امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد همکاری و مشارکت
چه فکر خوبی ولی یه عالمه پشت کار می طلبه agreement2
 تشکر شده توسط : mrz81
بچه ها تو فکر کار تعاونی باشید دولت هم توی ین مورد خوب حمایت میکنه و برای کار های تعاونی تا مبلغ 100.000.000 تومن وام میده
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : parvaneh , hamnafas , nahid , leili , شفا یافته
فكر كردم يكي يه كاري پيدا كرده ميخواد ما رو هم استخدام كنهicon_biggrin.
پيشنهاد جالبيه.منم بيكارم البته تا حالا دنبال كار نگشتم.وايسادم كار بياد دنبال منevilgrin0039.gif
فكر كنم سخت باشه ولي اگه همه پايه باشن ايشالا شدنيه
 تشکر شده توسط : بی تـــا
Rainbow 
سامانه ثبت نام اشتغال و کارآفرینی‎ بهزيستي:
job.behzisti.ir

البته در صورتي كه عضو بهزيستي باشيد و اطلاعاتتون وارد شده باشه، مي تونيد در اين سايت ثبت نام كنيد.

طرح خوبيه! با اينكه شاغل هستم، براي اين طرح پايه ام!
 تشکر شده توسط : leili , nahid , mrz81 , شفا یافته
Rainbow 
سلام
این طرح خیلی طرح خوبیه Smile
کاش همه بچه هایی که با این طرح موافقن میزان تحصیلات ، تخصص، حرفه هایی رو که بلدن رو عنوان کنن و یک دسته بندی بکنیم ببینیم اصلا این طرح میتونه عملی بشه.
من دیگه از بیکاری خسته شدمsad2
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : بی تـــا , mrz81
کار بزرگیه ولی می تونه بسیار مفید باشه. همه راه ها که با پا پیموده نمی شوند.دستت را به من بده.رویاهایم منتظرت اند ........
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : mrz81 , شفا یافته , nahid , Ali 324
manam movafegham. khili khobe
بسیار عالیه اگر عملی بشه.ان شاالله.
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
ممون ز اعلام امادگیون بچه ها ما با سرمایه مشکلی نداریم چیزی حدود200میلیون نقد و باراهنمایی دوستان اگه وام تعلق بگیره
میشه یه محیطی برای کار تشکیل داد که مثلا من تو رشته خودم میگم یه باشگاه تخصصی ورزشی کرایه کنیم که به هه بیماران خاص با توجه به شرایطشون رشته ورزشی خاص ارایه بشه من اینجا مطرح کردم و چشم امید داشتم به اعضایی از سیت که یه خورده تجربه اشون در هر چیزی بالاست اما دریغ................angry2angry2
یا مثلا زبان کامپیوتر نقاشی هر رشته ای که از عهده اش هر کس برمیاد یه مجتمع فرهنگی که ما ام اسی ها کارمندش باشیم تا ثابت بشه ما تواناییشو داریم
من دلخورم خیلی چون تنها بیمارانی هستیم که فدراسیون یا تیم نداریم من خودمو میگم شاید بگید از خودراضیم اما تواناییم بالاتر از کسیکه دیابت داره اما عضو تیم ورزشیه و مدال میاره راحت فوق لیسانس بدون کنکور میخونه
چرا ما نباشیم جز موفق ها بهترین ها؟
اگر اینطوری باشه یه فکری میکنم که فقط خانومهای ام اسی با هم کار کنیم چون اقایون یا همگی ماشالا حتما کارای خوب دارن الان یا دور نشسته ان به من میخندن؟
نمیدونمconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfusedconfused
(2011/09/11, 02:38 PM)parastou نوشته است: سامانه ثبت نام اشتغال و کارآفرینی‎ بهزيستي:
job.behzisti.ir

البته در صورتي كه عضو بهزيستي باشيد و اطلاعاتتون وارد شده باشه، مي تونيد در اين سايت ثبت نام كنيد.

طرح خوبيه! با اينكه شاغل هستم، براي اين طرح پايه ام!
خیلی دوست دارم منم عضو بشم اما نمیشه نمیدونم چرا!!!!!!!!!!!!!!!confusedconfusedconfusedconfusedبه منم کمک کنید بدون دروغ بتونم عضو بشم چون اگر برای عضو شدن احتیاج به کلک زدن باشه من .......................rolleyesrolleyes

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : zenith , nahid , MAHDI
سارا جان یا شکلات جان
منم موافقم
smiling
نظرم همین چیزاییه که دوستان گفتن بیشتر بگم توضیح واضحاته.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان