امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد همکاری و مشارکت
نه قانونتونو قبول دارم نه حرفتون توجیه پذیره مثل خیلی های دیگه که از این سایت رفتن و جزو قدیمیها بودن و حمید جان بهتره بگم کسایی بودن که استارت و طرح اینکارو دادن و به جرات بگم بانی این طرح بودن دلخورانه رفتنو دیگه نیومدن منم اینکارو میکنم.
ایشالا موفق باشید اما دل شکستن بزرگترین گناههangry
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

قابل درکه عزیز دلم... چون هر اتفاقی بیفته , هممون هیئت مدیره رو مسئول میدونیم و جواب میخواهیم که این اتفاق جلو چشم اونا افتاده
طاقت بیار رفیقHeart
 تشکر شده توسط : Mahdieh , shokolat
سارا جان من هم از شما ممنونم که طرح چنین سایتی را دادید و موجب گردهم اومدن امروز ما شدید و خود من هم الان اینجا فعالیت میکنم به لطف شما دوستان بوده
ولی اگر محدودیتی هم اعمال میشه مطمئن باشید که به صلاح همه دوستان هست
باز هم ممنون ازت بخاطر تلاش هایی که میکنی .صبور باش
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : Mahdieh , hamid , ارزو
فربود عزیزم من که خودمو میگمم هیچ کاری نکردم جز اذیت از شماها ممنوم امیدوارم همیشه موفق باشید حرف همه دوستان رو قبول کردم چون خانواده بزرگ ام اس سنتر بی قانون و برنامه ممکنه پاچیده بشه.ببخشید خطا کردم معذرت معذرت معرت
حمید جون تند رفتم عذر میخوام
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : Mahdieh , fireboud , hamid
اگه بخوای میتونیم در پیغام خصوصی به این بحث ادامه بدیم ولی در این تاپیک بیش از این مجال صحبت نیست .

سارا جان ازت ممنونم که با درک بالات به ما کمک میکنی
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud
(2011/09/11, 10:50 AM)shokolat نوشته است: سلام خوبید همگی؟
من چند وقته بیکار شدم یه فکرایی زد به سرم که بیام اینجا بهتون بگم ببینم چقدر عملیه:49:
با ایجاد یه شغل یا بهتره بگم یه مکان جایی که بچه هایی که ام اس دارن بتونن کار کنن و بیمه بشن موافقید؟نمیدونم چه کاری یا چی اما فکر میکنم اگر ما که همدیگرو تو موقعیتهای مختلف بیشتر میتونیم درک کنیم یه مرکز کاری مشترک ایجاد بشه خیلی میتونیم موفق باشیم توی جامعه هم میشه مطرح بشیم و از جاهای مختلف کمک بگیریم.شاید بگید خیلی رویایی هست اما اگر خودمونو باور کنیم میشه حتما.
اگر دوست داشتید نظر بدید اماتوروخدا جدی بهش فکر کنید :)

(2011/09/11, 10:50 AM)shokolat نوشته است: سلام خوبید همگی؟
من چند وقته بیکار شدم یه فکرایی زد به سرم که بیام اینجا بهتون بگم ببینم چقدر عملیهicon_cry
با ایجاد یه شغل یا بهتره بگم یه مکان جایی که بچه هایی که ام اس دارن بتونن کار کنن و بیمه بشن موافقید؟نمیدونم چه کاری یا چی اما فکر میکنم اگر ما که همدیگرو تو موقعیتهای مختلف بیشتر میتونیم درک کنیم یه مرکز کاری مشترک ایجاد بشه خیلی میتونیم موفق باشیم توی جامعه هم میشه مطرح بشیم و از جاهای مختلف کمک بگیریم.شاید بگید خیلی رویایی هست اما اگر خودمونو باور کنیم میشه حتما.
اگر دوست داشتید نظر بدید اماتوروخدا جدی بهش فکر کنید Smile

ببين شكلات جووون خيلي فكر خوبيه اما چه كاري كنيم من موافقم هركاريم از دستم بربياد انجام ميدم
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
بچها من کار ندارم که باید زیر نظر کی باشیم وحرف بزنیم.اونم بچشمwink2wink2ولی تروخدا فقط حرف نباشه.عمل کنید.من خودم امکان استفاده از رشتم نیستو.من کارگردانی خوندمconfused2ولی عوضش دست پختی دارم که نگو confusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3اشپزخونه بامن. من قانعمBlushBlushicon_biggrin
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست