امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میزان مراجعه به پزشک و پیگیری بیماری
من که اصلا نمیرم دکتر استرس بهم دست میده نه بخاطر بیماریم بخاطر اینکه یه ساعت وایستم پشت در بعد این منو ببینه اون منو ببینه بعد ازم بپرسن میری مغز و اعصاب چتهههههههههههههههههههههههههههههههههههه ؟
بعدشم امار ام اس اینقد زیاد شده هر وقت به جوونی بره پشت در نورولوژیست انگار نگاهها خیلی سنگینه منم میرم بیمارستان استرس دارم مطبشم وحشتناک برا همینحوصله ندارم اصلا نمیرم اگه9 برمم میگم برا چند ماهم دارو بنویس گذر اینورا نیفته دکترم میگه نمیخواد بیبای بده مامان اینا دفترچتو بیارن داور مینویسم Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
من هر سه ماه یکبار میرم Rolleyes
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : amirreza
من هر وقت احساس کنم که در وضعیتم تغییری ایجاد شده میرم یه معاینه میشم خیالم راحت میشه(البته همون اوایل بود که حساس بودم) الان 9 ماهه که نرفتم. معمولا مامان یا بابا میرن نسخه میگیرن.تا زمانی که حس می کنم خوبم نمی رم. البته الان دوست دارم برم واسم یه ام آر آی بنویسه ببینم پلاکام چه طوری شدن. ولی چون می دونم نمی نویسه نمی رم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : amirreza
منم تقریبا اولا هر ماه دکتر بودم الان دیگه خوشم نمیاد برم دکتر
خسته شدم
سلام
...اول از همه به خاطر جوابتون به سؤال قبلیم خیلی خیلی ممنونم.
من الان 5 ساله M.S دارم و cinnovex مصرف میکنم. تو این مدت تقریبا هیچ مشکل حادی واسم پیش نیومده. فقط شاید هر سال 3-4 بار گزگز دست یا پا داشتم، که خودش یه هفته ای خوب میشد! به همین خاطر خیلی پی گیر نیستم. اصلنم برای ویزیت دکتر نرفتم، یا شاید یکی دوبار رفتم.
میخواستم ببینم باید بیشتر حواسم باشه؟ آخه حالم خوبه دیگه!
تنها چیزی که نگرانم میکنه اینه که یه خورده استرسم زیاده!Sad
از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را...
سلام دوست عزیزicon_question
به نظر من بهتره شما حداقل هر چهار ماه یه سری به دکترتون بزنین و اقلا سالی یکی دو بار ام ار ای انجام بدین تا هم خیال خودتون راحت باشه، هم اینکه اصن شاید پلاکاتون محو یا خ کوچیک شده باشنagreement2 و اگر خدای نکرده هم یه روز مشکلی یا عودی داشته باشین با تشخیص به موقع بشه جلوی پیشرفتش گرفت.
منم خدارو بی نهایت مرتبه شکر مشکل خاصی ندارم ولی هرسه ماه یکبار میرم پیش دکترم، قبلا تند تند ام ار ای میدادم اما حالا به صلاحدید دکترم از تیرماه تا حالا نرفتم و امروز قرار برم وقت ام ار ای بگیرم. به امید نابودی تمام پلاک های دوستانagreement2
خ امیدوارم دعا کنین تو ذوقم نخوره دوست جوناinnocent0001.gif
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : مینا غلام نژاد , maryam.N , khatereh:)
سلام
نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود!
پس چطوری دارو میگرفتید؟
mri هم ندادید؟
حالا سالی 1 بار که ضرری نداره برید.
سمیرا ، شما هم ان شاا... نتیجش خیر باشه
 تشکر شده توسط : سمیرا , برگ 7 , khatereh:)
(2014/04/12, 09:10 AM)سمیرا نوشته است: سلام دوست عزیزicon_question
به نظر من بهتره شما حداقل هر چهار ماه یه سری به دکترتون بزنین و اقلا سالی یکی دو بار ام ار ای انجام بدین تا هم خیال خودتون راحت باشه، هم اینکه اصن شاید پلاکاتون محو یا خ کوچیک شده باشنagreement2 و اگر خدای نکرده هم یه روز مشکلی یا عودی داشته باشین با تشخیص به موقع بشه جلوی پیشرفتش گرفت.
منم خدارو بی نهایت مرتبه شکر مشکل خاصی ندارم ولی هرسه ماه یکبار میرم پیش دکترم، قبلا تند تند ام ار ای میدادم اما حالا به صلاحدید دکترم از تیرماه تا حالا نرفتم و امروز قرار برم وقت ام ار ای بگیرم. به امید نابودی تمام پلاک های دوستانagreement2

سمیرا این مراکز ام آر آی رو میلیاردر کردی.Smile (52)هر 3 ماه یک بار ام آر آی؟گمان می کنم حسایب به جانت دعا می کنن.evilgrin0039.gifاز دعای اونها هست که الان خوبی.menولی از شوخی گذشته نیازی نیست که ام آر آی رو ای ن قدر سریع انجام بدی.داروی ام اس آنتی بیوتیک نیست که سریع اثر کنه.ام آر آی سالانه کافی هست.من 6 سال هست که ام آر آی ندادم.وقتی بدنم خوب نیست نیازی به ام آر آی ندارم.دکترم هم با من هم عقیده هست.بر خلاف دکتر سابقم که خیلی به ام ر آی علاقه داشت.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : khatereh:)
دوست عزیز بهترین کار اینه که تحت نظر پزشکت باشی و هرکاری که اون میگه انجام بدی و بهش اعتماد کنی اینکه خودت حس کنی حالت خوبه دیگه پیش دکتر نری اصلاً کار درستی نیست ام اس بیماریه کاملاً غیر قابل پیش بینی هست پس بهترین کار اینکه تحت نظر پزشک باشی و چکاپ بشی
دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : ابراهیم , آنا , kaveh_plus , سمیرا , برگ 7 , khatereh:)
(2014/04/12, 10:45 AM)بهرنگ نوشته است:
(2014/04/12, 09:10 AM)سمیرا نوشته است: سلام دوست عزیزicon_question

سمیرا این مراکز ام آر آی رو میلیاردر کردی.Smile (52)هر 3 ماه یک بار ام آر آی؟گمان می کنم حسایب به جانت دعا می کنن.evilgrin0039.gifاز دعای اونها هست که الان خوبی.menولی از شوخی گذشته نیازی نیست که ام آر آی رو ای ن قدر سریع انجام بدی.داروی ام اس آنتی بیوتیک نیست که سریع اثر کنه.ام آر آی سالانه کافی هست.من 6 سال هست که ام آر آی ندادم.وقتی بدنم خوب نیست نیازی به ام آر آی ندارم.دکترم هم با من هم عقیده هست.بر خلاف دکتر سابقم که خیلی به ام ر آی علاقه داشت.
نه دوست عزیز!!! اوایل تشخیص گفتن دوماه دیگه تکرار کن، تا اینکه دکتر خودمو پیدا کردم و ایشون به نتایج اون مراکز اعتماد نداشتن و جای دیگه ای رو معرفی کردن و من دوباره ام ار ای دادم و دکترم چون معتقد بودن اگه استرس هام مهار شه نیازی به تزریق نیس گفتن باید سه ماه بعد دوباره وضعیت پلاک هات بررسی شه که همون ام ار ای آخرم تو تیرماه بود تا به امروز که بعد ده ماه رفتم و برا سه شنبه وفت گرفتم.
دقیقا دکتر منم گفتن سالی یک و نهایتا دوبار کافیه.
خدای درهای باز، خدای درهای بسته، ما را از این آستانه بگذران.
 تشکر شده توسط : khatereh:)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا این ها علایم بیماری ام اس است ؟ modemo 94 28,833 2022/02/18, 04:21 AM
آخرین ارسال: aydamirzaii
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 39,104 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  آیاباتب بیماری ام اس تشدیدمیشود؟ sargol 5 6,906 2018/09/25, 12:36 AM
آخرین ارسال: Atenavakili
  بیماری توموفکتیو ام اس چیست؟ qwerty 8 8,270 2018/08/02, 08:32 PM
آخرین ارسال: نیماجعفری
  ام اس و بیماری CML Mtt 7 3,874 2018/02/01, 10:34 AM
آخرین ارسال: Mtt
  نظر متفاوت 2 پزشک.. نظر شما چیه؟ mohamad88 31 16,445 2017/12/01, 09:30 PM
آخرین ارسال: hourieh
  مشکلات جنسی در بیماری ام اس پرستو احمدی 26 28,740 2017/07/27, 12:16 AM
آخرین ارسال: امیرپوریا
  ملاقات پزشک جدید glassheart 5 2,830 2016/08/31, 12:41 AM
آخرین ارسال: glassheart
Rainbow آیا شوک عصبی یا هیجان میتواند باعث بی حسی یا عود بیماری شود ؟ Hasty 39 27,557 2014/08/21, 11:40 AM
آخرین ارسال: همراز
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,907 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان