• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وضعيت جسماني فعليتون چجوريه؟
من هدفم در اينجا رفع نگرانيه
مي خوامهمه اينجا بيان و مدت زمان ابتلاشون رو همراه باوضعيت كنوني شون كه مثلا خوبه خوبن يا فقط يه قسمتشون درگيره يا اينكه چه كاري مي كنن رو بنويسن تا اونايي كه تازه واردن بدونن اين بيماري چي خاصي نيس
ممنونم
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : paeeze , liliyam , ساغر , نازلی , arezoo_azizi , edarzi , پروانه , آیدا , الهه السادات , tala , rahaei , گيتي , farzaneh20 , zohaa , سمانه ٧ , آذرستون , mahdiye1989 , مرجان مولایی نژاد , فتح اله , sara.i
من که 8 ساله با ام اس دوستم حالمم خوبه خوبه فقط این بتای لهجه دار 1کم اذیتم می کنه همین
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , liliyam , ساغر , arezoo_azizi , paeeze , آیدا , arezooo82 , گيتي , zohaa , یوسفی نازنین , HannahZ , آذرستون , davyjones , sara.i
من3سال ونیمه ام اس دارم.فقط همون اول حمله داشتم الان همه چیز مرتبه.فقط یه چیزایی رو رعایت میکنم.خودمو زیاد خسته نمیکنم.ورزش میکنم.و تا جایی که امکان داره از محیطای پرتنش دوری میکنمBlush کلا جو زندگیم آرومه و فکر میکنم این خیلی موثر باشه
 تشکر شده توسط : نازی ی , elahe , mehdernet2 , مهدی نصیری , sooorooosh , Amirsam , liliyam , ساغر , arezoo_azizi , edarzi , paeeze , شفا یافته , پروانه , آیدا , Saina , rahaei , گيتي , zohaa , saba. , برگ 7 , یوسفی نازنین , موفقیت , HannahZ , آذرستون , فتح اله , sara.i
من 6 سال ام اس دارم توی این 6 سال سه تا حمله داشتم دو تاش15 روز طول کشید تا خوب خوب شدم یکیشم یه هفته البته خداروشکر حمله هام جوری بود که همه ی کارامو می تونستم انجام بدم فعلا هم خدارو صد هزار مرتبه شکر با یه ادم عادی هیچ فرقی ندارم
دستم نمی رسد به بلندای چیدنت
باید بسنده کرد به رویای دیدنت
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , نازی ی , liliyam , ساغر , arezoo_azizi , edarzi , paeeze , rahaei , گيتي , zohaa , سمانه ٧ , HannahZ , فتح اله , narsis2 , davyjones
خوب من که 1ساله دارم.حملم نداشتم تو این مدت باشگا میرم بدنسازی و کارمم یاخت وسازه و سنگبن.مشکلی نیس خدارو شکر
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : elahe , mehdernet2 , نازی ی , نگار1353 , liliyam , ساغر , arezoo_azizi , edarzi , paeeze , آیدا , Saina , rahaei , گيتي , zohaa , saba. , سمانه ٧ , HannahZ , nazaninamiri70 , فتح اله
منم بیشتر از 12 ساله که ام اس دارم و بعد حمه هام خوب شده ام الانم فهمیدم که حمله هام بر اثر خوردن زیاد سردیجات مخصوصا ماست،استرس و خستگی مفرط بوده الانم تا میاد حمله ای رخ بده رعایت میکنم رژیم غذاییمو الانم با یه آدم عادی فرقی ندارم love51
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , sooorooosh , Yanis , نازی ی , نگار1353 , liliyam , ashrafi , ساغر , arezoo_azizi , edarzi , paeeze , شفا یافته , آیدا , parisa2011 , arezooo82 , rahaei , mari , گيتي , hania , zohaa , saba. , سمانه ٧ , عروس , HannahZ , فتح اله
من دوساله ام اس دارم با قبلم فرقی ندارم حمله نداشتم یکی از پلاکای فعالم هم محو شده ,نیست ؛هرکی پیداش کرد سریع بهم خبر بدهTongue

کلا خوبم!خداروشکر دست امام رضا هم درد نکنه.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh , mehdernet2 , نازی ی , نگار1353 , آقا صادق , liliyam , مهدی نصیری , هلما , arezoo_azizi , edarzi , آیدا , parisa2011 , Saina , arezooo82 , tala , rahaei , mari , mahta , گيتي , zohaa , saba. , یوسفی نازنین , عسل راد , سمانه ٧ , HannahZ , nilan , فتح اله
من هم حدود 2 ساله ام اس دارم وبه تازگی سینووکس تزریق میکنم و با یک ادم عادی فرقی نمیکنم فقط باید از گرما کمی دوری کنم.
در کل خوبه خوبم.
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , نازی ی , یه غریبه , نگار1353 , liliyam , arezoo_azizi , edarzi , paeeze , آیدا , Saina , arezooo82 , rahaei , zohaa , saba. , سمانه ٧ , HannahZ , فتح اله
من چیزیم نیست فقط یه چشمم رو دارم از دست می دم چیزی نیست با چشم دل نگاه میکنم
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , یه غریبه , نگار1353 , آقا صادق , liliyam , edarzi , paeeze , آیدا , نازی ی , parisa2011 , Saina , rahaei , mari , zohaa , saba. , یوسفی نازنین , عسل راد , سمانه ٧ , HannahZ , a.majd , فتح اله
من 2ساله دارمش و2تا حمله به یک چشمم داشتم که تا کوری رفت وبرگشت خداراشکر الان خوبم و فقط یک کم زود خسته میشم که خوب هرکسی از 6صبح بیدار بشه تا 6عصر بیرون از خونه تو این دود ودم تهران باشه خسته میشهWink
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , یه غریبه , نگار1353 , liliyam , ساغر , arezoo_azizi , edarzi , paeeze , amir abbas , آیدا , parisa2011 , Saina , arezooo82 , rahaei , mari , zohaa , saba. , سمانه ٧ , HannahZ , a.majd , فتح اله

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 21
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,754 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان