امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان ايجاد پلاك تا رويت آن
(2010/12/08, 01:03 PM)ostad2000 نوشته است: موضوع سند نيست اين تجربه ي چند نفر از بچه هاي سايت هست كه اين راه رو امتحان كردن و به نتايج بسيار خوبي رسيدن
بله تغذيه امر تعيين كننده اي هست ولي اكثر پزشكايي كه ما باهاشون سروكار داريم هيچ توصيه اي در اين باره ندارن،من از هر دكتري در مورد تغذيه پرسيدم گفت هرچي ميلت كشيد بخورconfused
به نظر من مهمترين سند خود بيمار هست كه راه روش رو انجام ميده و تاثيرش رو ميبينه
درسته تغذیه خیلی مهمه.
علت اینکه پزشک ها نظری نمیدن بخاطر اینه که یه تعهد پزشکی دارن و اونم اینکه تا از چیزی مطمئن نیستن درباره اش حرف نزنن.
هیچ کسی هنوز بطور علمی ثابت نکرده تغذیه عامل اصلی هست.
من خودمم به شخصه یکم تو برنامه غذاییم تغییر ایجاد کردم و مصنوعی جات رو کمتر مصرف می کنم.
 تشکر شده توسط : Matilat
(2010/12/08, 01:13 PM)mehdi3445 نوشته است: درسته تغذیه خیلی مهمه.
علت اینکه پزشک ها نظری نمیدن بخاطر اینه که یه تعهد پزشکی دارن و اونم اینکه تا از چیزی مطمئن نیستن درباره اش حرف نزنن.
هیچ کسی هنوز بطور علمی ثابت نکرده تغذیه عامل اصلی هست.
من خودمم به شخصه یکم تو برنامه غذاییم تغییر ایجاد کردم و مصنوعی جات رو کمتر مصرف می کنم.
ولي ميتونن در موردش كمي تحقيق و بررسي كنن
من تو اين مدت 7 سالي كه به اين بيماري دچار شدم هيچ دكتري در مورد تغذيه منو راهنمايي نكرد والا شايد اينقدر بيماريم پيشرفت نميكرد
چقدر خوب بود كه دكتراي ما اونقدر كه به گفته هاي دكتراي اونوري بها ميدن كمي داشته هاي خودمون رو مورد تحقيق و تفحص قرار ميدادن،مطمئنا" خيلي از بيماريها به آسوني درمان ميشد
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : omidvar
من هم با یه سری علائم ام آر آی دادم ولی نرمال بود . همه هم بهم میگن هیچیت نیست و فکر میکنن من تظاهر میکنم confused
میشه بهم بگین قضیه این تغذیه چیه؟ باید دقیقا چی کار کنم؟
در ضمن دانشجو هستم و استرس بخشی از زندگیمه ... میترسم اگر درسم رو شل بگیرم بعدا پشیمون بشم... Huh
خلاصه اینکه دارم دیوونه میشم ... به همین شدت!! angry3
برای همه دعا میکنم Sleepy
ممنون میشم اگر جوابم رو بدین wink2
(2012/11/30, 08:33 PM)mary-j نوشته است: من هم با یه سری علائم ام آر آی دادم ولی نرمال بود . همه هم بهم میگن هیچیت نیست و فکر میکنن من تظاهر میکنم confused
میشه بهم بگین قضیه این تغذیه چیه؟ باید دقیقا چی کار کنم؟
در ضمن دانشجو هستم و استرس بخشی از زندگیمه ... میترسم اگر درسم رو شل بگیرم بعدا پشیمون بشم... Huh
خلاصه اینکه دارم دیوونه میشم ... به همین شدت!! angry3
برای همه دعا میکنم Sleepy
ممنون میشم اگر جوابم رو بدین wink2

اگه ازمایشتون نرماله وام آر آی هم نرماله همه هم میگن چیزیتون نیست به چی تظاهر میکنی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو تاپیک پلاک نخاع نگرانیتونو خوندم.......با مطالعه قسمتهای مختلف سایت میتونی از تجربیات همه دوستان استفاده کنی......زیاد خودتو درگیر این که بیمار هستی نکن و از زندگیت لذت ببرsmiling
خدا رو شکر که آزمایشات نرمالهagreement2
 تشکر شده توسط : mary-j
(2012/11/30, 08:43 PM)آرزوعزیزی نوشته است: اگه ازمایشتون نرماله وام آر آی هم نرماله همه هم میگن چیزیتون نیست به چی تظاهر میکنی عزیزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی آزمایش vep ام نرمال نبودا Confused

(2012/11/30, 08:43 PM)آرزوعزیزی نوشته است: تو تاپیک پلاک نخاع نگرانیتونو خوندم.......با مطالعه قسمتهای مختلف سایت میتونی از تجربیات همه دوستان استفاده کنی......زیاد خودتو درگیر این که بیمار هستی نکن و از زندگیت لذت ببرsmiling
خدا رو شکر که آزمایشات نرمالهagreement2

الان 2-3 ماهه که سایت رو زیر و رو کردم تقریبا Smile (52)
واقعا هم برام جالبه و خوشم اومد که ام اسی ها همچین جایی دارن برای حرف زدن... اون اولا خودم رو هم تصور میکردم که دارم اینجا پست میذارم Smile

میشه اگر کسی از تغذیه میدونه یه مختصر بهم بگه یا حداقل آدرس بده؟ امشب دیگه حالشو ندارم توی تاپیک ها بگردم Smile (16)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,341 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,812 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
  ام اسي هاي با مدت زمان بيماري بيش از 10 سال mehdernet2 33 21,432 2014/09/13, 09:48 AM
آخرین ارسال: omid882
  زمان تشخیص تا...زندگی عادی! tinookhe 14 8,020 2014/06/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: tinookhe

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست