امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد همکاری و مشارکت
سلام خوبید همگی؟
من چند وقته بیکار شدم یه فکرایی زد به سرم که بیام اینجا بهتون بگم ببینم چقدر عملیهicon_cry
با ایجاد یه شغل یا بهتره بگم یه مکان جایی که بچه هایی که ام اس دارن بتونن کار کنن و بیمه بشن موافقید؟نمیدونم چه کاری یا چی اما فکر میکنم اگر ما که همدیگرو تو موقعیتهای مختلف بیشتر میتونیم درک کنیم یه مرکز کاری مشترک ایجاد بشه خیلی میتونیم موفق باشیم توی جامعه هم میشه مطرح بشیم و از جاهای مختلف کمک بگیریم.شاید بگید خیلی رویایی هست اما اگر خودمونو باور کنیم میشه حتما.
اگر دوست داشتید نظر بدید اماتوروخدا جدی بهش فکر کنید Smile
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : بی تـــا , Aynaz , hanie , Mahdieh , TITI , warrior , melody , mrz81 , Narges , رنگین کمان , earth , parisa2011 , golemaryam , شفا یافته , zenith , Hasty , parivash , 7714 , فریده آذرکیش , maede , فرناز , parastoo joon , شهرزاد , ابراهیم
من مدتها بود که داشتم به این موضوع فکر میکردم .icon_cry خصوصا بخاطر بیمه . و فکر میکنم برای یک سری رشته ها واقعا عملی باشه . من که پایم .agreement2 تا بقیه چی بگن...Smile (52)
[تصویر:  gifs-butterfly-6.gif]
[تصویر:  be-my-valentine01-source_fxf.gif]
 تشکر شده توسط : shokolat , Aynaz , maede
من که 6 ساله بیکارم دیگه بیخیال کار شدم آخه همه جا با پارتیه حرف اول رو میزنه بهمین علت وقتی ارشدم قبول شدم خیلی راحت قیدشو زدم چون میدونستم اگه فوق دکترا هم بگیرم آخرش بدون پارتی هیچی نمیشم اگه اینطور میشد که خوب بود ولی نمیشه فقط یه طرحیه که خودمون داریم میدیم ایشالله که بشه البته
 تشکر شده توسط : warrior
شماها موفق میشین
من دلم روشنه
ام اس سنتر همیشه پیروزه هر نبردیه
تلاشتونو بکنیدicon_question
نابرده رنج گنج نمیشود..agreement2agreement2agreement2
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : shokolat , Aynaz , رنگین کمان , TootFarangi
خودمون پارت خودمون میشیم
ورو خدا حرفهای ناامیدکننده نزنیدangry2
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : warrior , Hasty
این حرفها نامادی کننده نیست حرفهای منطقی و واقعیتهagreement2 من که به هر دری زدم باورت میشه از رشته خودم فاصله گرفتم وارد رشته دیگه ای شدم رفتم شهرهای دیگه
تهران شیراز و ............. ولی نشد که نشد و امسال بعد 6 سال دوندگی دیگه بیخیال شدم بیخیال به ما کار نیومده confused2angry3
خوب همه اینا که گفتی قبول اما اگر یک درصد هم احتمال بدی کارمون جور بشه تو خودتم یه کارمنده مجموعه باشی بده؟ امیدوار باشیم خواستن توانستن استتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

تشکر شده توسط : بی تـــا , parvaneh
سلام دوستان فکر بیستیه چند مدت پیش که از طرف انجمن تو اهواز جلسه گذاشته بودن این موضوع مطرح شد و انجمن اعلام کرد که پیگیری میکنه حتی تا مدتی از بیمارایی که به انجمن مراجعه میکردن مدرک تحصیلی و شماره تلفنشون رو میخواستن بچه ها ناامیدی از هر دردی بدتره شما هم پیگیری کنید و در موردش با انجمن استان خودتون صحبت کنید
 تشکر شده توسط : بی تـــا
اره منم با یکی تو انجمن تهران حرف زدم خودش شاخ در اورد من از خوودمو موقعیتهام گفتم
گفت خانومم تا پانشید و خودتون جدی دنبالشو نگیرید ما از کجا بدونیم همچین ادمهایی رو بین بیماران داریم
بیایید یه حرکت بزرگ بکنیم
یکی به من میگفت تو فکرات خیلی بزرگ و خوبه اما واقعا احتیاج به همراه داره چون با یه گل بهار نمیشه من کمک وهمفکری Smileمیخوام نه دلسردی

تشکر شده توسط : Aynaz , بی تـــا , parvaneh , shabgard , parisa2011 , zenith , Hasty , maede
دوستان منم با این پیشنهاد موافقمagreement2
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : بی تـــا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست