•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پژوهشی در باره "ام اس" و "ام اس سنتری ها": ما را در این مطالعه علمی یاری کنید...
دوستان عزیزم، سلام

امیدوارم که طاعات و عبادات همگی توی این شبهای عزیز مقبول درگاه حق باشه و دعاهاتون به بار بشینه، سبز سبز

خوشبختانه تیم مدیریتی وبسایت بویژه آقا حمید عزیز (hamid)،مثل همیشه حمایت ها و دلگرمی هاشون رو ادامه دادند و لینک تاپیک پرسشنامه رو در تابلو اعلانات وبسایت قرار دادند.
همینجا از تیم مدیریتی وبسایت سپاسگزاری می کنم و از اینکه از ابتدا تا به حال ما رو برای انجام این مطالعه حمایت و همراهی کردند تشکر ویژه دارم.

حالا دسترسی شما دوستان عزیز به لینک پرسشنامه آسونتره و امیدوارم توی این مطالعه که مخصوص خود شما و وبسایت تخصصی ام اس سنتره ،شرکت کنید. ضمنا اگر سئوال، پیشنهاد و یا نظری دارید در خدمت دوستان عزیزم هستم.icon_question
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hadisss , یه غریبه , ahya , zenith , elham 66 , glassheart , minoshka , hania , hamid , یاسی , kaveh_plus , rahaaa , پریا حقیقت پور
منم پرش کردم، دوستان شرکت کنید لطفا
مرسی معصومه جان و خدا قوتlove51
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , یه غریبه , elham 66 , یاسی , glassheart , پریا حقیقت پور
سلام خانم عباسی عزیز ...
پرسشنامه نسبتا خوبی بود و سوالات به خوبی طراحی شده بودن... اگر چه از نظر من و برخی از دوستان بعضی سوالات نیاز به این بود که باز پاسخ باشه و یا گزینه های دیگه ای هم برای جواب دهی داشته باشه.
ولی در مجموع شرایط به خوبی بررسی شده بود.
در شرایطی که پژوهش ها و مطالعات کمی در رابطه با بیماران ام اس و شرایط اجتماعی، روانی و اقتصادی اون ها برای بهبود و یا جلوگیری از عود بیماری صورت میگیره یک همچین پژوهشی انجام بشه جای تقدیر و تشکر داره. ..
در این شرایط در وهله اول خود بیماران هستن که باعث تشویق پژوهشگران یا مایوس شدن اونها در این زمینه میشن.
حداقل کاری که ما به عنوان جامعه نمونه می تونیم انجام بدیم همکاری با گروههای پژوهشی هست.

متاسفانه ام اس جزء بیماری هایی هست که ناشناخته است و مسلما برای شناخت حداکثر اون نیاز به همکاری دو گروه بیمار و پژوهشگر هست.
امیدوارم دوستان عزیز سایت هم با همکاری در این زمینه کوچکترین قدم رو در راه شناخت عوامل سلامتی و سلامت روان به کار ببرن.
و ما هم به زودی بتونم نتایج مثبت اون رو در جامعه بیماران ام اس مشاهده کنیم.
پیشنهاد میکنم دوستان عزیزم، نه برای کمک به پژوهشگر بلکه برای کمک به جامعه بیماران ام اس زمانی رو به پر کردن پرسشنامه اختصاص بدن...
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , محمد ارجمند پور , elham 66 , یه غریبه , یاسی , rahaaa , glassheart , پریا حقیقت پور
خوشحالم که کارهای پژوهشی در ارتباط با بیماران مبتلا به ام اس انجام میشه
من هم به سهم خودم پرسش نامه رو پر کردم
امید وارم نتایج سودمندی دستگیرتون بشه icon_question
چترها را باید بست
زیر باران باید رفت
فکر را خاطره را زیر باران باید برد
 تشکر شده توسط : محمد ارجمند پور , elham 66 , معصومه عباسی , یه غریبه , یاسی , glassheart , پریا حقیقت پور
ممنون بابت پژوهشی که درحال انجامه
من هم به نوبه ی خودم وظیفه داشتم ای پرشنامه رو پر کنم تا درحدتوانم بهتون کمکی کرده باشم هرچند تاچیز

خسته نباشید و ممنونم icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : elham 66 , ابراهیم , معصومه عباسی , یه غریبه , یاسی , پریا حقیقت پور
دوستان سلامicon_question
شاید بدونین که زیاد وقت و حوصله نوشتن ندارم
تو کشور ما سه قوه داریم: مقننه مجریه و قضائیه
یه قوه مفقوده که تو خیلی از کشورهای پیشرفته هست و اهرم قدرت و نیروی ارتباطی مردم با دولت و قوانینشون هست
متاسفانه جدا از اینکه از این قوه خبر نداریم خودمون هم مستقیم یا غیر مستقیم اقدامی منطقی برای اینکه مشکلاتمون رو به گوش مسئولین برسونیم انجام نمیدیم
راههای زیادی برای انتقال مشکلاتمون هست
مثل برگزاری همایشها ، میتینگها ، نمایشگاهها ، تحقیقهای جمعیتی و .....
جا داره که از خانم دکتر عباسی در این زمینه تشکر کنیم که به عنوان پایان نامه تحصیلیشون این پروژه رو انتخاب کردن...
ارائه این پایان نامه ها قطعاً برای بیماران ام اسی تاثیر مثبتی در بسیاری از موارد داره
نتیجه گیری و بررسی پاسخهائی که میدیم به محققین و تصمیم گیرندگان خیلی از نیازهای اجتماعیمون رو نشون میده
مشخص میشه که کجای کار هستیم . نیازمون چیه و ....
اینکه تو این سایت از مشکلاتمون بگیم به اندازه همکاری با محقیقین تاثیر نداره
مطمئن باشیم اگه همه ما در تکمیل پرسشنامه همکاری کنیم و تعداد گروه مورد مطالعه بیشتر بشه ، تحقیق دقیقتری حاصل خواهد شد .
باید از خانم دکتر عباسی تشکر کنیم و غیر از دعا قدمی براتی موفقیتش برداریم چون مشکل مشترکی داریم که در صورت همکاری با ایشون نتایج بهتری به دست میاد که سایر محققین و درمانگران و .... رو برای ارائه خدمات بهتر به ما راهنمائی میکنه
مطمئن باشیم که در صورت همکاری و تکمیل پرسشنامه ضرر نمیکنیم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hadisss , minoshka , helli , معصومه عباسی , یه غریبه , hania , hessam , یاسی , kaveh_plus , zenith , glassheart , پریا حقیقت پور , elham 66
هانیه جان و سمانه خانم عزیز
پزشک های خوب آینده
ممنونم که علیرغم این همه درس و امتحان و مشغله ای که دارید، برای شرکت در مطالعه ما و خودتون وقت گذاشتید. خدا قوتicon_question
از نگاه مثبت شما، من هم برای ادامه کارم انرژی دو چندان می گیرم. پیام های انرژی بخش تون، رو میگذارم تو قاب لحظه ها و سرخط فردا و فرداها می کنم...
سپاس و دعا و یه دنیا آرزوهای خوب برای همه دوستان ام اس سنتریم. . icon_question

راستی مینوشکا جان
از محبت شما هم ممنون و هزاران سپاس..
از همه دوستان عزیزم که با نظرات و پیشنهاد هاشون و نیز با شرکت در مطالعه
، ادامه این مسیر رو برای من و افرادی مثل من هموار می کنند بهترین ها رو آرزو دارم و از همه کسانی که در مطالعه ما شرکت کردند خواهش می کنم اگه براشون زحمتی نیست و مایل هستند از طریق تاپیک و یا پیام خصوصی من رو از شرکت شون در مطالعه مطلع کنند.
لطف تون مدام و وجودتون مستدام. ...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hania , یاسی , zenith , glassheart , پریا حقیقت پور , elham 66
سلام به همگی
جا داره از خانم عباسی تشکر کنم که واقعا در راستای به ثمر رسیدن این تحقیق زحمت میکشن و شاید من یه گوشه از فعالیت ایشون رو دیدم که پیگیری هاشون و انگیزشون برای انجام کار واقعا بی نظیر بوده
امیدوارم موفق باشن و از شما دوستانم میخوام تا با کمی حوصله و وقت به انجام این تحقیق کمک کنید
قطعا نتیجه این کار به خود ما کمک میکنه و از همه مهمتر به بهتر شدن سایتی که خونه دوم ما شده و خیلی وقته یه دلگرمی بزرگی واسه هممون هست

از همه ممنون و آرزوی موفقیت برای همه
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : یاسی , معصومه عباسی , kaveh_plus , alireza1111 , یه غریبه , hadisss , zenith , glassheart , پریا حقیقت پور , elham 66
دوستان عزیزم سلام

امیدوارم عباداتتون توی این روزها و شبهای عزیز قبول باشه.
راستش من با این تفاسیر و تفاصیلی که عمو ابراهیم عزیز گفتند احساس می کنم وظیفه ام از قبل همِ سنگین تر شده...ضمن اینکه من رو خیلی شرمنده کردند.
البته این هم باید بگم که ایشون اولین نفری بودند که توی وبسایت پرسشنامه مطالعه رو تکمیل کردند و ایراد و اصلاحاتی هم به اون وارد کردند که منطقی بود... و به هر حال با توضیحاتی که دادم ایشون قانع شدند....
به عنوان یکی از قدیمی ترین اعضایی که از سال 91 که من توی وبسایتم و ایشون رو از پست هاشون می شناسم، ایشون رو بسیار دل سوز می دونم، در عین حال در آغاز شروع به مطالعه در این مرحله ما رو سین جیم حسابی فرمودند........
شماها خیال تون راحت باشه....
با احترام و ارادت قلبی به همه دوستان و به ویژه عموی عزیز وبسایت: icon_questionicon_question

(2015/07/10, 10:25 AM)hamid نوشته است: سلام به همگی
جا داره از خانم عباسی تشکر کنم که واقعا در راستای به ثمر رسیدن این تحقیق زحمت میکشن و شاید من یه گوشه از فعالیت ایشون رو دیدم که پیگیری هاشون و انگیزشون برای انجام کار واقعا بی نظیر بوده
امیدوارم موفق باشن و از شما دوستانم میخوام تا با کمی حوصله و وقت به انجام این تحقیق کمک کنید
قطعا نتیجه این کار به خود ما کمک میکنه و از همه مهمتر به بهتر شدن سایتی که خونه دوم ما شده و خیلی وقته یه دلگرمی بزرگی واسه هممون هست

از همه ممنون و آرزوی موفقیت برای همه

دوستان عزیزم
باز هم سلام
راستش مطالعه ای که ما در حال انجام اون هستیم در دو مرحله انجام میشه.
مرحله اول که انجام شد و مطالعه کیفی بود، در نوع خودش بسیار منحصر به فرد بود و ما از طریق مطالعه تعدادی از پست های ارسالی شما عزیزان، ابعاد حمایت هایی که اعضاء توی این وبسایت از هم به عمل میارن رو مورد مطالعه و بررسی قرار دادیم. که خیلی هم طول کشید.
حالا در مرحله دوم هستیم و اون هم اینه که نتایج مرحله اول به بصورت پرسشنامه طراحی شد و بعد از چند ماه که مطالعات مقدماتی هم روی اون انجام گرفت در اختیار شما عزیزان توی این وبسایت قرار گرفت.
نهایتا میخوام اینو بگم که به عنوان کسی که همیشه حمایت های اعضاء رو توی وبسایت مشاهده می کردم، حالا همه این دلگرمی ها و پشتیبانی ها رو دارم به صورت واقعی می بینم.. و خوشحالم که عضو این وبسایتم....happy0065.gificon_biggrin
دوستای محترم
آقا حمید عزیز
از این همه حمایت و دلگرمی ممنونمicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , kaveh_plus , hamid , یاسی , یه غریبه , zenith , glassheart , پریا حقیقت پور , elham 66
منم پرسشنامه روپرکردم
امیدوارم به نتایج خوبی برسین توی این تحقیقagreement2
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : معصومه عباسی , zenith , جلال علایی موسوی , glassheart , پریا حقیقت پور , elham 66

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,393 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  بیماری خود را از نظر خودتون کاملا تعریف و معرفی کنید maryamm 78 51,712 2018/01/02, 04:22 PM
آخرین ارسال: hourieh
Star درخواست یاری در پژوهش "ام اس" از دوستان "ام اس سنتر" msharifian 18 7,185 2017/05/23, 11:56 AM
آخرین ارسال: msharifian
  آخرین مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی پژوهشی در مورد بیماری ام اس msharifian 0 3,112 2017/04/19, 12:03 PM
آخرین ارسال: msharifian
  چه مدت زمانی طول کشید که از زمان تشخیص cis حمله دوم رو تجربه کنید prosperity 7 8,639 2014/11/12, 11:25 PM
آخرین ارسال: prosperity
  اطلاعیه برگزاری جلسه کمیته علمی naazanin 1 2,370 2012/10/01, 01:35 PM
آخرین ارسال: shokolat

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان