•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش صعود به دماوند
(2013/08/12, 09:41 PM)م.ه نوشته است: دوستان عزیز تر از جانم بابت تمامی جملات قشنگ و پر انرژی تون سپاسگذارم
و ممنون از این همه انرژی های مثبتتون.واقعا زبانم قاصر هست.
و لازم هست یک توضیح بدم و عذر خواهی کنم از آرام جان و اون این که من به علت اینکه در کوه آنتن دهی خوب نبود به خواهرم نام کاربری و رمز عبورم رو داده بودم تا از طریق سایت از حال من با خبر بشن در واقع کسی که با نام کاربری من وارد میشد در اون سه روز خواهرم بودن.

مریم جان عذرخواهی لازم نیست عزیزم، خواهر نازنینت درست عین خودت هیچ فرقی ندارید، روز استقبال هم که دیدمشون با خودت مو نمیزنه، حالا من با ایشون احوال پرسی کردم، چه فرقی میکنه؟ از آشنایی با خودت و خواهر گلت هم خیلی خیلی خوشحال شدمlove51love51 ب خواهرت سلام برسونwink2

حالا حالت خوبه که انشاالله؟ خستگی مسیر از تنت بیرون رفت عزیزم؟
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : shahrzad , nahid , kheiri.mahdi , شيدا رها , الهام ج , م.ه , zeinabi
خســـــــــــــــــــــــــــــــته نباشــــــــــــــــیدwink2wink2
دمتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم همیشـــــــــــــــه سر بلندمون میکنـــــــــــــــــــــیدicon_questionicon_questionicon_questionagreement2agreement2agreement2

[تصویر:  -.jpg]
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , coffeedot , matinfard , hamid , Aram , شيدا رها , الهام ج , earth , م.ه , zeinabi , spring
من خیتی دتم میخادبیام وحتی هنوزتودیدارهم نتونسم باشم موفق باشیدicon_biggrin
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , neda.n , شيدا رها , matinfard , zeinabi , spring
اگه امکانش هست چندتایی عکس وفیلم ازصعودومراسمتون بذارینicon_questionicon_question
عید من آن روزی است که زحمت یک سال دهقان، شام یک شب پادشاه نباشد!
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , شيدا رها , matinfard , zeinabi , spring , coffeedot , y.saeedi
(2013/08/13, 09:52 PM)نادیا نوشته است: اگه امکانش هست چندتایی عکس وفیلم ازصعودومراسمتون بذارینicon_questionicon_question
ایشالا بزودی هم گزارش این برنامه و هم عکس ها رو می ذاریم البته قبلش باید گزارش برنامه قبلی رو بذاریم
و اینکه دو تا برنامه تلویزیونی هم قراره در این رابطه پخش داشته باشن که اون هم بزودی اعلام میشه زمان پخشش
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : FBF , neda.n , yummy , Aram , afsaneh , nahid , شيدا رها , الهام ج , hamid , earth , paeazan , matinfard , یه غریبه , nanaz , hilda , sargol , kaveh_plus , zeinabi , نادیا , spring , coffeedot , y.saeedi , نارنجی مدرسه موشها
دوستان خیلیییییییی خوشحالم از صعود وبازگشت تان...فرصت تبریک زودتر میسر نشد هرچند شما تبریک را چشیدین وهضم کردین
این لحظه ها را احساس کردم....نیازی به تبریک ندارین ....به امید فتح قله های زیبا تر دیگری ....وحدت بیش از بیشicon_question
مواظب آن کس باشید. که جز به بارگاه خدا شکایت به جایی نبرد.
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , matinfard , hamid , zeinabi , spring , coffeedot
میدونم خیلی بی مزه است اگه الان تبریک بگم ولی خوب چی کار کنم نبودم
شیرینی کارتون برای ما هیچ وقت از بین نمیره
زندگی
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , matinfard , nanaz , hamid , zeinabi , spring , coffeedot
(2013/08/12, 10:09 PM)Aram نوشته است:
(2013/08/12, 09:41 PM)م.ه نوشته است: دوستان عزیز تر از جانم بابت تمامی جملات قشنگ و پر انرژی تون سپاسگذارم
و ممنون از این همه انرژی های مثبتتون.واقعا زبانم قاصر هست.
و لازم هست یک توضیح بدم و عذر خواهی کنم از آرام جان و اون این که من به علت اینکه در کوه آنتن دهی خوب نبود به خواهرم نام کاربری و رمز عبورم رو داده بودم تا از طریق سایت از حال من با خبر بشن در واقع کسی که با نام کاربری من وارد میشد در اون سه روز خواهرم بودن.

مریم جان عذرخواهی لازم نیست عزیزم، خواهر نازنینت درست عین خودت هیچ فرقی ندارید، روز استقبال هم که دیدمشون با خودت مو نمیزنه، حالا من با ایشون احوال پرسی کردم، چه فرقی میکنه؟ از آشنایی با خودت و خواهر گلت هم خیلی خیلی خوشحال شدمlove51love51 ب خواهرت سلام برسونwink2

حالا حالت خوبه که انشاالله؟ خستگی مسیر از تنت بیرون رفت عزیزم؟
ممنونم آرام جان شما لطف داری واقعا بهترین اتفاق زندگیم بعد از مبتلا شدن به ام اس آشنایی با شما دوستان نازنین بود.
بله حالم خوبه و شدیدا درگیر کار هستم به خاطر همین دیر به سایت سر میزنم و مگه میشه با انرژی که از شما عزیزان می گیرم خسته باشم من پر انرژی تر از قبل هستم icon_biggrin icon_biggrin
 تشکر شده توسط : یه غریبه , kaveh_plus , fireboud , nanaz , zeinabi , matinfard , neda.n , Aram , coffeedot , Nooranta
دوستان گلم دست مریزاد agreement2
دماوند از اون صعود های سخته ولی شما انجامش دادینhappy0065.gif
من یه دوست خیلی صمیمی دارم که باهاش کوه زیاد رفتم(تقریبا هرچی رفتم باهم رفتیم) و از اتفاق دقیقا همون زمان که شما دماوند بودین اون هم برای دفعه اول رفته بود دماوند و برای من تعریف کرد شرایط را
میگفت از پناهگاه که اومدیم بیرون به سمته قله یه سربالائی رفتیم که هرچی بیشتر میرفتیم شیب بیشتر میشد یه جاهائی هم دست به سنگ باید میشدیم هوا هم خیلی سرد و باد هم زیاد. اون میگفت با وجود دستکش و کلی لباس باز هم دیگه آخر های مسیر دستهام نزدیک به یخ زدن بود. میگفت از 5200 که رد شدیم شرایط خیلی سخت شد و تا آخرش که رسیدیم به قله واقعا مسیر سخت بود (من میفهمم که پوست از سرش کنده شده بود تا رسیده بود قله)
خلاصه میگفت خیلی خیلی سخت بود
و خوشحالم که شما این مسیر را با موفقیت رفتین و ای ولا داره icon_biggrin این صعود و امیدوارم باز هم اینگونه صعود ها را از شما ببینم (که 100% میبینم)
چیزی که در صعود شما برام جالب بود برنامه ریزیه عالیتون بود خیلی درست و حساب شده و بدونه عجلهhappy0065.gif
همیشه خوش و خرم و موفق باشیدicon_question
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : paeazan , spring , zeinabi , matinfard , neda.n , fireboud , hamid , Aram , coffeedot , م.ه , nanaz , Nooranta
من به دوستام اس ام اس دادم که برنامه دیشب رو ببینن ولی خودم نتونستم ببینم از اون چند نفری که دیدن هم پرسیدم گفتن برنامه خوبی بوده happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif برنامه رو از تو سایت دانلود کردم عالی بود مرسی
mscenter
 تشکر شده توسط : zeinabi , matinfard , neda.n , kaveh_plus , fireboud , hamid , coffeedot , nanaz

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی hamid 36 30,454 2013/11/12, 11:32 PM
آخرین ارسال: ارزو
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,268 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست