•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرداخت 20 تا 80 درصد از شهریه دانشجویان عضو بهزیستی
(2012/08/07, 03:35 PM)shokolat نوشته است: به کجا مراجعه کردید ودقیقا چه کاری انجام دادید که نشد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

رفتم ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد و مدارکی رو که گفتن همراه با درخواستم به دبیرخانه تحویل دادم ( نامه از پزشک و.....) و منتظر شدم تا جواب " نه " رو بگیرم!!!!!!!!!!
چقدر خوشحالم دوستانی که فکر می‏کردن ارسال‏های این تاپیک، امیدهای واهی‏ست و بحث رو سیاسی می‏کردن، از سازمان بهزیستی کمک شهریه دریافت کردن!
صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند، بر اثر صبر نوبت ظفر آید
wink2
(2012/08/09, 12:56 AM)Yitzak نوشته است:
چقدر خوشحالم دوستانی که فکر می‏کردن ارسال‏های این تاپیک، امیدهای واهی‏ست و بحث رو سیاسی می‏کردن، از سازمان بهزیستی کمک شهریه دریافت کردن!
صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند، بر اثر صبر نوبت ظفر آید
wink2

عشق ورزیدن یعنی درباره‏ی دیگران کمتر قضاوت کردن و دادن این اجازه به آن‏ها که آن‏طور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقاد ما، آن کسی باشند که هستند.

از این پست خودتون در تاپیک دیگه خیلی لذت بردم سپاسگزارم ولی اینجا فکر نمیکنم کسی قصد بحث سیاسی داشته باشه اینجا حرفها بحث حرف دل دارن
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

منظورم از دوستان، برخی دوستان بود! البته امیدوارم این طور باشه که شما می‏فرمائید! Shy به امید موفقیت همه دوستان icon_question
 تشکر شده توسط : shokolat
(2011/03/07, 11:43 PM)nahid نوشته است: من اصلا باورم نمیشه که به ام اسی هایی که دارن سر و مر و گنده برای خودشون میگردن ، اسم معلول روشون بذارن و بیان تخفیف بدن !
آقای کاکاوند ، یکی دونفر دیگه رو هم عضو کنید تا باورمون بشه اشتباهی نشده.smiling
اصلا الان ما تو هر دانشگاهی معلول واقعی داریم ، بپرسید ببینید اونا می تونن تخفیف بگیرن ؟ بهزیستی این همه عضو می پذیره ؟
بیماران شامل 5 نوع بیماری خاص به اضافه فلج اطفال و معلولین واقعی وبیماران قلبی و .....
خانواده های تحت پوشش شامل : بد سرپرستان ، بی سرپرستان و.....

من رفتم کارت بهزیستی گرفتم که با منت بهم معلولیت خفیف دادن
بعدش که رفتم تخفیف شهریه بگبدم گفتن به من تعلق نمیگیره چون شدیدا معلول نیستم
اینقدر نادون هستن که نمیدونن شدت این بیماری توی هر روز برای آدم متفاوته
 تشکر شده توسط : kohedard , paeeze , دلان
من دانشگاه دولتی هستم وهزینه ی آنچنانی ندارم.ولی چندروز پیش که شانسی انجمن msخرم آباد رو پیداکردم ورفتم پیششون یه خانم اومده بود درهمین مورد سوال پرسید بهش گفتن تا 70-80درصد هزینه ی دانشگاه آزادم بهش میدنicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryاون خانمmsبود وبا عصا راه میرفت
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : kohedard
سلام میشه بیشتر راهنمای کنید اخرش به تمام بیمارای ام اسی این کمک شهریه را میدن یا فقط کسانی که با عصا راه میرن خدای ترمی600هزار برامون سنگینه اگه میتونید منم راهنمای کنید اگه به صورت پیام خصوصی باشه بیشتر ممنون میشمicon_questionicon_questionicon_question
بله برا کل تحصیله البته جز ترم تابستونی برا منکه معماری میخونم پول تو جیبیه خوبیه evilgrin0039.gif
برای هر کسی که عضو بهزیستی باشه کمک هزینه داده میشه شدت و نوعشم مهم نیست.
پرودگارا بخاطر همهء الطافی که تا به امروز در حقم داشتی ازت سپاسگذارم.الحمدلله.
خوب دانشگاه دولتی که هزینه نداره میخوان هزینه چی بدن؟icon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
من (نوعی) به دادن هزینه عادت کردم Angel
تخفیف هم به زور بخوان بهم بدند من نمی گیرم SleepySleepy
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , helli

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بیمه طلایی-پرداخت بدون سقف هزینه بیماران خاص paeazan 33 30,169 2019/12/15, 09:11 AM
آخرین ارسال: glassheart
  بیماران ام اس می توانند عضو بهزیستی شوند h.kakavand 239 207,307 2018/09/17, 06:42 PM
آخرین ارسال: elaheh1366
  تخفیف کارت مترو و بی آر تی با نامه بهزیستی شهرزاد 30 25,136 2014/06/19, 12:35 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان