•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
هرچی پیدا شده مال منه N_aggressive (35)
خودم نیومدم وسایلم اومدن laughing3
یه عدشون راه خونه رو گم کردنconfused
خواهشن بفرستین به آدرسمlaughing3
 تشکر شده توسط : Ghost , ghaside , Hasty
خیلی خوشحالم که بهتون خوش گذشته و شاد بودین!
بی صبرانه منتظر عکسهاییم!!!!!Smile (16)
 تشکر شده توسط : Ghost , ghaside , Hasty
و در نهایت از گروه همگام و اعضای فعال گروه و سرپرست بی نظیرشون آقای خیری کمال تشکر رو داریم
و امیدواریم که این برنامه ها بیشتر و بزرگتر تکرار بشه
و ممنون از همه افرادی که در این برنامه شرکت کردند و باعث خوشحالی ما شدن و مملو از انرژی
منتظر حضور همیشگی شما عزیزان هستیم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , neda.n , سـاناز , hamid , مـه ســـا , nafass , Hasty , بی تـــا , نازلی , paeeze , Ghost , baha90 , shahrzad , Sina
هر سفر تجربه ای و ....
این سفر شور و هیجان جذاب ِ همگام و ....
مهربانی ِ عزیز و بزرگ دوست های ام اسنتر و ....
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : سـاناز , hamid , مـه ســـا , neda.n , nafass , Hasty , بی تـــا , fireboud , نازلی , shahrzad , earth , Sina
(2012/12/22, 07:50 PM)نازلی نوشته است: وقتی این تاپیک رو می بینم دلم میگیره کلاً در دیدارهائی که بچه ها دور هم جمع میشن چون من نمی تونم شرکت کنم دلم می گیره البته اینم بگم که از طرف دیگه خوشحال هم هستم که دوستان دور هم جمعند همین که یادی از من هم بکنند برام کافیه دیروز یه جورائی حالم خیلی خوب بود ساعت 5 به این فکر می کردم که الان بچه ها راه افتادند یا نه بعد سر نماز صبح از خدا خواستم هوا خوب باشه اتفاقی برای کسی نیفته و به همه خوش بگذره الان همه ی ارسالها رو خوندم خوشحالم که به همه خوش گذشته گزارشات دوستان من رو برد به جنگل برفی و آدم برفی هائی که دوستان درست کردند خیلی خوب بودند راستی عکس نارنجی پوشان کوهنورد رو میشه در سایت قرار بدهید ماها که نبودیم دلمون خوش باشه ؟؟؟!!!!!sad2sad2sad2sad2sad2

همون حرفهایی که نازلی جون نوشته Smile (16)Smile (16)Smile (16)agreement2agreement2agreement2
و با تشکر از دوستان نارنجی پوش love51love51love51love51love51love51
گاهی چه زود دیر میشود.angry2angry2
 تشکر شده توسط : hamid , neda.n , Hasty , fireboud , نازلی
تو مینی بوس مدرنمون موزیک جالب نداشتیم که حالشو ببریم ولی ......... به لطف بچه ها تا دلتون بخواد موزیک زنده داشتیم . . . . . یک بیتی .... نیم بیتی...party0048.gificon_cry ... هیچکدومو کامل نمی خوندن ماشاالله کم نمی آوردن ... خوشابحال خودم همش خوابیدم icon_biggrin ولی واقعا خوش گذشت مرسی از همه ه ه ه ه ه ه happy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : ELI , سـاناز , hamid , مـه ســـا , nafass , Hasty , fireboud , نازلی , neda.n , baha90 , shahrzad , Sina
با سلام به همه ی دوستای عزیزم واااااااااااااااااااااااااقعا جاتون خالی بود خعععععععععععععععلی خوش گذشت .باتشکر از دوستای عزیز که برنامه ریزی کردند.چه کوهی بود هر چی بگم کم گفتم .از حق نگذریم هوا عالی بود سرما در گرما گرما در سرما فکرشو بکنید .از دوستا ی عزیم که دلم براشون تنگیده بود و دیداری تازه کردبم ممنون .
گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)
 تشکر شده توسط : سـاناز , hamid , مـه ســـا , neda.n , nafass , Hasty , fireboud , نازلی , paeeze , baha90 , shahrzad , zhonan , earth
تیم مدیران عزیز دفعه دیگه 1 خورده ارزونتر حساب کنین ماهم مشتری شیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wink2wink2wink2
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
سلام به همگی
واقعا خوش گذشت و من از همه دوستانی برای این دیدار زحمت کشیدن تشکر میکنم wink2
امیدوارم تو دیدار بعدی تعداد بیشتری از دوستان رو ببینیمagreement2
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : neda.n , سـاناز , fireboud , paeeze , hamid , nafass , نازلی , baha90 , shahrzad , zhonan , earth , ELI
(2012/12/23, 11:48 AM)نازی ی نوشته است: تیم مدیران عزیز دفعه دیگه 1 خورده ارزونتر حساب کنین ماهم مشتری شیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wink2wink2wink2

هزینه این برنامه را گروه همگام مدیریت کرده با حداقل هزینه که 10 تومان هزینه بیمه و مابقی هزینه ماشین و صبحانه برای هر نفر هست

اگه با دیگر گروه ها همین برنامه رو مقایسه کنید می بینید که حداقل هزینه در نظر گرفته شده
مثال برنامه مشابه (مبلغ 32 تومن)
http://alborztour.com/tour/747
در نظر داشته باشین که تازه این قیمت برای اوایل سال و قبل اضافه شدن کرایه ها و هزینه های دیگر هست

پس مطمئن باشین ام اس سنتر همیشه با کمترین هزینه اقدام میکنه
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : neda.n , paeeze , Ghost , parisa2011 , hamid , رنگین کمان , nafass , سـاناز , نازلی , paeazan , Hasty , baha90 , shahrzad , نازی ی , zhonan , TootFarangi

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,553 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,575 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,122 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,917 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,746 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,001 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,026 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,646 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,865 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,539 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان