امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه شرکت Cinnagen
دکتر من که به اوونکس خیلی اعتقاد داره
دکتر های دیگه هم که مراجعه کردم اول میگفتن فرقی نداره بعد که خیلی سوال پیچ میکردم میگفتن اوونکس بهتره!
من که از اول تا اخر برنامه حرص خوردم
این خانوم نامداری هم ماشاا.... زبون داره ولش کنی میره دهن مهمون برنامه رو هم چسب میزنه فقط خودش میحرفهconfused

شوخی خیلی مسخره ای هم کرد که من اصلا خوشم نیومدbadtaste
دکتر حامدی فر میگه بیشتر افراد تحصیل کرده دچار ام اس میشن
خانوم نامدری هم چون خیلی بامزه و شوخ تشریف داره میگه
خیله خب پس اگه دوس ندارین کنکور بدین میتونین بگین کسایی که با سواد میشن بیشتر مبتلا به ام اس میشن پس من کنکور نمیدم!confused2
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , aylar
واقعا که من اینجاشو ندیدمashamed0006.gifashamed0006.giflaughing3
 تشکر شده توسط : kiana
سلام دوستان!
شما خبر ندارین که این خانوم حامدی فر عضو همین سایته؟

http://mscenter.ir/member.php?action=profile&uid=2261

احتمالا ایشون هم نظرات شما رو میخونن.
اما منم طرفدار داروهای ایرانی هستم و به نظرم هرگونه مقابله بدون مدرک فایده ای نداره.
مطمئنا یک سری از داروها به بعضیا نمیسازه و تاثیر نداره.
این که نشون دهنده بیخاصیتی دارو نیست.
امیدوارم هممون داروی مناسب رو پیدا کنیم.

از مرمر هم ممنون بخاطر اطلاع رسونیش.
منتظر دیدن برنامشون هستیم.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : TootFarangi , nahid , kiana
دیگه بدتر عضو همین سایته و از این مثال های مسخره میزنه
خواهشا بیاد پاسخگو باشه ببینم چه فکری کرد که همچین مثال مسخره ای زد؟angry
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
(2011/11/28, 06:33 PM)nahid نوشته است: سارا جان شما در مورد دکتر صحراییان گفتید که داروی آونکس رو ترجیح میدن، من تا به حال در مصاحبه های ایشون ندیدم چنین چیزی، شایدم بوده و من نمیدونم. آیا واقعا سندی از صحبتهای ایشون هست که آونکس رو به سینووکس ترجیح داده باشن ؟ من پیش هر دکتری رفتم سینووکس رو درست مشابه و معادل آونکس معرفی کردن و به من توصیه نکردن آونکس به جای سینووکس بزنم.حداقل پیش 5 دکتر رفتم.

من پیش 5 تا نرفتم ولی دوتایی که رفتم و یکیشون صحرائیانه گفتن آوونکس

شاید این دارو سابقش بیشتر از مشابه ایرانیه که توصیه میکنن وگرنه کسی نمیگه ایرانی بده!

(معلومه که نمیاد تو مصاحبه بگه فلان دارو بهتره,ملت فکر میکنن پول گرفته تبلیغ کنه)

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

(2011/11/29, 06:26 PM)kiana نوشته است: دیگه بدتر عضو همین سایته و از این مثال های مسخره میزنه
خواهشا بیاد پاسخگو باشه ببینم چه فکری کرد که همچین مثال مسخره ای زد؟angry

دوستان این ظرز برخورد اصلا درست نیست angry2 من این مطالبی که این خانم دکتر گفتند قبلا هم از منابع دیگه ای شنیده بودم . ایشون که از خودشون در نیاورده بودند ایشون در پاسخ به سوال خانم نامداری این مثالو زدند تازه به ما توهین که نکردنداینقدر شما نارحت شدینconfused
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : aylar , Prime , nahid , fireboud , Matilat
سارا جان من هم یکی از 5 دکتری که رفتم صحراییان بود و سینووکس رو تایید کرد !confused2
------------------------------------------------------------------------------
بعضی از دوستان نسبت به هر چیزی که در مورد ام اس میشنون بدبینانه قضاوت میکنن.
اگه ایشون عضو سایت ما هستن ، نشانه اهمیتی هست که به بیماران دادن .
من نمیدونم کیانای عزیز چرا از این صفاتی که براساس شنیده ها گفته شد و نه به طور قطعی(هوش و زیبایی ) این قدر ناراحت شد ؟ آخه اینم عصبانیت داره ؟wink2
خوب اگه علمی نیست دکتر داروساز هم نگفت که تحقیق کردم که !
ما احتمالا یه تاپیک در همین مورد داریم و تقریبا کسی معترض نشده و استقبال هم شده !N_aggressive (35)laughing3

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : najva , kiana , Matilat
من اين برنامه رو نديدم فقط در موردش اينجا خوندم.برام جالبه كه ايشون عضو همينجا هستن.اگه جاي ايشون بودم ميومدم تو انجمن تا عكس العمل بچه ها رو ببينم.پروفايلشون چقدر عجيبه!دكتر معالج خودشونن.رسيژن و سينووكس مصرف ميكنن و در آخر نوشتن كه بيمار نيستن!!!!!!!!!!! اگه اين برنامه رو پخش نكرده بودن نميدونستم چرا كسي كه بيمار نيست بايد سينووكسو رسيژن مصرف كنه؟!!!اينطور كه از شواهد پيداس اين برنامه بيشتر براي تبليغ سينووكس بوده كه تشخيص مناسب بودنش بستگي به نظر پزشك داره نه ما!مثل دكتر من كه ترجيح ميده بتافرون تجويز كنه و ايرانيشو جايگزين نكنه.خب وقتي ميبينه بدن بيمار به يه دارو پاسخ مثبت داده ريسك نميكنه دارو رو عوض كنه.
 تشکر شده توسط : kiana , arezoo_azizi , TootFarangi
دکتره من هم دکتر صحرائیان ، و همیشه میگه که این دو دارو هیچ فرقی نداره. و تو بعضیا حتی سینووکس بهتر جواب داده.
چقدر ایرانی خارجی میکنید خودتون واقعا خسته نشدین
ضمن اینکه اینجور بحث ها و تعصبات بیجا فقط برای سلامتی خودمون بده
من همین جا و چند جای دیگه اعلام کردم دوباره هم میگم:
من 8 سال ربیف و بتافرون استفاده کردم و چون بیمه نیروهای مسلح هستم دارو تماماَ رایگان بود اول گفتم که نگین چون سینووکس رایگانه اینو میزنه
نه جونم ، خلاصه بعد 8 سال درد و قصه ای که یک روز در میان منو عذاب میداد و زدن و نزدنش فرقی بحالم نمیکرد و رفته رفته جایی هم برای تزریق روی بدنم نمونده بود دارو رو بلاجبار قطع کردم
و 8 ماه چیزی استفاده نکردم تا شاید محل های تزریق که واسم یک کابوس بود خوب شه
دوباره که به پزشکم مراجعه کردم گفت بیا سینووکس بزن هفته ای یک دونه ست و کمتر اذیت میشی منم شروع کردم الان 3 ماهه و خداروشکر دیگه از اون کابوس ها خبری نیست و بهترم
ما خودمونیم که شرایطو واسه خودمون سخت میکنیم
من 8 سال خارجی زدم به من جواب نداد ، حالا اینطوری بیاین فکر کنیم شاید واقعا دارویی که ماله آب و خاک خودمونه بهتر باشه
به امید سلامتی همتونicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : kiana

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,637 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  همایش بیماران شرکت سیناژن rashvand-cinnagen 5 5,302 2015/05/11, 10:32 PM
  شرکت و همکاری در پروژه تحقیقی کیانی 0 1,868 2015/04/26, 01:35 PM
آخرین ارسال: کیانی
  همایش شرکت سیناژن hoda sa 6 4,574 2014/02/04, 05:40 PM
آخرین ارسال: مرتضی
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,265 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  شرکت در تحقیق shokolat 34 16,338 2013/09/04, 11:05 AM
آخرین ارسال: shokolat
  مصاحبه در مجله همشهری جوان hamid 13 7,571 2011/05/09, 04:52 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست