امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر
موضوع برنامه :
نارنجی پوشان 5 ، پارک جنگلی چیتگر که برگزار کننده آن گروه کوهنوردی ام اس سنتر میباشد.

ﻣﻮﻗﻌﻴﺖ ﻣﻨﻄﻘﻪ و نحوه دسترسی به منطقه :‬ ‫
پارک جنگلی چیتگر از پارک های جنگلی شهر تهران است.

این بوستان از شمال به زمین‌های چیتگر، از جنوب به آزاد راه تهران-کرج از غرب به آزاد شهر و پیکان شهر و از شرق به منطقهٔ خرگوش دره محدود می‌شود. این پارک با ۹۵۰ هکتار زمین پردرخت از بزرگ‌ترین بوستان‌های جنگلی استان تهران است. هدف از احداث این بوستان جنگلی که در آغاز مسیر وزیدن باد غربی به شهر تهران قرار گرفته، بالا بردن مقدار اکسیژن هوای تهران بوده‌است. این پارک دارای یک پیست و مسیرهای دوچرخه سواری و امکانات اسکیت سواری است. همچنین ایستگاه مترو چیتگر مقابل درب شمارهٔ ۱ و ایستگاه مترو ایران خودرو مقابل درب‌های ۵ و ۷ قرار دارد. دریاچه چیتگر در مجاورت این پارک جنگلی واقع شده است. محدوده شرقی به مساحت تقریبی ۲۵۳ هکتار است، محدوده غربی مساحتی معادل ۶۵۸ هکتار را به خود اختصاص داده است. حداقل ارتفاع پارک چیتگر از سطح دریا ۱۲۲۵ متر و حداکثر آن ۱۳۱۳ متر بوده و متوسط آن ۱۲۶۹ متر است. پوشش درختی پارک در مجموع مساحتی در حدود ۷۳۴ هکتار را در بر می‌گیرد و حدود ۵۳ درصد از آنها را گونه‌های سوزنی برگ مانند کاج الدریکا، سرو نقره ای و سرو خمره ای و حدود ۴۷٪ از درختان را ۹ گونه درختی سوزنی برگ (از جمله اقاقیا، زبان گنجشک،نارون چتری، ارغوان،داغداغان، افرای زینتی،پلت، بلوط وایلان) تشکیل می‌دهد.

[تصویر:  e4i4ibgt8e8zr3bb6698.jpg]

شرح برنامه :
پارک جنگلی چیتگر تهران یکبار دیگر شاهد حضور نارنجی پوشان خواهد بود. شیوه انتخاب برنامه بدلیل حضور همه دوستان در این پارک خواهد بود. بعد از مدت ها قراره یک برنامه نارنجی دیگه در کنار هم داشته باشیم و چند ساعتی رو در کنار هم بگذرونیم. والیبال، پیاده روی، دویدن و بازی وسطی از ورزش های مد نظر گروه در این برنامه هست. این روز نارنجی یادآور دیدارهای اول سایت که توی پارک برگزار میشد، هست.

زمان برنامه :
سیزدهم شهریور ماه نود و چهار – ساعت و مکان شروع برنامه از طریق سامانه sms برای شرکت‌کنندگان ارسال خواهد شد.

مسیر دسترسی :
آزادی – چیتگر- پارک جنگلی چیتگر (دوستان می توانند با استفاده از مترو تهران در ایستگاه پارک چیتگر پیاده شوند)

سطح برنامه:
4

مهلت ثبت نام:
تا پایان سه شنبه شب 10 شهریور ماه

هزینه برنامه :
5000 تومان که باید از طریق درگاه آنلاین ام اس هایکینگ واریز بشه.

لوازم مورد نیاز :
کفش و لباس مناسب ترجیحاً همراه با یک نماد نارنجی، زیرانداز، تنقلات، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، صبحانه و ناهار(برای یک وعده)

توضیحات:
حتما قوانین و مقررات گروه را مطالعه و بعد از قبول آن در برنامه شرکت نمایید.

به امید داشتن یک روز بیادموندنی دیگه در کنار هم.
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid , alireza1111 , hadisss , kaveh_plus , afsaneh , hessam , paeeze , glassheart , niloofary , حمید , SSA , Masi 93 , haniye
یــــــــــــــــــوهو یه روز نارنجی دیگه icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

امروز هفتم هست icon_cryicon_cry تا دهم icon_cryicon_cry تقریبا ســــــــــــــــــــه روز فقط برای ثبت نام مهلت هست Smile (16)Smile (16)

بشــــــــــــتابید ...بشـــــــــــــــــتابید icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : اهورا , یه غریبه , hamid , hadisss , hessam , glassheart
ای ول icon_biggrin
دمتون گرم icon_biggrin
بازم یه برنامه دیگه happy0065.gif

اونم کجا
پارک چیتگر icon_biggrin

اونم کیا
نارنجی پوشا icon_biggrin

خیلییی دلم میخواد بیام ببینمتون
دلم براتون یه ذرررررررررره شده
اما فعلا سفر به تهران برام مهیا نیست

ولی
ولی
دلمممممممممممم باهاتونه
از یه جنوب گرم و آفتابی با دلی گرمممممه گرررررم

خوش بگذرهههههههههه بهتون دوستای گلم love28 icon_biggrin love28 icon_biggrin
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه , coffeedot , hamid , hessam , Masi 93 , glassheart
منم تهران هستم Smile (52)
خيلى خيلى دوست دارم بيام love28
ولى
جمعه ها را از ساعت ١٠ تا ١٢ با يك كلاس پر كردم يعنى قشنگ وسطه برنامه نارنجى پوشان angry3confused
آخه چرا تو اين تهرون آدم وقت كم مياره icon_cry امروز تويك چشم بهم زدن شيش ساعت نفهميده گذشتSad مسئولين پاسگو باشيدTongue
حداقل طول مدت برنامه بگين كه بيام به استقبال بازگشتتون angelicon_biggrin
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , coffeedot , glassheart
8 ام؟ icon_cryicon_cry
10 ام؟icon_cryicon_cryicon_cry

چقد برای مهلت ثبت نام میشه؟icon_cryicon_cryicon_cry

برای یه روز نارنجی تر شدن بشتابید icon_cry بشتابید party0048.gif یا بشتابید icon_biggrin

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , niloofary , Mitra gharibi , glassheart
icon_cryicon_cry تا فرداشب مهلت ثبت نام هسicon_cry کسی جا نمونهangel
 تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , glassheart
خدا کنه پیاده رویش کم باشه.مثل دفعه های قبل نشیم باعث دردسر.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : hadisss , coffeedot , یه غریبه , glassheart
10 ام ؟icon_cry
تا شب 10 ام؟icon_cryicon_cry

تا ساعت 24 امشب از مهلت ثبت نام باقیست؟!icon_cryicon_cryicon_cry

نارنجی پوشی از ثبت نام جا نمونهicon_biggrin
 تشکر شده توسط : یه غریبه , glassheart , hadisss
(2015/08/31, 01:17 PM)majid1 نوشته است: خدا کنه پیاده رویش کم باشه.مثل دفعه های قبل نشیم باعث دردسر.
آقا مجيد فقط خودتون رو به محل قرار برسونيد. بقيش پياده روى نداره.
 تشکر شده توسط : hadisss , coffeedot , glassheart , majid1
دقیقا روز کنسرت ناظریUndecided
و اینکه من برنامه یک روزه شدیدا نیازمندم جدیداUndecided
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , coffeedot , Masi 93

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 84,376 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,902 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,081 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,952 2015/05/19, 09:55 PM
آخرین ارسال: hamid
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,736 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,382 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,400 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,777 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,501 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر
  تقویم ورزشی کوهنوردی ام اس سنتر - 6 ماه اول 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 83 44,171 2014/08/24, 03:43 PM
آخرین ارسال: matiye

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست