•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت جسماني فعليتون چجوريه؟
(2015/08/31, 10:38 AM)سمیرا67 نوشته است:
(2015/08/30, 09:06 PM)mstoday نوشته است: سمیرا جان تو یه سال شما 4 بار MRI دادی؟ زیاد نیست؟ من فقط یه بار دادم همون موقع که بیماریم تشخیص دادن
دکترم میگه چون وضعیتت خوبه نیازی نیست، چند سال یه بار کافیه
حتی بعد ماه رمضون که گاهی زیر پام یه حسی دارم که قبلا نداشتم هم میگه لازم نیست، قرص گاباپنتین میده همش که منم نمیخورم چون بهش اعتقاد ندارم smiling

نه عزیز من سالی یه بار mri میدم واین بار چهارمم بودhappy0065.gifhappy0065.gif

ببخشید من اشتباه متوجه شدم، فکر میکردم توم 93 بودی! دکتر من سالی یه بار رو هم لازم نمیبینه! میگه حالت خوبه و خرج اضافیه icon_crysmiling
در زندگی سه گزینه بیشتر نداریم: بی خیال شویم، تسلیم شویم، یا آگاهانه سخت تلاش کنیم.
 تشکر شده توسط : یاسی
منم ۶ ماه آوونکس استفاده کردم و چون بهم نساخت شد اکتووکس بعد دوسالم چون حمله هام زیاد شد بتافرون الانم باید دوباره ام آر آی بدم تا نظرشونو بگنicon_cry
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : niloofary , silent , فتح اله , mahdi1004 , غزاله
غیر از ام اس 2 ماه مریض بودم و 10 کیلو وزن کم کردم.این هم از وضع جسمیم.خوشبختانه الان بهترم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , غزل , غزاله
سلام دوستان عزیز بنده وضعیت جسمانیم خیلی خوبه و خدارو شکر مشکل خاصی ندارم اینو گفتم که بدونید این بیماری همش امیده واین هفته که گذشت ام ار ای دادم دکتر خیلی خیلی راضی بود همشم من از امید و توکل و دعا و ذکر علی الخصوص ایه الکرسی حتما بخونید بخدا اگرم دیدی وضعیت فرق نکنه اما مطمئن باشید حال درونی ادم خیلی خوب میشه؟؟؟love51
 تشکر شده توسط : غزل , mahdi1004 , غزاله
با سلام به دوستان خیلی خیلی گرامی
من از مهر93 فهمیدم ام اس دارم اول یه پلاک تو گردن و بعدش اسفندماه 3 تا توی سر پیدا شد.از اون وقت کوپامر می زنم در ام آر آی سومم که شهریور 94 انجام دادم همه 4تا پلاک محو شده بود دکترم گفت دارو بهت ساخته دیگه ام آر ای نده ،من هیچ مشکلی ندارم و مرتب هم ورزش می کنم تا وزنم بالا نره برای کنترل بیماری باید حرفهای دکتر مو به مو عمل کردicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin در صورت این بیماری اصلا ترسناک و جدی نیست فقط باید بهش خندید laughing3laughing3laughing3laughing3
به زخمهایت افتخار کن
 تشکر شده توسط : فتح اله , alireza1111 , غزاله , برگ 7 , fariba 68
[quote='mehdernet2' pid='499041' dateline='1429780748']
ممنون از همه نظرات
براتون پيش اومده سفت شدن عضلات پا؟
چجوري حل شده؟
[/quot
من این مشکل سفت شدن برام پیش اومد شاید بیشتر از دو هفته از کمر به پایین بدنم عین آهن شده بود طوری که موقع خواب اذیت میشدم ولی خودبخود خوب شد اواخر خوب شدنش هم دکتر واسه سفت شدن بدنم یه قرص بم داد مصرف کردم الا هم شکر خداخوب خوبم، من تمام علائم رو گذروندم هم تاری چشم، هم تعادل نداشتن، هم سفت شده ماهیچه و هم بی حسی پاهام الان فقط یکم پاهام بی حس هستن اونم قرص گاباپنتین استفاده میکنم وقتی هم تو غذا خوردن رعایت میکنم پاهام خیلی بهتره من خوردن نان و برنج اذیتم میکنه خصوصا نان، ناراحت نباش این علائم گذراس به امید خدا خوب میشی.
زندگی مرا بارها و بارها درهم کوبید
اما صدای شکستنم را کسی نخواهد شنید
این منم قهرمان خودم.....
 تشکر شده توسط : narsis2 , برگ 7 , mahdi1004 , silent
پای چپم زانو به پاین داغ و بی حس شده که کلافه شدم
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : silent
من هم پاهام از زانو به پايين مخصوصا كف پاهام شبها داغ مي كنه و حتما بايد كاريامازپينم رو بخورم يه درد خيلي مزمني هم بعد از يه حركت اشتباه ورزشي تو كتفم ايجاد شده كه امونمو بريده هر راهي رو هم رفتم تا حالا درمون نشده عاجزم كرده غير از اينا مشكل خاصي نيست خدا رو شكر
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
الان.باز هم مشکل ادراری.شبها نمی تونم بخوابم.از بس دکتر رفتم و نتونستن کاری کنن خسته و کلافه شدم.به نظرم نفرت انگیز ترین چیزی که در ام اس وجود داره همین مشکل ادراری هست.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
از 2-3 ماه پیش همچنان گاهی اوقات یه حالی میشم که کل بدنم میگیره و قفل میشه انگار!تعادلم به هم میخوره مشکل تکلمم پیدا میکنم.هر چند دقیقه یه بار یا گاهی اوقات هر چند ساعت یه بار اینطور میشم.دکتر دپاکین نوشته که فعلا بی فایده بوده قراره باز برم پیشش میخواد یه داروی دیگه بنویسه.
 تشکر شده توسط : غزاله

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,754 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان