•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراسم استقبال از فاتحان ام اس ساعت 5، فلکه اول تهرانپارس
خسته نباشيد باعث افتخاره واقعا دل ما شاد شد تبريك ميگم و اميدوارم هميشه فاتح تمام ارزو هاي زندگيتون باشينhappy0065.gif
I have MS but,MS Will Never have me
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , Aram , matinfard , spring , شيدا رها , neda.n , نارنجی مدرسه موشها
فقط میتونم بگم که خوش به حالتون که تونستید این افتخار کسب کنید کاش من هم میتوانستم بیامsad2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , Aram , matinfard , spring , شيدا رها , neda.n , نارنجی مدرسه موشها
یه کم بیدار شدم فکر کنم smiling اسم ها کم کم داره یادم میاد

یه تشکر از شرکت سیناژن
از میهن "یه غریبه" عزیز بابت نوشتن گزارش صعود
از مهسا ، ارام ، میهن ، مجید که دیروز باعث شدن بهترین لحظات رو تجربه کنیم و با حضورشون بهمون دلگرمی دادن
از مجید عزیز که این چند روز در نبود من کارهای سرور و سایت رو انجام داد و نذاشت سایت از دسترس خارج بشه
از همه دوستانی که اس ام اس و زنگ زدن و حالمون رو جویا شدن ، اونجا انتن نداشتیم ولی مواقعی که انتن میومد 10 تا اس ام اس میومد که از 30 تا شماره تماس داشتید . از همه دوستان ممنونم

و در نهایت از همه بچه های گل ام اس سنتر که انرژی وصف نشدنی هم قبل از صعود و هم بعد از صعود بهمون دادند

از همه و همه ممنونم

مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , fireboud , chipchip , yummy , afsaneh , Aram , یه غریبه , matinfard , neda.n , Nooranta , hilda , spring , FBF , نازی ی , شيدا رها , رنگین کمان , Pooya.N , asall , nahid , مـه ســـا , sargol , kheiri.mahdi , عمومهربان , parisa2011 , م.ه , الهام ج , ماه , نارنجی مدرسه موشها
(2013/08/11, 09:50 AM)parisa2011 نوشته است: با انرژی که به هممون دادین ، منم احساس میکنم میتونم راه برم .ممنونم از شما قهرمانان عزیز love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51love51

چقدر این جمله پریسای عزیز بهم انرژی دادlove51

دوستان کوهنوردم اگر اینکار شما فقط و فقط باعث شده باشه پریسای عزیز روحیه بگیره و احساس کنه میتونه راه بره، دنیا دنیا کارتون ارزش داره، چه برسه که این کارتون به همگی ماها روحیه مقاومت و ایستادگی در برابر بیماری و مشکلات جانبیش رو داده

همچنان ازتون ممنونمicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , paeazan , matinfard , neda.n , Nooranta , spring , نازی ی , شيدا رها , hamid , asall , nahid , kheiri.mahdi , parisa2011 , م.ه , الهام ج , نارنجی مدرسه موشها
یکم دیره. ببخشید! اما اشکالی نداره . Blush
اومدم اینجا تشکر کنم از همه ی دوستای خوبم، که این همه سختی رو به خاطر ما تحمل کردن و رفتن دماوند...
خواستم بدونید شما برای من قهرمانید... ارزش کارِتون اونقد زیاده که نمی دونم چه جوری میشه ازتون تشکر کرد...
انرژی ای که شما به ما دادید، روحیه ی هممون رو بالا برد...
ممنون که هستید... ممنون که اینقد خوبید ....love28
 تشکر شده توسط : neda.n , spring , FBF , نازی ی , شيدا رها , hamid , asall , nahid , fireboud , بهــار , kheiri.mahdi , Aram , parisa2011 , ماه , نارنجی مدرسه موشها
بهتون خسته نباشید می گم و تبریک می گم که شما، گروه کوهنوردی ام اس سنتر باز هم باعث افتخار شدید.
نمی دونم چی باید بگم چون ته دلم خیلی خوشحالم که گروه کوهنوردی ام اس سنتر به هدفتون رسیدید ولی کنار هم گذاشتن واژه هایی که در خور کار شما باشه برام سخته.
با آرزوی موفقیت روزافزون شما
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , spring , neda.n , Aram , parisa2011 , ماه , نارنجی مدرسه موشها
فکر کنم هنوز خوابم میاد که دو تا تشکر بزرگ دیگه یادم رفت ( شرمنده بسیار زیاد )

از علیرضا عزیز "dadash alireza" خیلی خیلی ممنونم ، به خاطر چاپ کاور های گروه
از مجید بازم ممنونم بابت تغییراتی که در بنر و کاور گروه ( شرکت سیناژن به عنوان اسپانسر اضافه شد ) داد

واقعا خیلی ها در این حرکت بزرگ تیم کوهنوردی ام اس سنتر رو همراهی کردن ، جا افتادن اسامی رو صرفا به خاطر خستگی بدونید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : neda.n , FBF , nazaninamiri70 , sargol , paeazan , hessam , nahid , مولتی ام اس , kheiri.mahdi , fireboud , Aram , ماه , نارنجی مدرسه موشها , coffeedot
خدارو شکر و به همتون افتخار می کنم
icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
رنگین کمان پاداش کسانی است که تا انتهای باران ایستاده اند.
 تشکر شده توسط : neda.n , hamid , fireboud , Aram , نارنجی مدرسه موشها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفتگو با فریدون آسرایی در حاشیه مراسم انجمن ام اس سنتر fireboud 1 3,159 2013/05/25, 11:04 AM
آخرین ارسال: yas
  در مراسم روز جهاني ام اس، انجمن ام اس ایران با اهدا جايزه به نگار ج nazaninn 45 29,207 2011/12/13, 12:44 PM
آخرین ارسال: pinkrose

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان