجعه کردم اصن در این مورد اطلاعی نداشتن.
از طرفی خودمم میگم شاید چون ما سازمانمون جداس شامل این ثبت نام نمیشیم.
و الا منم کل پرونده م در نیرومسلح موجوده و دفترچه م هم کد خورده و هر سری برا تایید دارو میرم سازمان مرکزی نیرومسلح نسخه مو تایید میکنم.
ممنون میشم شما بعد از مراجعه به بیمه نتیجه شو بهم بگی icon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : سارا ی
(2016/12/12, 12:15 AM)hadisss نوشته است:
(2016/12/12, 12:08 AM)سارا ی نوشته است:

مرسی
من به سازمان بیمه م در اهواز مراجعه کردم اصن در این مورد اطلاعی نداشتن.
از طرفی خودمم میگم شاید چون ما سازمانمون جداس شامل این ثبت نام نمیشیم.
و الا منم کل پرونده م در نیرومسلح موجوده و دفترچه م هم کد خورده و هر سری برا تایید دارو میرم سازمان مرکزی نیرومسلح نسخه مو تایید میکنم.
ممنون میشم شما بعد از مراجعه به بیمه نتیجه شو بهم بگی icon_question

حتما بهتون اطلاع میدم.
اگر سازمان بیمه نیروهای مسلح شهر اصفهان هم در جریان نبودند دیگه حرص نمیخوریم و طبق گذشته میریم داروهامون رو میگیریم.icon_question
حدیث جان شماره ها را به انگلیسی تایپ میکنی؟؟؟
(2016/12/12, 12:41 AM)طاهره. نوشته است:
حدیث جان شماره ها را به انگلیسی تایپ میکنی؟؟؟

طاهره جان ربطی نداره به اینکه انگلیسی تایپ کنیم یا فارسی این سایت فقط برای ثبت نام بیمه های تامین اجتماعی،سلامت ایرانیان و کمیته امداد هست شامل بیمه نیروهای مسلح نیست.
دوستان وقتى شما تاريخ تولد و كد ملى رو ميزنيد به نوع بيمه ربطى نداره. مربوط به ثبت احوال ه. شما بايد بتونيد از صفحه اول وارد صفحه دوم بشيد. بعد ببينيد نوع بيمه شما رو نداره. اينكه اصلاً وارد صفحه دوم نميشه به نظرم خيلى عجيبه.
(2016/12/12, 01:21 AM)یه غریبه نوشته است: دوستان وقتى شما تاريخ تولد و كد ملى رو ميزنيد به نوع بيمه ربطى نداره. مربوط به ثبت احوال ه. شما بايد بتونيد از صفحه اول وارد صفحه دوم بشيد. بعد ببينيد نوع بيمه شما رو نداره. اينكه اصلاً وارد صفحه دوم نميشه به نظرم خيلى عجيبه.

به محض اینکه کد ملی و تاریخ تولد رو میزنیم بالای صفحه اطلاع میده که شما در هیچکدوم از صندوق های تامین اجتماعی ،سلامت ایرانیان و کمیته امداد تحت عنوان بیمار خاص شناخته شده نمی باشید به صندوق بیمه ای مربوطه مراجعه کنید. و اصلا وارد صفحه دوم نمیشه و خوب طبیعیه چون ما جزء این سه تا بیمه نیستیم.و فکر نمیکنم اصلا ربطی به ثبت احوال داشته باشه.
 تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,005 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  شخصیت خاص بیماران ام اسی parisa2011 63 33,610 2016/02/12, 04:19 PM
آخرین ارسال: سها
  همایش بیماران شرکت سیناژن rashvand-cinnagen 5 5,332 2015/05/11, 10:32 PM
آخرین ارسال: nahid
  بیماران ام اس چقدر در نگاه غلط جامعه به این بیماری نقش دارند؟ Kamyar 21 13,727 2014/04/04, 04:53 PM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  طرح تحقیقاتی بازتوانی شناخت در بیماران ام اس Sina 4 3,808 2012/09/27, 02:24 PM
آخرین ارسال: sara-m
  نيازهاي جامعه ام اس(دغدغه های بیماران ام اس) MAHDI 32 20,935 2012/09/20, 11:50 AM
آخرین ارسال: naazanin
  بازنشستگی پیش از موعد بیماران خاص Pooya.N 10 18,031 2012/09/16, 01:55 PM
آخرین ارسال: ساغر
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,589 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته
  حذف یارانه بعضی داروها paeeze 50 29,276 2011/03/13, 10:42 PM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست