امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ با دکترلطفی ، دکترصحراییان و دکترسیکارودی(نکات مطرح شده)
(2013/05/13, 12:30 PM)edarzi نوشته است: سعیده جان خوشحالم تونستی به نتیجه برسی و از اون خوشحال ترم که الان تونستم بشناسمت icon_biggrin... من ردیف پشت سرت نشسته بودمwink2
الهام خانم انشالاه شما هم به جواب هایتان رسیده باشیدangel
منم تو همان ردیف نزدیک دیوار نشسته بودم
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : edarzi , zenith , earth , نازی ی
دوستان این کوچیکترین کاری بود که میتونستم انجام بدم
و خوشحالم که تونستم بابت ضبط صدا این همه ادمو خوشحال کنم
اگر هم کیفیتش پایین بود معذرت میخوام فقط همین از دستم برمیومدashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif
اگر نیاز میدونید که بشینم خودم دوباره گوش بدمو براتون نکته های مهم رو بنویسم باز هم درخدمتم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

اقا حسام من که شمارو ندیدم !!!confused
الهام جون شمارو هم ندیدم !!!confused

حتما شماها زود رفتید نه ؟!!!confusedconfusedconfused
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : naazanin , mysis , mehdisalimi , sargol , Elinaz , earth , OMG! , edarzi , paeazan , عمومهربان , نازی ی , nahid , naz.gigili , arezooo82
(2013/05/13, 12:30 PM)edarzi نوشته است: سعیده جان خوشحالم تونستی به نتیجه برسی و از اون خوشحال ترم که الان تونستم بشناسمت icon_biggrin... من ردیف پشت سرت نشسته بودمwink2

گوشه ی دلم چرا نیومدی منم تو رو ببینم که از دیدارت خوشحال بشم؟ این به نظرت بی انصافی نیست که الان من تورو ندیدم ولی تو منو دیدی؟sad2sad2sad2

(2013/05/13, 01:27 PM)hessam نوشته است: الهام خانم انشالاه شما هم به جواب هایتان رسیده باشیدangel

حالا دیگه چی بگم این به نظر دیگه خیلی بی انصافیه الان شما ها منو دیدید. اما من چهره های گل شما رو ندیدم. باشه عیبی نداره خدای منم بزرگه.sad2sad2sad2
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : OMG! , edarzi , nahid
من گوش کردم خیلی خوب بود کلی چیز یاد گرفتم می تونم الان حتی بهتر از دکترا معاینه تون کنم و نسخه بنویسم براتونagreement2

کیفیتش در کل خوب بود سمانه جون بازم مرسی love51

بچه ها یه تیکه از ورزش سوال کردن چی جواب دادن؟ همونجا بود که حرف تو حرف اومد و دیگه این سوال رو جواب نداد، بود یا من دقت نکردم چی جواب داده؟

راستی علیرغم اینکه درمان گیاهی رو چندان تایید نکردن من شنیدم کندر و چایی سبز خیلی خوبه برای تقویت حافظه درکنار اون کارایی که دکتر توصیه کرد(حل جدول، سودوکو و یادگیری زبان جدید) اینم امتحان کنین بد نیست البته چای سبز برای میگرنیا خوب نیستBlush
http://www.beytoote.com/health/cure-herb...-tea1.html
(2013/05/13, 08:13 PM)earth نوشته است: گوشه ی دلم چرا نیومدی منم تو رو ببینم که از دیدارت خوشحال بشم؟ این به نظرت بی انصافی نیست که الان من تورو ندیدم ولی تو منو دیدی؟sad2sad2sad2

(2013/05/13, 01:27 PM)hessam نوشته است: الهام خانم انشالاه شما هم به جواب هایتان رسیده باشیدangel

حالا دیگه چی بگم این به نظر دیگه خیلی بی انصافیه الان شما ها منو دیدید. اما من چهره های گل شما رو ندیدم. باشه عیبی نداره خدای منم بزرگه.sad2sad2sad2

9 خرداد هم به مناسبت روز ام اس برنامه هست خدا رو چه دیدی شاید اون روز همو دیدینAngel
 تشکر شده توسط : earth , edarzi , نازی ی , nahid , zenith
دوست خوب نگفتند که داروهای گیاهی خوب نیستند. گفتند که کسی این خبط و خطا رو نکنه که داروی شیمیایی خودش رو کنار بگذاره و بچسبه به این درمانها. چون این گیاهان هزاران فرمول داره که آزمایشهای مشخص و واضحی روشون انجام نشده اما این داروی شیمیایی یه فرمول خاصه که آزمایش شده و جوابی یکسان داره و اینطور نیست که در مواقع خاص تاثیرهای متفاوت داشته باشه. دوست خوب راستش من هنوز این لینک رو کامل و با دقت گوش ندادم، ولی یه چیزی مطرح شد که بد نیست من اونو بگم دکتر لطفی گفتند که دکتر صحراییان تحقیقی اخیرن داشته اند به اسم شالاتنسیم. و موضوع تحقیقشون در مورد افرادی بوده که طی چندین دوره ی طولانی از بیماریهای مزمن به ویژه ام اس که منظور نظر ایشون بوده سوء استفاده کردند و می گم هنوز گوش ندادم ولی گوش می دم ببینم این قسمت تو این لینک هست خیلی جالب بود. ببینید بچه ها همه می دونیم که گل گاوزبان خاصیت آرامش دهنده داره ولی آیا کسی می دونه که همین گل گاوزبان باعث بالا بردن فشار می شه و اگه کسی در حال عصبانیت فشارش رفته باشه بالا خدای نکرده خیلی براش بده؟ من اینو از شخصی که در این مورد تخصصی داره زمان می گذاره شنیدم. و خیلی چیزای دیگه. بچه ها من الان خیلی خسته هستم ولی بعد گوش می دم به دقت اون قسمت گفته دکتر صحراییان رو گوش بدید خیلی جالب و مفید بود.
(2013/05/13, 11:24 AM)yas نوشته است: اولا ممنون که لینک روگذاشتید
دوم اینکه ایول سعیده جون خوشبحالت که رایگان ویزیت میشی و ایول برای اینکه دکت بهت گفته اگهمریض من بودی اون 3-4 سالم دارو بهت نمیدادم به من این حرفا رو زدن ولی بعد 5 سال با وجودهیچ پلاکی فعال و پررنگی بازم گفتن تزریقات رو انجام بده منم خیلی بی نظم و هرازگاهی میزنم
بعدشم من اگه تهران زندگی میکردم عمرا این فرصتها رو از دست میدادم مپردیم میومدم
چهارما خیلی من تنهام هیشکی نه میونه ام اس دارم نه دوست ام اسی دارم نه کسی باهاش درددل کنم
خوش بحال شما که عضو اینجور جاها هستید و همه جا میریدی
جاها و شهرهای کوچیک و مسخره اینطوری دیگه

یاس عزیز حالت خوبه دوست خوبم؟
دختر خوب و نازنین فرشته ی روی زمین تو که خودت هم اشتباه کردی که؟ یاس من کی گفتم که دکتر سیکارودی میخواد منو رایگان ویزیت کنه. اون موقع که من این در و اون در می زدم یه دکتر بنام که در زمینه ام اس فعال باشند پیدا کنم، اولین دکتر دکتر سیکارودی بودند که وقتی زنگ زدم منشیشون گفتند ایشون مریض جدید تحت هیچ عنوان نمی پذیرند مگر اینکه مورد مشکوکی باشه که دیگر پزشکان از تشخیص درمانده شده باشند و ارجاع بدن به دکتر سیکارودی. به دکتر لطفی مراجعه کردم هیچوقت یادم نمی ره دم در مطبشون توسط خودشون بهم گفته شد که دخترم بقیه دکترها هم همین کاری که من انجام می دم رو برات می تونند بکنند من مریض جدید دیگه پذیرش ندارم.
من بعد از اتمام جلسه بیرون از سالن دکتر سیکارودی رو به دام انداختم و شرح حالم رو دادم و ایشون با ورنداز کردن راه رفتنم و توضیحاتی که دادم گفتند اگه مریض من بودی از اول اصلن به تو دارو نمی دادم. بعد منم بهش گفتم خب دکتر من از خدام بود مریض شما باشم قبول نکردید. بعد گفت نه نه من بیمار جدید نمی پذیرم فقط بیماران ام اس مستثنا هستند. منم فرصت طلبانه ازشون قول گرفتم که یه ویزیت پیششون بشم گلم قراره برم ویزیت بشم نه رایگان پول باید بدم تازه شاید مجبور باشم با منشیش یه گم گفتگو کنمfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif شاید قبول
نکنه بازم. حالا من فردا جواب آزمایشم رو هم بگیرم جواب ام آر آی رو هم چند روز پیش گرفتم هر دو رو بر می دارم می رم ببینم منو ویزیت می کنه یا نه باور کن رایگان نیست به خدا باید حق ویزیت بدم عزیز دلم. تازه شاید مجبور به انجام چندین حرکت اول sad2sad2sad2sadsadsadsadsad بعد هم اگه جواب ندادfighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif

بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : نازلی , OMG! , MFhealth , نازی ی , nahid
(2013/05/13, 08:45 PM)earth نوشته است: دوست خوب نگفتند که داروهای گیاهی خوب نیستند. گفتند که کسی این خبط و خطا رو نکنه که داروی شیمیایی خودش رو کنار بگذاره و بچسبه به این درمانها. چون این گیاهان هزاران فرمول داره که آزمایشهای مشخص و واضحی روشون انجام نشده اما این داروی شیمیایی یه فرمول خاصه که آزمایش شده و جوابی یکسان داره و اینطور نیست که در مواقع خاص تاثیرهای متفاوت داشته باشه. دوست خوب راستش من هنوز این لینک رو کامل و با دقت گوش ندادم، ولی یه چیزی مطرح شد که بد نیست من اونو بگم دکتر لطفی گفتند که دکتر صحراییان تحقیقی اخیرن داشته اند به اسم شالاتنسیم. و موضوع تحقیقشون در مورد افرادی بوده که طی چندین دوره ی طولانی از بیماریهای مزمن به ویژه ام اس که منظور نظر ایشون بوده سوء استفاده کردند و می گم هنوز گوش ندادم ولی گوش می دم ببینم این قسمت تو این لینک هست خیلی جالب بود. ببینید بچه ها همه می دونیم که گل گاوزبان خاصیت آرامش دهنده داره ولی آیا کسی می دونه که همین گل گاوزبان باعث بالا بردن فشار می شه و اگه کسی در حال عصبانیت فشارش رفته باشه بالا خدای نکرده خیلی براش بده؟ من اینو از شخصی که در این مورد تخصصی داره زمان می گذاره شنیدم. و خیلی چیزای دیگه. بچه ها من الان خیلی خسته هستم ولی بعد گوش می دم به دقت اون قسمت گفته دکتر صحراییان رو گوش بدید خیلی جالب و مفید بود.
ی

ممنون دوست خوبمagreement2 من نوار رو کامل گوش دادم ولی الان همه ش و دقیق خاطرم نیست اما اینجا منظورم اون قسمتی که آقای دکتر در مورد تقویت حافظه حرف زدند و گویا گفتند من که دارویی برای تقویت حافظه نمی شناسم، بود(یه چی تو این مایه ها)
حرفتون کاملا درستهlove51اون قسمت شارلاتانیسم هم تو لینک بود و جالب بودSmile

راستش برای همین هم بود که من اون لینک چایی سبز رو گذاشتم چون مضراتش رو هم گفته بود می دونین اکثر ما فکر می کنیم گیاهی خوبه و ضرر نداره و شیمایی بده و نفعش بیشتر از ضررشه درحالی که داروی گیاهی هم عوارض خودش رو داره
 تشکر شده توسط : MFhealth , نازی ی , zenith , spring
سمانه عزیزم خیلی ممنون از زحمتت !icon_questionicon_questionlove51love51
خودم که با اینکه بودم فقط پراکنده یه چیزایی فهمیدم چون تا برنامه شروع شد یه چشمم شروع کرد به درد گرفتن ! هیچی دیگه چشم چپم خوابش میومد ، همش حواسمو پرت میکرد !
ولی چون تعدادی از دوستان گلم رو دیدم و هی تعجب میکردم و هی خوشحال میشدم ، هی خوش می گذشت ! Smile (16)Smile (16)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : afsaneh , zenith
نه آقای دکتر صحرائیان نبودند. آقای دکتر لطفی و مهرآذین (ایشون جراح هستند خواهر زاده دکتر عباسیون هستند اون خانم دکتر عباسیون هم که دکتر فربوده فکر کنم برادرزاده ی دکتر عباسیونه. آقای دکتر عباسیون شهره است به پنجه طلا تو جراحیهای مغز و اعصاب. دکتر عباسیون اینا از تهرانی های اصیل هستند دکتر مهر آذین بچه ی یکی از کوچه های قدیمی میدون خراسونه دکتر با نمکیه. wink2 بچه هاش هم خارج هستند دیگه بیشتر از این نمی دونم.) بودند اما اون دوتای دیگه یادم نیست. نوشته شده بود این دکترها اونجا مشاوره می دادند، ویزیت نمی کردند.
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : OMG! , zenith , مونگا

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب «یک‌صد پرسش و پاسخ درباره ام‌اس» sina gt 0 2,027 2014/12/30, 03:58 PM
آخرین ارسال: sina gt
  بی‌پاسخ ماندن سؤال بیماران «ام‌اس» از وزارت بهداشت و بیمه/ هزینه sooorooosh 11 8,078 2014/05/30, 11:14 PM
آخرین ارسال: kohedard
  آآیا کسی نیست که به پرسش وزیر بهداشت پاسخ بگوید؟! paeazan 0 2,057 2012/11/22, 08:02 PM
آخرین ارسال: paeazan

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست