امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
من
رفتم
در مورد بیمه و قیمت ها داروها انجمن داره تلاش می کنه تمام داروهاتحت پوشش قرار بگیرند
قیمت داروها هم همین گونه است که دولت با توجه به مصوبه مجلس موظف است که به دارو ارز مرجع اختصاص بده و انجمن در تلاش است که به داروهای ام اس سریع تر ارز مرجع را اختصاص بدهندagreement2

در مورد درمان
به زودی داروهای جدیدی در راه است که فعلا در مرحله گرفتن تاییده استicon_biggrin
آنجور که دکتر لطفی بعد از جلسه می گفتند:
مصرف ۵عدد قرص در سال مطرح است
حالا این درمانها تایید بشن تا بیان تو ایران به نصل ها بعد می رسهicon_cry

در مورد داروهای ایرانی
گفتند ما خودمان در اوایلی که این داروها آمده بودند تجویز نمی کردیم چون نمی توانستیم دارویی که چند سال تجربه کردیم و نتایجش را با چشم دیدیم بگذاریم کنار و یک دفعه یک دارویی که تازه تولید شده و ساخته یک شرکت دیگه است را بدون هیچ تجربه ای تجویز کنیم ولی حال بعد از گذشته چند سال داروهای ایرانی (سینوکس-رسیژن نه زیفرون )تا به حال همانند نمونه ای خارجی پاسخ داده ( که این را درباره این سه دارو به طور دقیق از دکتر صحراییان بعد از جلسه پرسیدم)

قسمت های مهمش از نظر من اینا بودAngel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : ghaside , Elinaz , shaytoon , earth , fireboud , paeazan , zenith , afsaneh , N00shin , OMG! , MFhealth , simin , نازی ی , khatoon25 , paeeze , arezooo82
حسام جان ممنون که تا حدودی به بچه ها اطلاع رسانی کردی و کاملن درسته که قسمتهای مهم رو گفتی، ولی یه نکته هم به نظر من خیلی مهم بود اعتماد نکردن به گفته های متفرقه و ناموثق هم مهم بود که به صراحت از جانب هر سه دکتر مطرح شد (رها نکردن داروهاشون و چسبیدن به یه سری روشهای ناموثق و گفته های دیگران به هیچوجه). این تیکه بدجور حرف دل من بود. خیلی دلم می خواد که بچه های اینجا این قسمت رو گوش بدن و به گفته های دیگران کاری نداشته و فقط و فقط یه دکتر معتمد پیدا کنند و بهش اعتماد کنند و دستورات اونو پیگیری کنند. خلاصه بچه ها یا حضور خودتون لازم بود یا صبر کنید تا ضبط شده این جلسه رو گوش بدید. من که خیلی راضیم. از همه مهمتر اینکه به نظرم تایم مناسبی آخر جلسه دکتر سیگارودی رو دیدم و تکلیفم رو روشن کرد که با این تردید و دو دلی این روزها چه کنم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : shaytoon , hessam , fireboud , afsaneh , zenith , Elinaz , N00shin , ghaside , MFhealth , نازی ی
سلام دوستان
من تمام جلسه رو ضبط کردم
حتما اگه بشه اپلود میکنم و میذارم توی سایت
قبلش حتما یه دور گوش میدم و تمام نکاتشو براتون مینویسم
از اقا حسام و سعیده جون و باقی دوستانی که تا حدودی تعریف کردن درباره دیدار ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
حتما به طور کامل براتون همه چی رو مینویسم
love28love28love28love28love28love28
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : hamid t , paeazan , Elinaz , shaytoon , N00shin , hessam , ghaside , earth , OMG! , MFhealth , elham 66 , simin , negar_ka84 , نازی ی , naz.gigili , khatoon25 , مینا... , arezooo82
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...ceed625947
اینم لینک جلسه ی پرسش و پاسخ امروزicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
شدددددددددددددددددددددددددagreement2agreement2agreement2agreement2
مینوتید دانلود کنید و گوش بدید icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : hessam , hamid t , ghaside , mysis , ورپریده , شهرزاد , edarzi , یه غریبه , earth , paeazan , neda.n , OMG! , MFhealth , Elinaz , shaytoon , طلایه , khatereh. , elham 66 , sargol , parisa2011 , negar_ka84 , نازی ی , nahid , spring , زهرا59 , مینا... , mahshad , zohaa , arezooo82
منم جلسه امروز رو رفتم ... به نظرم خیلی خوب بود ... مخصوصا اگر کسی اطلاع خوبی از بیماری نداشت خیلی براش مفید بود... agreement2ولی حیف هیچ کدوم از بچه ها رو نمی شناختم!!
ولی یه جورایی دلم تنگ شد ... یاد روزایی افتادم که تو راه پله های جلوی همین آمفی تئاتر می نشستیم و چای می خوردیم... درسم می خوندیم .. هیچ وقت فکر نمی کردم یه روز به خاطر ام اس پامو تو پردیس علوم دانشگاه تهران بذارم... جایی که پر از خاطره است برای من ... یادمه تو همین دانشگاه .. تو آموزش یه خانمی بود که ام اس داشت..................هیچ کس از فرداش باخبر نیست!confused2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : mysis , earth , zenith , MFhealth , Elinaz , minoshka , khatereh. , نازی ی , nahid , spring , arezooo82 , saeeeed2015
evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

فردا منو می برن جهنم یعنیHuh سوال خودم رو خودم پرسیدم. شنیدید؟ یعنی سوء استفاده؟ دکتر سیکارودی جواب دادند دیدید. بابا این مجریه فقط تن صداش بلند بود وگرنه کلی غلط غولوط می گفت همه چیز رو. مثلن دکتر سیکارودی رو گفت سیگارودی. ولی بچه ها می دونید دکتر سیکارودی انتهای جلسه به من چی گفت؟ ایشون بعد از این که شرح مریضیم رو دادم به من گفتند اگه مریض من بودی من اصلن برات دارو تجویز نمی کردم. تو یه بار یه همچین مشکلی برات پیش اومده و تا الان هم هیچی نبوده تو اصلن لازم نبوده که اون سه سال هم دارو استفاده کنی. به هر حال یه کم دلتون رو بسوزونم قراره یه ویزیت پیششون بشم. smilingsmilingsmilingsmiling تا شما باشید دفعه ی دیگه همچین فرصتهایی رو اگه براتون مقدوره از دست ندید. راستی این خبر رو چه کسی ارسال کرده ازش بیش از حد سپاسگزارم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : zenith , neda.n , OMG! , ورپریده , MFhealth , Elinaz , minoshka , khatereh. , edarzi , نازی ی , nahid , مهسا24 , spring , arezooo82
منم رفتم و تو صحبتهايي كه شد به سوالهاي منم جواب داده شد. از سمانه عزيز هم ممنونم كه زحمت ضبطبتشو كشيدن
اميدوارم دلگرميهايي كه دادن تو عملكردا به زودي ببينيم
 تشکر شده توسط : Elinaz , zenith , shaytoon , نازی ی , spring
سوالایی که تو جلسه پرسش و پاسخ دیروز مطرح شد یسریاش واقعا عالی بود
به علت کمبود وقت یسری از سوالا جواب داده نشد اما به اونا هم جواب خواهند داد اونطور که مجری گفتش
قرار شده سوالایی که حضار نوشته بودن چه جواب داده شده چه جواب داده نشده تو جلسه دیروز
بعدا بصورت فایل متنی تو سایت انجمن ام اس قرار داده بشه
خدا کنه اونموقع جواب سوال منو هم داده باشنSmile (16)

........................................................

کلا دیروز خیلی خوب بود
چون دوستای عزیزی رو دیدم که خیلی خوشحال شدم از دیدنشون
یه عکس دسته جمعی هم گرفتیم خیلی قشنگ شده عکسمون دوستش میدارمlove28
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : Elinaz , paeazan , afsaneh , khatereh. , zenith , نازی ی , nahid , spring
ولی الان لینک روگوش دادم
حرصم گرفت از مجری آخه چرا کسیو نمیارن که حداقل بتونه خوب حرف بزنه و این بیماری رو بشناسه نه اینکه بجای سینووکس بگه سیوکس
یا .........
بهرحال باید همه چیز ترتیب شده باشه نه کسیکه اطلاعات نداره
در ضمن بعضی از جاهاش کیفیت پایین بود واقعا نمیشد بفهمی چی میگن
ولی خوب بود اره

جای منم خالی میکردین اونجا حداقل نامردا Smile (16)Smile (16)
راستی در مورد داروی قطعی من که نهمین کنگره رو شرکت کردم
گفتن که
در 2020 قطعی میشه
دلتون رو خوش نکنید به حرفای اینا
بخدا خودشون گفتن الان دارن امید میدن برای سالهی اینده ایکه کی زنده است کی مکرده
بهرحال قدم خوبی هست ولی تا درست نشه بدست ما نرسه که چه فایده داره

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : khatereh. , ghaside , zenith , Elinaz , spring
(2013/05/12, 10:40 PM)earth نوشته است: evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

فردا منو می برن جهنم یعنیHuh سوال خودم رو خودم پرسیدم. شنیدید؟ یعنی سوء استفاده؟ دکتر سیکارودی جواب دادند دیدید. بابا این مجریه فقط تن صداش بلند بود وگرنه کلی غلط غولوط می گفت همه چیز رو. مثلن دکتر سیکارودی رو گفت سیگارودی. ولی بچه ها می دونید دکتر سیکارودی انتهای جلسه به من چی گفت؟ ایشون بعد از این که شرح مریضیم رو دادم به من گفتند اگه مریض من بودی من اصلن برات دارو تجویز نمی کردم. تو یه بار یه همچین مشکلی برات پیش اومده و تا الان هم هیچی نبوده تو اصلن لازم نبوده که اون سه سال هم دارو استفاده کنی. به هر حال یه کم دلتون رو بسوزونم قراره یه ویزیت پیششون بشم. smilingsmilingsmilingsmiling تا شما باشید دفعه ی دیگه همچین فرصتهایی رو اگه براتون مقدوره از دست ندید. راستی این خبر رو چه کسی ارسال کرده ازش بیش از حد سپاسگزارم.

سعیده جان خوشحالم تونستی به نتیجه برسی و از اون خوشحال ترم که الان تونستم بشناسمت icon_biggrin... من ردیف پشت سرت نشسته بودمwink2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : zenith , earth , نازی ی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,067 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,165 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,085 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست